מבנים ניידים/יבילים

מבנה מהיר וקל לכל פתרון

רוב האנשים מחפשים לבנות בתים מהחומרים המוכרים כמו בטון ולפעמים גם עץ. באשר לבתים מגבס, הם פשוטים, קלים וגם זולים אך לא עמידים מספיק. לעומת זאת, נדמה כי מבנה יביל הוא המבנה המושלם לכל מטרה, בטח בהתחשב למחיר ולקלות שבו אפשר להקים אותו. הקמת מבנה יביל מתחילה מהרצפה בה מרתכים את המסגרת ממתכת חזקה ועמידה. מבנים יבילים ככלל בנויים מפלדה וקירות בעלי מספר שכבות, שמגיעים בעובי משתנה בהתאם לדרישה ובהתאם למטרה אליה משמשים. את שאר הקירות ניתן להרכיב משילוב של עץ אך השיטה הנפוצה היא פנל מבודד מאלומיניום.

מי משתמש במבנה יביל ולמה הוא משמש?

  • למבנה יביל מספר שימושים גם במגזרים פרטיים וגם בתעשייה. בגלל הפשטות והקלות בה אפשר להקים מבנה יביל, ניתן להשתמש במבנים יבילים באתרי בנייה רבים, כחדרי ביטחון בפרויקטים ואירועים גדולים ועוד.
  • אחד השימושים הנפוצים במבנים יבילים הם כצימרים ונקודות נופש. בגלל הפשטות שלהם, ניתן לאפיין אותם באלמנטים רבים ולעצב את התפאורה מסביבם ובתוכם בכל צורה וכך קיבלתם יחידת נופש זולה ללא כל הבדל אם מדובר בעץ או מבטון.
  • במקרים של פינוי אנשים מביתם, הרס יחידות דיור רבות כתוצאה מאסון טבע או מלחמה, מבנים יבילים יכולים לקום תוך יום אחד ואף להגיע מוכנים. זהו פתרון חירום מעולה שממשלות רבות משתמשות בו מזה שנים. 
  • מבנה יביל לא רק אינו דליק אלא עמיד ביותר לכל תנאי מזג אוויר כיוון שיסודותיו מקובעים עמוק באדמה: גשמים כבדים, רוחות חזקות וכמובן רעידות אדמה. המבנה קטן וקומפקטי ועמיד ביותר כנגד מזיקים כמו טרמיטים ובנוסף אינו מפתח עובש בקירות מהם הוא בנוי.
  • מבנה יביל קל מאוד להובלה ויכול להגיע אפילו מוכן לאיפה שתצטרכו. לכם מבנה יביל לא רק מעולה לפתרונות במשברים ורגעי חירום אלא גם לבעיות דיור מיידיות שלא סובלות דיחוי.
  • אם אתם מחפשים משרד זול, תדעו שיש אזורי משרדים שלמים שכולם מורכבים ממבנים יבילים. מבנים יבילים הם זולים וגדולים מספיק כדי לתת לכם את משרד החלומות שלכם בלי לקרוע את הכיס. את היביל ניתן לחבר לחשמל, לגז, להקים בו מטבחון, וכמובן אינטרנט ומיזוג אוויר.

 

מבנה יביל כבית לכל דבר

מבנים יבילים יכולים לשמש כמבנים רגילים לחלוטין ולהיות בית לכל דבר. מבנים יבילים הם מבנים בעלי יכולת בידוד מעולה, יש מבנים שמורכבים מחומרים מעכבי בעירה כך שהסיכוי ששריפה תפרוץ בהם הוא קטן מאוד ובנוסף המחירים שלהם מאוד זולים ביחס לשאר האפשרויות. בית עם גינה זה כבר לא חלום ומבנה יביל יפתור לכם את כל הבעיות. מבנה יביל מאפשר כניסה מיידית, זמן הקמה מועט ומינימום כאבי ראש. כמו כן ניתן לעצב אותו כפי שרוצים ובספק אם מישהו בכלל יידע ממה הוא עשוי.

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!