בית מכולות – כדאי או לא כדאי?

ישנם כיום אמצעים שונים ושיטות שונות לבנות ביתאחת הדרכיםוגם זו שנדמה שהופכת לפופולאריות מאד בשנים האחרונותהיא באמצעות מכולותבית מכולות הוא חלק מהמודעות ההולכת וגוברת לצורך במציאת פתרונות יעיליםידידותיים יותרזולים וגם פשוטיםכאלה שמשתלבים נכון עם הסביבהאיכותיים מספיק לצרכי מגורים או לצרכים אחרים וגם לא משאירים חור בכיס.

רוצים לבנות בית או משרד אולי ומתלבטים האם לבחור באפשרות כזוהנה כל הסיבות מדוע בית העשוי ממכולה יכול להיות פתרון מתאים:

  1. בית מכולה הוא פתרון מצוין לכל מי שרוצה לקבל מבנה מוכן על הקרקע בתוך פרק זמן קצרבניית בית היא לרוב משימה לא קלההכשרת הקרקעבניית יסודותשלד המבנה ואחר כך שילוב של אלמנטים שונים עשויים כל אלה לארוך זמן רבלאחר שאפיינתם את מאפייניו של המבנה הדרוש לכםהתהליך קצרלא תצטרכו להמתין חודשים ארוכים (או שניםותוכלו ליהנות בתוך תקופה קצרה מאד מבית נפלאהמוכן למגורים.

  2. העלויות הנמוכות הן אחת הסיבות מדוע בוחרים באפשרות הזו רביםעלויות הבנייה במקרים בהם משתמשים במכולות הן זולות באופן משמעותי מאלו הנדרשות בכל שיטת בנייה אחרתכך שלאלה שתקציבם לא גבוה – בית העשוי ממכולה הוא ללא ספק פתרון מושלם.

  3. ניתן לשלב בבתי המכולה מגוון רחב של חומרי גלםכמו עץפלדה וגם גבס כדי ליצור מבנה מיוחד ומושקע הרבה יותראפשרמצד שניגם לנצל את המראה התעשייתי יותר של המכולה כדי ליצור בית מסוג אחרבית בעל מראה מחוספס ופחות יומרני.

  4. היתרון העצום של בית ממכולה הוא שהוא נראה בדיוק כמו בית "רגיל", בית העשוי מבטוןאם לא תספרו לחברים שלכם שמאחורי הקירות מסתתרת מכולהקונטיינר תעשייתי שאנו רואים אותו לרוב באוניות או ברכבותהם כלל לא ידעו.

מעוניינים לבדוק אפשרות של בניית בית העשוי ממכולהחברת שדה מבנים ומכולות תשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבל את ההחלטה ותציג בפניכם את האפשרויות השונותהרלוונטיות לצרכים שלכםלקבלת פרטיםהתקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!