לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

השכרת מכולה לאחסון

השכרת מכולה לאחסון והתועלת הגדולה שהיא מציגה​

מכולה היא תיבה גדולה שעשויה ממתכת ומותאמת במיוחד לאחסון ושינוע סחורות ליעדים בינלאומיים ביבשה ובים. המכולות, שהומצאו בשנות ה-50 של המאה ה-20 שינו את פני המסחר הימי, משום שהן חוסכות את הצורך בפריקת סחורות מאמצעי שינוע יבשתיים והעמסתן על אניות בתהליך לוגיסטי של הטענה מדויקת בהתאם למשקלים ולגודל של כל סחורה, לצורך יציבות האונייה, תהליך שיכול לקחת שבועות רבים.

כיום כבר ידוע שמכולה היא הרבה יותר מזה. התועלת הגדולה שהיא מציגה למי שעוסק ביבוא ויצוא, מסחר ואחסון חולש על תחומים רבים. אין ספק שמדובר במענה רחב, ובעל ערך רב לכל מי שעובד בתחום.

מכולה לאחסון לבנה עם דלתות נפתחות מייצגת דוגמה של מכולות אחסון מחברת שדה מבנים ומכולות
נגן וידאו
מכולה לאחסון לבנה מייצגת דוגמה של מכולות אחסון מחברת שדה מבנים ומכולות

מי אנחנו

אנו חברת "שדה מבנים ומכולות" מובילים את תחום המכולות שנים רבות, והניסיון שלנו הוא הרווח שלכם. כמומחים לכל מה שקשור למכולות, אנו יודעים להתאים לכל לקוח את המכולה או המבנה שהוא זקוק לו. אנו עוסקים בין היתר בבניית בתים ממכולות, קונטיינרים, הסבת מכולות לשימושים שונים, מכולות קירור, מכולות להובלה, מחסנים ממכולות ועוד.

בכל נושא הקשור במכולות, אחסון, הובלה והסבה של מכולות ומבנים ניידים למשרדים או למגורים – פנו אל המומחים שלנו. אנו נדע לספק לכם את הפתרון המושלם, המקצועי והנכון לצרכיכם, והכול במחירים הוגנים ובליווי לאורך כל הדרך.

השכרת מכולה לאחסון – למי זה מתאים?

מכולה לאחסון היא פתרון מצוין למגוון צרכים. אחסון סחורות, מחסן עונתי או אפילו מחסן קבוע לכל השנה, וכן אחסון תכולת דירה ועוד. דוד ורותם ארבל, למשל, יכולים לספר לכם איך זה עזר להם במסגרת רילוקיישן שעשו.

"זה היה לפני כמה שנים. קיבלתי הודעה שהתקבלתי לעבודה בחברת רכב גרמנית, כמהנדס בטיחות," מספר דוד. "כשהתקרב תאריך המעבר התלבטנו אם לשנע את כל הרהיטים שלנו מהארץ אל הדירה בגרמניה. בגלל שמדובר על תפקיד לזמן מוגבל – שנתיים עם אופציה להארכה לשלוש שנים – השינוע לא היה שווה לנו. ומצד שני, מדובר ברהיטים יקרים ולא רצינו לוותר עליהם, במיוחד כי ידענו שנחזור בסופו של דבר לארץ." רותם מספרת שבדיקת עלויות העלתה שיותר זול לקנות הכול חדש בגרמניה. "הבעיה עם שינוע של תכולת דירה זה שהריהוט שהיה לנו בארץ לא התאים לדירה בגרמניה. עברנו מבית במושב בישראל לדירה בעיר בגרמניה. אמנם דירה גדולה, אבל בכל זאת, הריהוט מישראל לא התאים לה. תכנון הפנים היה שונה, והדירה בגרמניה הייתה בכלל חצי מרוהטת." כשהבינו שהם צריכים לאחסן את הריהוט שלהם בארץ למשך מספר שנים, החלו לברר מה האפשרויות.

שכירת מכולה התבררה כאפשרות המתאימה ביותר, והמשתלמת ביותר. "בהתחלה חשבנו להיעזר במחסן שהיה לנו מאחורי הבית במושב, אבל המשפחה שהשכרנו לה את הבית שלנו רצתה מחסן, ולא רצינו לעכב את החוזה רק בגלל זה," דוד משתף. הם גם הבינו שאחסון במכולה יכול לשמור על הציוד שלהם בצורה טובה יותר מאשר המחסן הבנוי במושב.

מכולה לאחסון עם דלת פתוחה מייצגת דוגמה של מכולות אחסון מחברת שדה מבנים ומכולות
מכולה לאחסון פתוחה מייצגת דוגמה של מכולות אחסון מחברת שדה מבנים ומכולות

אז למה מכולה?​

המכולה נסגרת היטב, אטומה ויש אפשרות להתקין עליה מגוון אמצעי הגנה – מנעולים רגילים או חכמים, מערכת התראה ומצלמות אבטחה. הכול בהתאם לתכולה ולרמת השמירה שאתם רוצים. מכולה מגיעה בכמה גדלים, ואתם יכולים לבחור את הגודל שיתאים בדיוק לריהוט שלכם. אתם יכולים להציב אותה בכל שטח, בהכנה מינימלית של השטח ובלי השקעה נוספת. אפשר להגן עליה מפני נזקי מזג אוויר, להתקין אמצעי קירור ואוורור לפי הצורך וכן להציב אותה במקום מוצל ומוגן וכך להבטיח את העמידות של תכולתה. יתרון בולט נוסף של מכולה הוא האפשרות לשנע אותה עם יהיה צורך. למשל, אם נחזור לדוד ורותם, אם הם יחליטו בסופו של דבר להאריך את שהותם בגרמניה וירצו להביא אליה את כל רכושם השמור במכולה – האפשרות הזאת קיימת עבורם. אפשרות כזאת לא הייתה מתאפשרת אם היו מאחסנים את חפציהם במחסן בנוי, למשל.

יתרונות של מכולה לאחסון​

  • גמישות: אפשר להציב את המכולה איפה שרוצים
  • ניידות: אפשר לשנע את המכולה עם החפצים שבתוכה. בלי לפרוק, בלי עלויות של אריזה ופריקה ושוב אריזה. הכול עובר ממקום למקום כמו שהוא, בתוך המכולה.
  • שינוע בינלאומי: אפשרות לשנע ציוד, ריהוט וחפצים שונים בתוך המכולה גם מעבר לים.
  • מחיר: מחיר השכירות שתשלמו על אחסון במכולה נמוך בהרבה ממחיר שכירות על אחסון במחסן בנוי.
  • עיצוב והתאמה אישית: כל מכולה יכולה לעבור שינויים לפי הצורך. אפשר לחלק לחללים, אפשר לבנות מדפים, להוסיף מערכות אוורור וקירור, ועוד. מכולה לאחסון, למשל, יכולה להיות סגורה כל השנה, ולעומת זאת, יכולה גם לשמש כחדר לעבודה של צוות מחסן, ושהסחורות יהיו מסודרות בפנים על מדפים, לנוחות מקסימלית. ניתן להתאים מכולה שמשמשת עובדי מחסן באופן קבוע (סידור סחורות, הוצאה והכנסה של סחורות) על ידי הוספת אלמנטים של בידוד – שכבות בידוד על הקירות – כמו גם אוורור ומיזוג של המכולה כדי שהעובדים לא יסבלו מחום בקיץ וקור בחורף.
מכולה לאחסון עם דלת פתוחה מייצגת דוגמה של מכולות אחסון מחברת שדה מבנים ומכולות

שאלות ותשובות

על השכרת מכולה לאחסון

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

מחירי מכולה להשכרה משתנים בהתאם לסוג המכולה, גודלה, תקופת השכירות ועוד. על מנת לקבל הצעה מחיר שתתאים בדיוק לצרכים שלכם, אנא פנו אלינו בהקדם.

מכולה לאחסון יכולה לשמש להרבה מאוד סוגים של ציוד וסחורות ויכולה לעזור לשימושים רבים נוספים. ניתן לעשות התאמות במכולה על מנת שתתאים לאחסון ציוד רגיש לחום או קור, על ידי הוספת שכבות בידוד, וכן הוספת מערכת קירור שתפעל על יחידת חשמל שממוקמת מחוץ למכולה ושומרת על טמפרטורה קבועה בתוך המכולה. פנו אלינו בהקדם עם תיאור הצרכים, ואנו נחזור אליכם עם פרטים מלאים וכל האפשרויות שיתאימו לכם.

הייחודיות של המכולות היא היכולת לשנע אותן באמצעות משאיות או אוניות משא. כל מה שצריך הוא מנוף מתאים, והשינוע נעשה בקלות וביעילות. זאת בשונה מפתרונות אחסון אחרים שכדי לשנע את תכולתם צריך לפרוק מתוכם את כל הציוד, להעביר למשאית או רכב מסחרי, ואז לפרוק מהרכב או המשאית אל היעד. מדובר על תהליך מסורבל, ארוך יותר וגם יקר יותר מאשר השינוע של מכולה.

בוודאי. בהתאם לצרכיכם אנחנו יכולים לספק לכם מספר מכולות. כדאי להתקשר לשיחת ייעוץ כדי למפות בצורה טובה את הצרכים שלכם, ולוודא שאתם עושים בחירה נכונה שמתאימה בדיוק למה שאתם צריכים.

יש הרבה התאמות שאפשר לעשות במכולה: אפשר להוסיף לה מדפים בפנים, אפשר לחלק את החלל הפנימי, אפשר להוסיף שכבות בידוד, מערכות מיזוג אוויר, מערכות הגנה ונעילה ועוד. לא תאמינו איזה עולם שלם של אפשרויות יש בתחום המכולות. לא מאמינים? מוזמנים ליצור קשר לשיחת ייעוץ וניתן לכם את כל הפרטים.

מכולה להשכרה יכולה לשמש כל אחד. היא יכולה להיות מחסן עודפים, היא יכולה לשמור לכם על תכולת דירה או משרד, היא יכולה לשמש כמחסן פעיל, ועוד. כל אחד והצורך שלו, ולכל אחד מכולה שיכולה לענות לו על כל הצרכים. אם אתם מתלבטים האם מכולה יכולה לעזור לכם – זה הזמן להפסיק להתלבט. התקשרו אלינו עוד היום וניתן לכם את כל הפרטים.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן