לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולה להשכרה

מדוע כדאי לשקול מכולה להשכרה?

חברת "שדה מבנים ומכולות" משכירה מכולות הן לאחסון, הן למשרדים והן למגורים בכל הגדלים. יש לכם משלוח גדול לחו"ל? זקוקים למתקן אחסנה יעיל? עם שירותי השכרת מכולות של חברת "שדה מבנים ומכולות" תמצאו פתרון קל לכל צורך.

למכולות שימושים רבים:

  • שילוח ימי בינלאומי – מכולות הן המתקנים היחידים בהם ניתן לשלוח משלוחים בדרך הים. שילוח זה הוא הנוח והזול ביותר, וישנה רמה גבוהה של ודאות שהמשלוח יגיע ליעדו. אם יש לכם משלוח ימי גדול, תמיד כדאי לשכור בשבילו מכולה טובה שתשמור עליו מכל משמר.
  • מתקן אחסנה – המכולה היא מתקן נייד אך יציב ואמין, ולכן היא משמשת לעיתים קרובות כמתקן אחסנה. המכולה מגנה על מוצרים השמורים בתוכה מפני פריצות, רטיבות ושאר האתגרים.
  • שינוע יבשתי – המבנה הנוח של המכולות מאפשר להן לשמש כמתקני שינוע יבשתיים. ניתן להעביר את המכולה במשאית או ברכבות, והמבנה המיוחד שלה ישמור על החפצים מפני פגיעות שונות. רכישה ותחזוקה של מכולה מצריכים ממון רב וזמן.

 

אם אינכם זקוקים למתקן זה באופן קבוע, כדאי לפנות לשירותי השכרה ולא לקנות מכולה משלכם. מכולות מושכרות מתוחזקות היטב על ידי מומחים והן יעשו את העבודה המוטלת עליהן מבלי שתצטרכו לבזבז זמן וכוח מיותרים.

מכולה להשכרה מחברת שדה
נגן וידאו
כניסה למכולה פתוחה מייצגת מכולה להשכרה מחברת שדה

שוכרים מכולה מחברה מובילה

"שדה מבנים ומכולות" מתמחה באחזקה של מכולות. המכולות של החברה מאיכות מעולה ומספקות לצרכן את כל הדרוש לו. עם המכולות שלנו תוכלו להיות שקטים ורגועים שתקבלו בדיוק את מה שהזמנתם. המתקנים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו מאפשרים להם לחסוך בזמן ומייעלים את תהליכי העבודה שלהם. עובדנו מספקים לכם שירות מעולה, ועומדים בצורה קפדנים בלוחות הזמנים, וכך מאפשרים לכם לעמוד בהתחייבויות שלכם. חלק גדול מלקוחותינו פונים אלינו שוב ושוב לקבלת שירותי השכרת מכולות.

מכולה להשכרה למגוון צרכים ושימושים

השכרת מכולה היא שירות נדרש על ידי גורמים רבים במשק ממגזרי התעשייה והמסחר השונים. מדובר בשירות החוסך את הצורך ברכישת מבנה קבע לצורך אחסון סחורות, או ברכישת אמצעי שינוע סחורות בים וביבשה – ובכך חוסך הלקוח ממון נכבד. חברתנו מתמחה בהשכרה והאחזקה של מכולות בקשת רחבה של סוגים וגדלים, ולצוות העובדים שלנו ניסיון רב בתחום והיכרות מעמיקה עם צרכי הלקוחות השונים.

ביכולתנו לספק גם לכם שירותי השכרת מכולות עם מעטפת מלאה החוסכת בזמן ומייעלת תהליכי עבודה, בדגש על עמידה בלוחות הזמנים ומתן מענה מותאם אישית ואיכותי לכל צורך. הרמה המקצועית הגבוהה והפתרונות המותאמים ללקוח, הם שעומדים בבסיס המוניטין המצוין לה זכתה חברתנו עם השנים. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו מכולות של 7.5 מ"ר ועד 120 מ"ר עם טווחי ביניים רבים נוספים.

