[ חזרה ]

tri
ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

משרדים ניידים – כי אפשר גם אחרת

לא משנה מהו תחום העיסוק שלכם, אם יש לכם משרד, סביר שאתם מתמודדים מדי חודש עם הוצאות גבוהות מאד, שחלקן קשורות להשכרת המבנה עצמו. אם הדבר אכן הוא כך, מה דעתכם על אפשרות אחרת ויצירתית יותר, כזו שתחסוך לכם לא מעט כסף בחשבון הכללי? משרדים ניידים הם אפשרות לא רעה, ואף מומלצת מאד, למי שרוצה להקים מבנה כלשהו שישמש אותו כמשרד. הקמת המשרד היא מהירה, קלה ופשוטה והעלות – משתלמת במיוחד.

איך זה עובד?

כאשר מדברים על משרדים שהם ניידים מתכוונים למשרדים העשויים ממכולות לרוב. מאותן מכולות שרואים על האוניות הגדולות וגם על הרכבות הארוכות. מעבר להיותן פתרון שינוע נוח ויעיל מאד של סחורה ממקום למקום – דרך הים או דרך היבשה, הן יכולות לשמש גם כפתרון בנייה ברמה גבוהה. משתמשים בהן לבניית בתי מגורים, וכיום גם בוחרים בהן לצורך בניית משרדים. אפשר לחלק את החלל הפנימי שלהן על פי הצרכים ולנצל כך את השטח במלואו. אפשר ליצור בתוך המשרד חדר שירותים, מטבחון ואפילו חדר קבלה בכניסה, מהודר ויפה, כזה שמקבל את האורחים.

מעוניינים להקים משרד באמצעות מבנה נייד, כמו מכולה? חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם פתרונות בהתאמה מלאה ובטווח רחב של מחירים. לפרטים נוספים הן על המכולות והן על העלויות והשירותים הנלווים, התקשרו לטלפון 073-7411730


[ חזרה ]