[ חזרה ]

6
ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

בתים יבילים מחירים ועובדות נוספות שכדאי לכם לדעת עליהם

כולנו מכירים את בתי העץ, את הבתים העשויים מבטון וגם את אלה שמשלבים בין שני חומרי הגלם הפופולאריים האלה וחומרים נוספים. האם ידעתם שניתן לבנות בתים גם מקונטיינרים? ממכולות, המוכרות לנו ככאלו שבעזרתן משנעים סחורה וציוד דרך הים ודרך היבשה? אז, מסתבר שמדובר בפתרונות מבוקשים מאד בשנים האחרונות, פתרונות המכונים בתים יבילים מחירים ועובדות נוספות הקשורות אליהם חושפים בפנינו עולם ומלואו, עולם שמשלב בין איכות ליעילות.

אז, מה הם בעצם בתים יבילים

כאשר מדברים על בתים יבילים מתכוונים לבתים ניידים. בתים העשויים מחומרים, מאלמנטים, שניתן לנייד אותם בקלות ממקום למקום. כאלו הן בדיוק המכולות, הקונטיינרים הגדולים והתעשייתיים. אם תבחנו את סוגי המבנים הקיימים כיום בארץ ובעולם תגלו שיש לא מעט מבנים יבילים למגורים מחירים שונים וגם אלמנטים רבים, השזורים בהם. המבנים היבילים מציעים יתרונות רבים ומספקים מענה לצרכים שונים. הבנייה באמצעותם, ובמיוחד כשאלו מכולות, מהירה ופשוטה מאד. בתוך מספר שבועות בלבד אפשר להרים על הקרקע בית חדש, במקום להמתין לכך חודשים ארוכים ואפילו שנים לעיתים. מעבר לכך, העלויות זולות הרבה יותר. חומרי הגלם יכולים אמנם להיות מגוונים ומעבר למכולה עצמה ניתן להשתמש גם בפלדה, בגבס ואפילו בעץ אם רוצים, אולם בחישוב הכללי העלויות נוחות ומשתלמות מאד, בהשוואה לבנייה הרגילה.

מבנה יביל למגורים מחיר משתלם ונוח וגם מהירות הבנייה הם היתרונות הבולטים. לרשימה הזו מצטרף יתרון נוסף - העובדה שניתן לנייד את המבנה לכל מקום שרוצים. ולכן, אם מחליטים לשנות את מקום המגורים, אפשר להזיזו למקום החדש. הקביעות איננה נדרשת כאשר עושים שימוש במבנה יביל והגמישות היא חלק מכללי המשחק.

מחפשים מבנים יבילים למגורים ותוהים מהן העלויות שלהם? חברת שדה מבנים ומכולות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות, המתאימים לצרכי מגורים: מכולות בגדלים שונים ובטווח רחב של מחירים. ניתן בעזרתן לבנות בתים פרטיים, משרדים, מחסנים, בתי כנסת, כיתות לימוד ועוד ועוד. נשמע לכם מעניין? רוצים לשמוע על כך עוד? התקשרו לטלפון 073-7411730
[ חזרה ]