השכרת מכולה לצרכי אחסון

השכרת קונטיינר הינה נפוצה ומבוקשת במשק הישראלי על ידי גורמים עסקיים, ציבוריים ומסחריים, וכן בנסיבות שונות על ידי אנשים פרטיים. כך לדוגמא, יש אנשים פרטיים הנדרשים לאחסן ציוד רב ותכולה של דירה, בין אם הם עוברים לתקופה מסוימת לדיור מסוג אחר ובין אם הם מבצעים רילוקיישן למדינה בחו"ל. במקרים אלו עולה לא פעם הצורך לאחסן ציוד רב שנשאר בארץ או מחוץ לדירה. ניתן כמובן לאחסנו אצל חברות העוסקות באחסנה זו, אולם הבעיה היא לרוב שהלקוח אינו נהנה מפרטיות ודיסקרטיות מלאה באשר לציוד שלו. יתר על כן, לעיתים נופלות טעויות ונוצר בלבול בין מתקני האחסון של הלקוחות השונים. בנוסף לכך, במקומות אלו לא תמיד שומרים באופן קפדני על התנאים, מה שעלול להוביל לכך שפריטים חשובים ניזוקים בגלל בעיה של רטיבות, בגלל מזיקים ומכרסמים שחדרו אל המתחם וכיוצא בזאת. לעומת זאת, מכולות להשכרה נותנות את השטח הפרטי, הבטוח והמוגן הנדרש לצרכי אחסון של פריטים יקרי ערך או מכל סוג.

כמובן שגם לגורמים עסקיים יש צרכי אחסון, ובפניהם פתוחה גם האפשרות לבנות מבנים ייעודיים או לרכוש מבנים יבילים לצרכי אחסון. יחד עם זאת, לא פעם מדובר בפרויקט נקודתי הנפרש על פני מספר ימים, שבועות או חודשים, המבוצע באתרים כאלו ואחרים, או בציוד המגיע לנקודה מסוימת ולאחר מכן צריך לשנעו לנקודה אחרת. במקרים אלו, ההשקעה הגבוהה ברכישת מכולה או מתקן אחסון אחר איננה מצדיקה את עצמה לעומת טווח הזמן, ולכן מכולה להשכרה היא הפתרון הטוב ביותר. יתר מכך, בהשוואה  לאפשרויות אחסן אחרות מדובר במתקן בטוח ומוגן העשויה ממתכת, לרוב מפלדה, שקשה מאוד לפרוץ אליו והוא גם מגן היטב על הפריטים המאוחסנים מפני פגעי מזג האוויר – כולל לחות וגשם.

מכולה כחולה מייצגת מכולה להשכרה מחברת שדה
מכולה לבנה מייצגת דוגמה של מכולה להשכרה - מחברת שדה

השכרת מכולות כמבנים זמניים​

השכרת מכולה מבוקשת לעיתים על ידי גורמים המעוניינים במנה זמני המשמש לצרכים שונים. כך לדוגמא, יש חברות המבצעות פרויקטים בשטח ונדרשות לשכן עובדים שנשארים לשמירות ולמשמרות לילה, ולספק להם גם מקום לנוחה וארוחות במהלך היום.

השכרת מכולות בהחלט יכולה לענות על צורך זה, שוב, מבלי להזדקק להוצאה גבוהה על רכישת מכולה חדשה, וניתן גם לעצב את המכולה בהתאם לצרכי של העובדים בשטח תוך יצירת מקום מחייה ולינה נוח והולם. כמו כן, לעיתים ישנו צורך להקים משרד בשטח, למשל באתר בנייה או אתר הרחבת כביש, ואפילו בית כנסת זמני – וגם כאן השכרת קונטיינר תספק פתרון מצוין בעלויות סבירות לגמרי.

מכולות להשכרה לצרכי שינוע ושילוח​

מכולות להשכרה מבוקשים גם על ידי גורמים העוסקים בשינוע ושילוח מוצרים, מכונות וסחורות. כל לדוגמא, מכולה יכולה לספק מענה מצוין, ממוגן ובטוח לסחורות המשונעות ביבשה – בין אם בסמי טריילר ובין אפ ברכבת. את גודל המכולה המושכרת ניתן להתאים במדויק לצרכים ולהוסיף אלמנטים פנימיים וחיצוניים המספקים מענה לצרכים ספציפיים של המשלוח.

מלבד זאת, מכולה להשכרה מבוקשת מאוד על ידי גורמים העוסקים בשילוח ימי בינלאומי, וזאת מהסיבה הפשוטה שניתן להעביר משלוחים בים רק דרך מכולות. שילוח ימי הינו נוח וזול יחסית לאפשרויות אחרות, כגון שילוח אווירי, בעוד המכולה מהווה מתקן מוגן ובטוח המעניק מסגרת פלדה מגוננת ואיתנה על הסחורות.

ביכולתנו לספק גם לכם שירותי השכרת מכולות עם מעטפת מלאה החוסכת בזמן ומייעלת תהליכי עבודה, בדגש על עמידה בלוחות הזמנים ומתן מענה מותאם אישית ואיכותי לכל צורך. הרמה המקצועית הגבוהה והפתרונות המותאמים ללקוח, הם שעומדים בבסיס המוניטין המצוין לה זכתה חברתנו עם השנים. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו מכולות של 7.5 מ"ר ועד 120 מ"ר עם טווחי ביניים רבים נוספים.

כל היתרונות של מכולה להשכרה

השימוש באחסון כאשר שוכרים שירותים של מכולה להשכרה הוא שימוש די נפוץ ושכיח, עם זאת מכולות להשכרה יכולות להתאים לסוגים רבים של שימושים, החל מהפיכתו למשרד מכירות ועד למשרד עבודה או פשוט מקום שקט לעבוד בו. על סך השימושים הרבים כך גם היכולת לעצב ולאחסן הופכים לכמעט בלתי נגמרים, אלו הם שניים מהיתרונות הברורים אך אם נבקש להזיז את המשרד שלנו או את מקום העבודה שלנו נוכל לעשות זאת גם כן בקלות.

מלבד השימושים השונים, מכולה יכולה להיות עמידה גם מפני מזג אוויר קיצוני ולשמר את הציוד שיקר לנו או את המשרד שלנו בכל סופה או עלייה חריגה במעלות. לכן השימוש במכולה יכול להיות כל כך עדיף ורלוונטי עבור שימושים כל כך רבים.

מכולה כתומה מייצגת מכולה להשכרה מחברת שדה
מכולה לבנה עם דלתות פתוחים מייצגת מכולה להשכרה מחברת שדה

זמן מהירות וחסכון

לא משנה מה יהיה השימוש שלנו, בין אם עבור קופות משרד או אחסנת ציוד אנו נוכל לקבל את השירות כיום בצורה מהירה וזולה משמעותית מכל פתרון של דיור או אחסון כזה או אחר. היכולת הזו שכוללת גם ניוד בין היתר, הופכת את שירותי מכולה להשכרה לדבר כדאי בלא מעט מצבים. וכשאנו בוחרים בשירות משמעותי שכזה, שללא ספק גם יגבה מאיתנו הוצאה לא קטנה מומלץ שנעשה זאת אצל מומחים בתחום כמו שדה מבנים ומכולות שידאגו לכל פרט במכולה ואף מעבר.

השכרת מכולה לאחסון

לא פעם אנו נמצא את עצמנו זקוקים להרבה יותר שטח אחסון משהיינו צריכים לפני כן, את הגילוי נוכל לגלות אולי בסדרי הניקיון של פסח או דרך פרידה לא כיפית ואולי כשהתחלנו לעבוד על פרויקט חדש ואישי שדורש הרבה יותר מקום מפינה בארון.

במעמדים כאלו נוכל להיעזר דרך השכרת מכולה לאחסון השכרת מכולה, שתצליח לא רק להכיל את כל הציוד שאנחנו רוצים לאחסן, אלא גם להיות הבלעדיים לגישה שלה ולקבל מרחב לא קטן עבור כל מה שאספנו. ובבחירת חברה להשכנה ואחסון של ציוד, מומלץ לעשות זאת מול חברה בעלת ניסיון בתחום כמו שדה מבנים ומכולות.

כל מה שנבקש במקום אחד

יכולות האחסון כאשר אנו משתמשים בשירותי השכרת מכולה לאחסון הם עצומים, ראשית כי נוכל לאחסן כמעט כל סוג ציוד שנרצה, החל מאופנועים ועד לקריפטונייט. ומלבד הזמינות ויכולת ההכלה הכמעט בלתי נגמרת, כל העניין הוא שאנו יודעים כי כל הציוד שלנו נשמר בבטחה וללא כל חשש. לכן כשנרצה לשמור על ציוד יקר ערך, חשוב שנעשה זאת דרך חברה המכבדת את הציוד והפרטיות שלנו בדיוק כמו שדה מבנים ומכולות המספקת שירותי השכרת מכולות.

השכרת מכולה לאחסון, לא מה שחשבתם​

בין אם נהיה בעלי עסק או פשוט נעבור דירה, אנו עלולים להיעזר לא פעם בשירותי השכרת מכולה לאחסון. הרי מי מאיתנו לא היה צריך לצאת לפני הזמן בחוזה, הרבה לפני שהדירה אליה עבר הייתה צריכה להתפנות? ואיזה בעל עסק לא זקוק לעוד כמה מטרים עבור ציוד חדש או ישן? השכרה שכזו יכולה לא רק לחסוך לא מעט מקום, אלא גם לשמור על הציוד הזה בכל זמן ועונה בשנה בבטחה ובשקט.

ובכל הקשור לעונות השנה, אחסון של כל חפץ במכולה יהיה זמין לבעלים שלו בכל זמן והוא לבחור את משך הזמן בה ירצה להחזיק את התכולה במכולה. כך שגם אם החוזה התעכב בעוד כמה ימים, הציוד יכול להישאר שם גם אם השקת המוצר נדחתה כי רוב הצוות חולה, הציוד יוכל להישאר במכולה.

מכולה כחולה עם חלון ודלת מייצגת מכולה להשכרה מחברת שדה
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן