לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

השכרת מכולות בהרצליה

מכולה צהובה בשטח מייצגת השכרת מכולות בהרצליה מחברה רצינית ואמינה SADE

השכרת מכולות בהרצליה מחברה רצינית ואמינה

השכרת מכולות בהרצליה היא שירות נדרש על ידי גורמים עסקיים ומסחריים רבים, ולא פעם גם על ידי אנשים פרטיים. את השירות מספקת חברת שדה מבנים ומכולות בכל רחבי הארץ וגם באזור המרכז, ומעמידה לרשות לקוחותיה מספר יתרונות מהותיים.

למה להשכיר מכולות מאיתנו?

קודם כל, אנו חברה שעיסוקה מתמקד בכל הקשור במכולות ולאורך השנים רכשנו ניסיון רב בתחום. על כן, ביכולתנו לספק ייעוץ מקצועי מלא וכל פתרון נדרש עבור השכרת מכולה בהרצליה, בין אם מדובר בלקוח עסקי הזקוק לפתרון אחסון, שילוח או מגורים זמניים, ובין אם מדובר בלקוח פרטי הנזקק לאחסון תכולה באופן מוגן ובטוח. בתוך כך, אנו מקפידים לספק אך ורק מכולות מאיכות מצוינת, המעניקה ללקוח שקט נפשי ותעשייתי מלא, בידיעה שיקבל בדיוק את המכולה שהזמין ולפי לוחות הזמנים שנקבעו מראש. בתוך כך, הצוות המקצועי המנוסה שלנו מבצע את עבודתו בצורה יעילה, אדיבה ומקצועית, מתוך הבנת חשיבותה של המכולה המושכרת והעמידה בזמנים עבור הלקוח. במילים אחרות, אנו חברה שחיה ונושמת מכולות מאז היווסדה ובוודאות נוכל לספק לכם את הפתרון הדרוש בהתאמה אישית מלאה.

כמה עולה להשכיר מכולה בהרצליה?

העלות של השכרת מכולה בהרצליה אינה אחידה ולא ניתן לספק תשובה אחת ויחידה מבלי לדעת את הנתונים. בנוסף לכך, כאשר תחפשו אחר השירות תראו שיש כמה חברות בישראל המציעות אותו, והמחירים שלהן משתנים בהתאם לשיקוליהן הכלכליים. יחד עם זאת, ניתן להצביע על מספר היבטים עיקריים הקובעים את עלות ההשכרה. ההיבט הראשון הוא הגודל של המכולה וככל שהיא יותר גדולה כך עולה המקביל המחיר. ההיבט השני הוא כמובן תקופת ההשכרה וברור שיש הבדל בין השכרת מכולה בהרצליה לשלושה ימים ובין השכרה לתקופה של חודש, חודשיים ויותר. לעיתים קרובות, ככל שמשכירים ליותר זמן כך באופן יחסי המחיר פר יום יורד, וזאת יש לברר מול החברה. 

מלבד זאת, ישנם סוגים שונים של מכולות הנבדלים זה מזה באיכותם, המתבטאת בין היתר בעובי, בחוזק ובעמידות. לא תמיד צריך לרכוש את המכולה האיכותית ביותר שיש בשוק, והמחיר עולה באופן טבעי במקביל לאיכות. לבסוף, מחיר השכרת מכולות בהרצליה תלוי גם בצרכי מיוחדים של המשכיר. כך לדוגמא, אם מדובר במכולה המושכרת לצורך מגורים זמניים ומבקשים לבצע בה שינויים מסוימים (כגון מפתחים), הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר. כמו בתחומים רבים אחרים, תמיד מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר. יחד עם זאת, חשוב מאוד שהמחיר הנמוך לא יבוא על חשבון איכות, אמינות ודיוק בשירות, ובוודאי לא על חשבון מכולה שמתאימה במדויק לצרכים והדרישות שלכם.

למה בכלל להשכיר מכולה בהרצליה?

ישנם לא מעט מצבים שבהם השכרת מכולות בהרצליה עדיפה מבחינה כלכלית ומבחינות נוספות. בראש ובראשונה, ישנם מקרים שבהם פשוט לא ניתן לוותר אל מכולה ואין אופציית אחסון ושינוע מתאימה יותר. ואולם, רכישה של מכולה חדשה רק לצורך זה עולה בממון נכבד, ומלבד זאת יהיה צורך מעתה להקצות לה שטח ייעודי ולדאוג לתחזוקתה. מדובר בטרדה גדולה מאוד שגם אינה משתלמת במידה ומדובר בצרכי אחסון ושינוע זמניים בלבד, שלאחריהם מחזירים את המכולה אל הספקית – כלומר אל חברתנו. 

בנוסף, לעיתים קרובות מכולה להשכרה הינה עדיפה מבחינת מקום האחסון. למרות שעלויות ההשכרה שלה יכולות להיות דומות לאלו של השכרת שטח אחסון ייעודי אצל חברה המציעה שירותי אחסנה לטווחים משתנים, הרי שהיא בוודאי מעניקה פתרון עמיד, בטוח ומוגן ככל האפשר. המכולה המושכרת מעניקה נגישות מרבית אל התכולה המאוחסנת עליה, שומרת עליה בוודאות מפני רטיבות, לחות וגשם, מגנה מפני מזיקים ומכרסמים למיניהם, וגם שומרת על הפרטיות של בעלי התכולה – שאינם רוצים שגורמים זרים ייחשפו אליה בטעות או בכוונה.

מכולה לבנה מטעם חברת SADE מכולות ומבנים ניידים מייצגת השכרת מכולות בהרצליה
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן