השכרת מכולות

חברת שדה מבנים ומכולות משכירה מכולות הן לאיחסון, הן למשרדים והן למגורים בכל הגדלים.

יש לכם משלוח גדול לחו"ל? זקוקים למתקן אחסנה יעיל? 

עם שירותי השכרת מכולות של חברת שדה מבנים ומכולות תמצאו פתרון קל לכל צורך.

למכולות שימושים רבים:

שילוח ימי בינלאומי – מכולות הן המתקנים היחידים בהם ניתן לשלוח משלוחים בדרך הים. שילוח זה הוא הנוח והזול ביותר, וישנה רמה גבוהה של ודאות שהמשלוח יגיע ליעדו. אם יש לכם משלוח ימי גדול, תמיד כדאי לשכור בשבילו מכולה טובה שתשמור עליו מכל משמר.

מתקן אחסנה – המכולה היא מתקן נייד אך יציב ואמין, ולכן היא משמשת לעיתים קרובות כמתקן אחסנה. המכולה מגנה על מוצרים השמורים בתוכה מפני פריצות, רטיבות ושאר האתגרים.

שינוע יבשתי – המבנה הנוח של המכולות מאפשר להן לשמש כמתקני שינוע יבשתיים. ניתן להעביר את המכולה במשאית או ברכבות, והמבנה המיוחד שלה ישמור על החפצים מפני פגיעות שונות.

 

מדוע כדאי לפנות לשירותי השכרת מכולות?

רכישה ותחזוקה של מכולה מצריכים ממון רב וזמן. אם אינכם זקוקים למתקן זה באופן קבוע, כדאי לפנות לשירותי השכרה ולא לקנות מכולה משלכם. מכולות מושכרות מתוחזקות היטב על ידי מומחים והן יעשו את העבודה המוטלת עליהן מבלי שתצטרכו לבזבז זמן וכוח מיותרים.

 

שוכרים מכולה מחברה מובילה

חברת שדה מבנים ומכולות מתמחה באחזקה של מכולות. המכולות של החברה מאיכות מעולה ומספקות לצרכן את כל הדרוש לו. עם המכולות שלנו תוכלו להיות שקטים ורגועים שתקבלו בדיוק את מה שהזמנתם. המתקנים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו מאפשרים להם לחסוך בזמן ומייעלים את תהליכי העבודה שלהם. עובדנו מספקים לכם שירות מעולה, ועומדים בצורה קפדנים בלוחות הזמנים, וכך מאפשרים לכם לעמוד בהתחייבויות שלכם. חלק גדול מלקוחותינו פונים אלינו שוב ושוב לקבלת שירותי השכרת מכולות.

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!