לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולה למכירה

מכולה לבנה על משאית שמייצג דוגמה של מכולה למכירה מטעם חברת שדה מבנים ומכולות

מכולה למכירה - פתרון נהדר​

האם חשבתם פעם לגור במכולה? מסתבר שבשנים האחרונות מכולות – אותם מבני מתכת ניידים שמשמשים בדרך כלל להעברת סחורות ומשלוחים דרך הים, יכולות גם להיות פתרון נהדר למגורים, למשרד או לכל מטרה אחרת.

כולנו מרגישים איך יוקר המחייה מכביד עלינו, ומשבר הדיור בארץ מחריף מרגע לרגע. בעוד הממשלה מנסה לאזן את המצב הגיע הזמן לחשוב מה אתם יכולים לעשות כדי להוזיל את מחירו של בית החלומות שלכם. "אז מה, לגור במכולה?" אתם שואלים את עצמכם, "למה לא באוהל?" ובכן, התשובה הפשוטה היא שמכולות יכולות להפוך לבית יפהפה, מעוצב, בזול ובמהירות.

נגן וידאו

מי אנחנו

חברת שדה מבנים ומכולות היא חברה וותיקה ומנוסה שמתמחה בבניית בתים ממכולות. החברה נוסדה מתוך רצון לענות על הצורך ההולך וגובר בבניה מהירה, קלה וזולה, לאור מחירי הדיור המאמירים לצד התייקרות חומרי הבניין בארץ ובעולם. בחברה עובד צוות מסור שידאג לכם משלב הרעיון ועד שתשבו לשתות כוס קפה חמה בסלון החדש והמרווח בביתכם החדש.

מהיכן מגיעות המכולות?​

מרבית המכולות מתחילות את דרכן כמכלים לשינוע משאות שונים דרך הים ולצד זאת ניתן להסב אותה באופן מושלם למבנה, בית, מכולת קירור, שירותים ניידים, משרד נייד, או כל שימוש אחר שתוכלו להעלות על דעתכם. למכולות יש יתרונות רבים על פני מבני בטון רגילים וכדאי לתת עליהם את הדעת כשאתם מתכננים את בית החלומות שלכם.

פנים מכולה מייצג דוגמה של מכולה למכירה מטעם חברת שדה מבנים ומכולות
מכולה פתוחה מייצגת דוגמה של מכולה למכירה מטעם חברת שדה מבנים ומכולות

לבנות בחיסכון של עשרות אחוזים​

אז למה בכלל לבנות בית ממכולות? ראשית, טרנד המכולות הפך בשנים האחרונות לשם דבר בעולם העיצוב. מה שפעם בכלל לא נתפס כאפשרות, הוא היום שיא השיק. בשדרות למשל הוקם כפר סטודנטים הבנוי כולו ממכולות הצמודות או עומדות זו על זו במראה שיוצר מעין עיר סטודנטים מגניבה וצעירה.

מעבר למראה העיצובי, לבניה במכולות יש כמה יתרונות משמעותיים. אולי המשמעותי ביותר הוא המחיר. בניית בית ממכולות תספק לכם חיסכון של עשרות אחוזים לעומת בניה קונבנציונלית. זאת משום שבעוד שבשביל לבנות בית מאפס יש להשקיע חודשים ארוכים ותקציב גדול בבניית היסודות, בבניית בית ממכולות השלב הזה כולו נחסך. המכולות עצמן משמשות כשלד למבנה, וכך אין צורך בשקעה האדירה בקידוח ויציקת יסודות כמו בבית מבטון.

בית ומיד

לבנות בית ממכולות זה לא רק זול יותר, אלא גם מהיר יותר. בעוד שבניית יסודות תדרוש מכם לכל הפחות עבודה של חצי שנה, את המכולות שיהוו השלד לבית החדש שלכם תוכלו להעמיד על השטח בתוך ימים מרגע שבחרתם מכולה למכירה. לאחר שהמכולות יעמדו על השטח, השלב הבא יהיה להפוך אותן לבית. גם כאן התהליך מתקצר לאור הקלות של פריצת חלונות ודלתות במכולה, התאמת המבנה לצרכים שלכם, הקלות שבה תוכלו לחבר מספר מכולות יחד ועוד.

רגע לפני שיוצאים לדרך

בדקתם, חשבתם, חקרתם והבנתם שבית ממכולות הוא בדיוק מה שאתם צריכים. זה הזמן להבין את הפרטים האחרונים, ולגלות את התשובות לכל השאלות שעוד נותרו לכם.

מכולה למגורים על משאית שמייצג דוגמה של מכולה למכירה מטעם חברת שדה מבנים ומכולות

שאלות ותשובות

על מכולות למכירה

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

שני הגדלים העיקריים בהם מיוצרים מכולות הם שישה מטרים (15 מ"ר) ושני-עשר מטרים (30 מ"ר). רוחב המכולה הוא כ2.40 מטרים, אך ישנן גם מכולות רחבות יותר, ברוחב שלושה וחצי מטרים ואף יותר. 

רק אם כך תחליטו. כאשר מסיבים מכולות למבני מגורים, ניתן לבנות באופן מודולרי בית שיתאים בדיוק לצרכים שלכם. ניתן לשנות ולהתאים את מידותיהן של המכולות בהתאם לתכנון בית החלומות שלכם, באופן שימצה את הפוטנציאל הטמון במבנה מסוג זה. המכולות יכולות לעמוד זו לצד זו ואף האחת על השנייה, כך שניתן לבנות בית דו קומתי שכולו מורכב ממכולות.  

מבנה עשוי ממכולות הוא מבנה עמיד במיוחד. מכולות עשויות ממתכות חזקות כמו פלדת אל חלד, מושקעים בהן חומרי הבידוד הטובים ביותר והחיבור שלהן לקרקע הוא חזק ויציב.

לא אם המכולה שלכם הוסבה למטרת מגורים. מכולה רגילה אכן מתחממת במהירות. אבל כאשר מבצעים הסבה של מכולה למבנה מגורים, ישנם מגוון פתרונות לחיפויים מתקדמים שמקנים בידוד תרמי איכותי. כאשר תכנסו לתוך מכולה שהוסבה למבנה מגורים, לא תרגישו הבדל בין הטמפרטורה שבמכולה לבין הטמפרטורה במבנה שנבנה בבניה רגילה

אם אתם חוששים מכך שהכלב של השכנים יעיר אתכם בלילה, הסירו דאגה מלבכם. כיום ישנם חומרים מתקדמים שמיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת שיספקו לבית המכולות שלכם בידוד מושלם. הרעש יישאר בחוץ, בדיוק כמו בכל בית אחר.

בחברת שדה מבנים ומכולות. אנו נמפה יחד אתכם את הצרכים שלכם, נפרוס בפניכם את מגוון האפשרויות הקיימות ונעזור לכם להגיע לפתרון המתאים ביותר עבורכם. בסיום התהליך תזכו להגיע לבית המיוחל, במחיר שפוי ובעיצוב שתמיד רציתם.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן