לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

בית ממכולה

בנייה ממכולות מחיר וכל מה שכדאי לדעת


הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים הולידו לא מעט פתרונות בשנים האחרונות, המספקים מענה לצרכים שונים ולקהלים שונים. יחד עם זאת, לעיתים דווקא האלמנטים הפשוטים, אלה שמלווים אותנו לא מעט שנים וגם אינם כוללים את אותן טכנולוגיות מודרניות, יכולים לספק מענה מצוין, מענה שהוא פתרון מהיר, פשוט וזול ולא פחות חשוב מכך – איכותי ויעיל. בנייה ממכולות היא שיטת בנייה של התקופה האחרונה, שנדמה שהופכת לפופולארית יותר ויותר ככל שחולפות השנים ולא בכדי.

הכירו את שיטת הבנייה החדשה

בנייה באמצעות מכולות הפכה לאחרונה לפופולארית מאד ואפשר למצוא אותה בהתהוות בערים רבות בארץ וגם ביישובים קטנים לרוב. כשמחפשים מידע על בניה ממכולות מחיר ופרמטרים נוספים הרלוונטיים לכך, מגלים עולם ומלואו. המכולות, שהן ניידות, קלות לשינוע וגם זולות יחסית, בהשוואה לאלמנטים אחרים והן יכולות להפוך בקלות רבה למבנה קבע, המשמש למגורים או לצרכים תעשייתיים ומסחריים שונים.

בית ממכולה של חברת שדה מבנים ומכולות
כמה קונטיינרים לבנים שאחד מהם עדיין באוויר עם מנוף מייצגים בית ממכולה של חברת שדה מכולות ומבנים יבילים

יתרונות של בית ממכולה בבניה כזו

 

בניה ממכולות מחיר ופרטים נוספים על כך אפשר למצוא ברחבי הרשת. הבנייה באמצעות מכולה כחומר הגלם העיקרי, מציעה יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע היא משמשת כפתרון חלופי ונכון עבור כלל המגזרים – פרטיים ותעשייתיים כאחד. 

ניתן לבנות בקלות רבה מאד מבנה באופן הזה ולשלב בו אלמנטים מסוגים שונים כדי לקבל מראה שלם, מסוגנן, אסתטי וגם יוקרתי יותר. העץ, למשל, הוא אחד מחומרי הגלם שבו משתמשים פעמים רבות בשילוב עם המכולה, כמו גם הגבס, באמצעותו ניתן להוסיף קירות. היתרון הנוסף, והחשוב לא פחות של בנייה באמצעות מכולות, הוא העובדה שניתן להקים את המבנה במהירות רבה ואפילו בתוך יום אחד בלבד. הדבר חשוב מאד במקרים של פינוי דיירים בשל אסונות טבע, למשל, והרס של יחידות דיור המצריך הקמתן מחדש.

 

בניית בית ממכולה בהתאמה אישית

רוצים לנצל את היתרונות של המכולה כבסיס לבניית מבנה חדש?
חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מכולה להשכרה וגם מכולה למכירה, כאלו שתוכלנה לשמש אתכם לצורך בנית משרד או אפילו צימר בחצר. 

בית ממכולה – מי רוצה לבנות ממכולה ומדוע?

מי שיעשה סיבוב ביישובים כפריים בוודאי יגלה בתים העשויים ממכולות, המעטרים את ההרחבות החדשות. אכן, בניה ממכולות נעשתה פופולארית בשנים האחרונות עקב מספר יתרונות מהותיים שיפורטו בהמשך המאמר.
דברים אלו נכונים גם לגבי בנייה ממכולות בערים, כאשר גורמים שונים משתמשים בהן לצרכי עסקיים ומסחריים, ולעיתים כיחידות דיור ועבודה לכל דבר העומדת בחצר

מי בונה בית ממכולה?

מכולות יכולות לספק מענה מהיר, זול, פשוט, איכותי ויעיל למגוון צרכים. כך למשל, בניה ממכולות משמשת אנשים המעוניינים להקים צימרים ליד ביתם, בעיקר באזור הצפון אך לא רק. כמו כן, יש אנשים המעוניינים להוסיף יחידת דיור או יחידת עבודה אשר תעמוד בחצר ביתם הפרטי, אך לעשות זאת בעלויות סבירות ובמהירות גדולה יחסית. מלבד זאת, מכולות יכולות לשמש בתור מחסנים או בתי מלאכה קטנים, ובהחלט ניתן לעצב מבחינה פנימית כך שיתאימו בדיוק לסוג העיסוק ולאחסון התכולה הספציפית. וכמובן, מכולות משמשות גורמים שונים במשק הנדרשים מבנים יבילים, למשל למגורים זמניים של עובדים באתרי בנייה, באתרים של שיפוץ ובניית כבישים, לאחסון מוצרים תעשייתיים ועוד. כל זאת, כאמור, בנוסף על בנייה ממכולות של בתים פרטיים.

 
בית ממכולה - עיצוב פנים - SADE
בית ממכולה - מראה מבפנים - SADE

בניית בית ממכולה - יתרונות

בנייה של בית ממכולות מעניקה מספר יתרונות מהותיים בכל סוגי המבנים, קבועים ויבילים, ולכל המטרות שצוינו לעיל. זוהי הסיבה לכך ששיטת בניה זו הינה מקובלת מאוד בארצות הברית ובאירופה, ובשנים האחרונות היא צוברת תאוצה גם בישראל.
בכל הקשור אל בניית בית ממכולה, היתרון המהותי הראשון הוא המחיר הנמוך יחסית לבנייה רגילה שעלותה הממוצעת היא למעלה ממיליון שקלים. במקרה של בניית בית ממכולות רוכשים את המכולה ולאחר מכן מבוצעות עבודות שונות על ידי החברה המתמחה בכך, אשר מסתמכות בהוצאות נמוכות משמעותית מבנייה רגילה.
יחד עם זאת, אין בכך לומר שהעמידות של מבנים אלו אינה טובה מפני שהמכולות עשויות ברובן מפלדה המחזיקה לאורך שנים ארוכות כנגד פגעי מזג האוויר. מצד שני, מה שמעלה יחסית את העלויות הוא הצורך לצפות את המכולה בחומר בידוד על גבי המתכת, דבר הכרוך במחיר חומר הגלם עצמו ובעבודת הציפוי עצמן.

 

בנייה ממכולה מתאימה לכם?


בניה ממכולות מאפשרת ליצור קשת רחבה של מבנים בעלי מראה ופונקציונאליות שונים. כך למשל, ניתן לבנות מבנים העשויים ממספר מכולות הבנויות זה על גבי ולצד זו, ניתן לעצב את החללים הפנימיים בגבס כראות עיניכם, וישנה גמישות גבוהות ומודולארית באפשרויות. במידה שאתם מעוניינים להקים בית שנראה יפה ושמשרת היטב את צרכיכם לאורך השנים, אך אינכם רוצים או יכולים להרשות לעצמכם את המשכנתא וההתחייבות העצומה הכרוכה בבניית בית בשיטה הקונבנציונאלית, שווה לבחון את הנושא ולקבל הסברים מפורטים לגבי היתרונות והחסרונות של בנייה ממכולות.

 

בית ממכולה וכיתוב באנגלית שאלות ותשובות מטעם חברת SADE מכולות ומבנים יבילים

שאלות ותשובות

על בית ממכולה

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

אחד מהטרנדים הלוהטים והירוקים של העשור האחרון הוא ללא ספק בית ממכולה, שלא רק צובר תאוצה ומשמש החל מצימרים ועד לבתי משפחה מפוארים, כל אלו הופכים בשנים האחרונות להרבה יותר שכיחים משהיו בעבר. רבים מתייחסים לסוג בנייה זה כבניית העתיד, הוא נצפה בעוד מדינות מתקדמות כמו אוסטרליה, ארצות הבית ואף מדינות קרות יותר ומערביות יותר.
בתי המכולה נעשים גם דרך עיצובים מגוונים ולעיתים אי אפשר אפילו לזהות בין בית רגיל או לכזה העשוי ממכולה. אבל בכדי לקבל רמת גימור כל כך גבוה מומלץ לעשות זאת דרך בעלי מקצוע מנוסים.

טרנד בית ממכולה החל עוד אי שם בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת, הוא נבנה לראשונה בארצות הברית לאחר שנרשם כפטנט ומצליח עד היום לשמש עבור מגוון רחב של מגורים, משרדים, כיתות לימוד ועוד. אך הטרנד שהולך ומשנה את עולם הבנייה והמגורים, הוא משתרבב אל המלצותיהם של אדריכלים רבים ואף משמש כקו אופנתי מינימליסטי ייחודי ומרהיב.

על כן גם המונחים הירוקים שעימו מגיע בית ממכולה היא עצומה, דווקא בתקופה כזו היכולת להשיג משרד או בית מגורים אקולוגי וזול היא דבר נדיר ועל כן השכיחות של מבנים מסוג אלה. אפשר לומר כי העתיד עוד צפוי להתמלא בבתים ומשרדים ממכולה, שכן השימוש בהם הופך גם לבטוח יותר מבעבר.

לא דומה לאתמול ומתחדש בקביעות

אפשר לומר כי בניית בית ממכולה אכן מאפיינת את תכתיבי הזמן של היום, היא מהירה, זולה, אקולוגית ומצליחה להתחדש במהירות ועל פי צורכיהם של המשתמשים. כך בקלות מכולה בת 150 מטרים יכולה להפוך לבית דירות או להבדיל דירת משרדים, בעזרת עיצוב מהיר ונוח וללא כל קדיחות או שיפוצים בעלי עלות גבוה.

לכן כשאנו מבצעים בחירות כאלו משמעותיות, מומלץ שנעשה זאת על אנשי מקצוע שאנו סומכים עליהם ויודעים כי ידעו לענות על הצרכים שלנו מא' ועד ת', בדיוק כמו שדה מבנים ומכולות המובילים בתחום ובמקצועיות בשנים האחרונות.

בשנים האחרונות טרנד בתים ממכולות הפך לדי שגור, הוא מאופיין בלא מעט יתרונות רבים אשר מהווים בסיס לביקוש הנרחב לו הוא זוכה בשנים האחרונות. היתרונות מתפרסים החל מיכולות ניוד מהירות וכלל לא מורכבות ועד לתחזוקה ויכולת עמידות לאורך שנים, אבל כל אלו אינם עומדים באוויר אלא כי בתים מסוג זה מצליחים לתת פתרון גם לבעיות דיור ואפילו למציאת משרדים בזול.

אך לפני שאנו ניגשים לפרויקט ברמה שכזו מומלץ לכל הפחות להתייעץ עם מומחים בתחום ולהכיר עולם מלא אפשרויות של בתים ממכולות ועוד.

בתים ממכולות הם הפתרון האיכותי ביותר.

מלבד היתרון הרב שבעיצוב מכולות על ידי סוגי חיפויים שונים, בתים ממכולות מהווים פתרון מושלם לבעיית דיור. ראשית כי הפתרון יכול להתקבל במהירות, אין כל צורך להמתין בבנייה אלא רק בעיצוב שלא אמור להתארך מעבר למספר שבועות. שנית כי מחירם של בתים מסוג זה נחשבים לנמוכים פי כמה ממחיר בנייה של בית בעזרת לבנים

בחירות כאלו צריכות להיעשות בידי חברה המתמחה בתחום, בעלת סטנדרטים גבוהים ומתן שירות אישי גבוהה כמו בחברת שדה מבנים ומכולות, המובילה בתחומה ודואגת לליווי אישי ומעולה עד כניסה אל הבית.

בתים ממכולות הם הפתרון האיכותי ביותר.

מלבד היתרון הרב שבעיצוב מכולות על ידי סוגי חיפויים שונים, בתים ממכולות מהווים פתרון מושלם לבעיית דיור. ראשית כי הפתרון יכול להתקבל במהירות, אין כל צורך להמתין בבנייה אלא רק בעיצוב שלא אמור להתארך מעבר למספר שבועות. שנית כי מחירם של בתים מסוג זה נחשבים לנמוכים פי כמה ממחיר בנייה של בית בעזרת לבנים

בחירות כאלו צריכות להיעשות בידי חברה המתמחה בתחום, בעלת סטנדרטים גבוהים ומתן שירות אישי גבוהה כמו בחברת שדה מבנים ומכולות, המובילה בתחומה ודואגת לליווי אישי ומעולה עד כניסה אל הבית.

ישנם מעט מאוד בתים שיכולים להתגאות במספר יתרונות רב שהם מחזיקים, אבל מבין אלו שכן יכולים לעשות זאת בגאון זה הוא כמובן בית מקונטיינר. סוג הבנייה הזו שהפכה בשנים האחרונות להרבה יותר רחבה ופופולרית, מגיעה בשנים האחרונות לא רק אל אזורי הפריפריה או המושבים, אלא אל לב ליבה של המיינסטרים האדריכלי ואפילו עד  אל בתי העשירים. בתים אלו נעשים בשנים האחרונות תחת בנייה הנחשבת לירוקה, אך הם גם ניתנים להזזה ומלבד זאת טמונים בהם עוד לא מעט יתרונות.

אז למי מתאים בית מקונטיינר?

העיצובים החדשנים רק הולכים ומתרבים בקטגוריית הבניה שנקראת בית מקונטיינר, הם מצליחים לענות על צרכים מהבסיסים ביותר ועד למפרטים המפנקים ביותר, ממקום למוסך ביתי ועד לחדרים עם חלונות רחבים וגדולים או קונטיינר טבע בסיסי וירוק. כל השימושים השונים הללו מעידים לא רק על הפופולריות גדלה והולכת, אלא גם היכולת המובילית של בתים עשויים מקונטיינר.

העיצובים החדשים לא רק מניבים שילובי צבעים מרשימים ומרווחים נוחים ומפנקים אלא מצליחים להשתלב כמעט בכל אזור גאוגרפי. כך ניתן למקם בית מקונטיינר בפרברי העיר, באזור קרוב אל החוף או באזורים טבעיים וירוקים יותר.

מהירות וחסכון בעלויות

אך מעבר למימד האריסטוקרטי של בתים המתבססים על קונטיינרים, חשוב לדעת כי בית מקונטיינר משמעותית זול מבתים הנבנים בשיטה המסורתית כיום, כך גם זמן ההגעה שלהם והיכולת לעשות בהם שימוש מהיר הרבה יותר ודורש הרבה פחות אישורים משל בית הנבנה על ידי בטון ולבנים. לכן היתרונות הללו מעמדים בנייה שכזו כעדיפה בהרבה, לא רק בטרנדיות איתו מגיע אלא לייחודיות שמצטרפת לכך.

לכן כשאנו נבחר בנייה מסוג זה חשוב שנדע כי אנו עושים זאת בידי אנשים מנוסים ומקצועיים בדבר, בין אם נבקש קונטיינר בסיסי ובין אם בית בעל שתי קומות. חשוב שהעבודה תעשה בידי אנשי מקצוע מנוסים כמו שדה מבנים ומכולות המעניקים שירות אישי ומקצועי.

בשנים האחרונות צצים לא מעט פתרונות בנייה שונים למצוקת הדיור, חלק מהם דרך חוקים והגרלות שונות דרך הממשלה וחלק כפרויקטים להשכרה לתווך הארוך ועוד ועוד. אך מבין מגוון פתרונות הדיור השונים לא נלקח בחשבון פתרון אחד שדי נעלם מהקונצנזוס הישראלי והוא בית מכולה, שבו עשו שימוש עבור בתים זמנים לתקופה קצרה, חוזר היום תחת פיתוחים מדהימים. השימוש החדשני כולל בתוכו לא רק יכולות שינוע מהירות, עלויות נמוכות אלא גם פתרון עבור מגוון צרכים שונים. וכשאנו עושים בוחרים חברה שתוביל אותנו אל הפתרון הנכון, מומלץ לפנות למומחים כמו שדה מבנים ומכולות.

בית מכולות זה פתרון מקסימלי

כמובן שהיעילות והמהירות בה ניתן להקים בית מכולות היא די מותאמת לקצב של ימינו, ולכן היא גם מסוגלת להוות מענה לצרכים שונים כמו ביתני שמירה במוסדות בתי ספר ואפילו ביישובים קהילתיים ואזורי בנייה.
אך על היעילות הזו מצטרפים גם כמה חידושים, היום שלא כמו בעבר בתי מכולות עמידים יותר לתנאי מזג אוויר שונים ויכולים לתת מענה גם כמגורים למשפחה מרובת ילדים וגם עבור כיתה מלאה בתלמידים.

לכן השימוש בבתי מכולות הופך בשנים האחרונות להרבה יותר נפוץ מהעבר, מכיוון שלא רק מדובר בטרנד הולך ובא ולבטח לא רק בגלל רמת הבטיחות החדשה עימה הוא מגיע, אלא ליכולת לשלב את המכולות ולעצב אותן לכל צורך שנבקש.

עמידות מובטחת

לצד היכולת של בית מכולות לשמש כבית לכל דבר ועניין ואף ליותר מכך, הוא מוכיח עצמו כפתרון יעיל ועמיד
לאורך שנים. יכולת העמידות של מכולה כיום לוקחת חלק ממנעד רחב של יתרונות שיש בה, זמני הכנה קצרים, מחירים זולים משמעותית ויכולת להפוך את המכולה לכל צורת מבנה וצורך ביקוש העולה על רוחנו.

אך כאשר נבחר בית מכולה בין אם יהיה עבור משרד חדש או מחסן חדש, חשוב שנעשה זאת דרך מקצוענים לדבר, כאלו המגיעים עם ניסיון וידע מוסמך שיוכל לעזר גם ברמת העיצוב וגם ברמת הביצוע והשירות.
את כל אלו נמצא אצל שדה מבנים ומכולות המומחים למכולות.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן