לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולת קירור

שימוש במכולות קירור​

אם אתם עוסקים בתחומי הייבוא או הייצוא אתם בוודאי מכירים היטב את המכולות, אותן תיבות מתכת גדולות, שבעזרתן ניתן לשנע בקלות וביעילות סחורה בים וביבשה. מכולת קירור היא למעשה מכולה רגילה שעברה התאמה במיוחד להובלה ולשינוע סחורה שרגישה להבדלי טמפרטורה, וזקוקה לקירור קבוע. מכולת קירור היא הפתרון המושלם למוצרים שדורשים קירור, כיוון שהיא מאפשרת מצד אחד ניידות, ומצד שני אחסון בטוח לכמות גדולה של מוצרים, בצורה בטוחה ומוגנת מפני נזקים.

שימוש במכולות קירור מאפשר לאנשים מכל רחבי העולם ליהנות ממוצרים שונים שחייבים שינוע ממקום למקום תוך שמירה על טמפרטורה נמוכה וקבועה. תרופות, מוצרי מזון, וחומרי גלם רגישים הם דוגמאות למוצרים שזקוקים למכולת קירור.

דוגמת המכולת קירור לבנה מייצגת מכולות קירור של חברת שדה מבנים ומכולות
נגן וידאו
מכולת קירור סטנדרטית מכולות קירור של חברת שדה מבנים ומכולות

מומחים במכולות קירור​

אנחנו בחברת שדה מבנים ומכולות מחזיקים מחלקה מקצועית שמתמחה במכולות קירור. אנו יודעים לייצר מגוון פתרונות אחסון והובלה במכולות קירור שעונות על צרכים שונים. בפנייה אלינו תוכלו בקלות לקנות או לשכור את מכולות הקירור שלנו, תוך התאמה מושלמת לצרכים שלכם.

מכולות קירור – מה ניתן להעביר בתוכן?​

כיום, בעידן הכפר הגלובלי הקטן ובזכות הטכנולוגיה המתפתחת ומגוון פתרונות מתקדמים בחקלאות, ייצור וכמובן גם בשינוע, הגבולות בין המדינות השונות בעולם מטשטשים, התלות בעונות השנה או באזורי אקלים ניתק, והמסחר בין המדינות השונות מגיע כל הזמן לשיאים חדשים. אנשים מכל העולם יכולים להנות לאורך כל ימות השנה ממגוון רחב של מוצרים, גם כאשר הם אינם תואמים כלל את האקלים המקומי או את מזג האוויר באזור מגוריהם.

אפשר לציין למשל פירות מכל הסוגים ששייכים לכל עונה; פרחי נוי מכל העולם; תרופות מצילות חיים; מוצרי בשר, חלב ודגים; רכיבים אלקטרוניים רגישים, ועוד. כל אלה יכולים לעבור ממקום למקום ביבשה באוויר ובים, בזכות מכולות הקירור ששומרות עליהם בטמפרטורה הנכונה.

מכולות קירור לכל צורך ​

אנחנו בחברת שדה מבנים ומכולות מתמחים בהסבת מכולות לכל מטרה: לצורך מגורים, לעסק, לכל סוגי ההובלות וכמובן גם לצורך הובלה בקירור. הסבת המכולות מאפשרת לנו להציע לכם מגוון רחב של פתרונות בדמות מבנים יבילים, מחסנים, מכולות קירור, שירותים ניידים, משרדים, בתים ממכולות ועוד.

אנחנו שמים לנגד עיננו את חוויית הלקוח ושביעות רצונכם חשובה לנו. לכן, אנו מעמידים לשירותכם צוות עובדים איכותי בעל ידע מקצועי וניסיון רב, אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ויחס אישי. הצוות שלנו מקפיד לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוח זמנים, כדי שתוכלו להגיע לתוצאות הרצויות בדיוק בזמן, במחיר הוגן ובמקצועיות ללא פשרות.

על מנת שנוכל להתאים לכם את הפתרון הנכון לכם בעולם אינסופי של אפשרויות של שימושים במכולות, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לשיחת ייעוץ והתאמה, שבה נשמע את צרכיכם, ונתאים לכם את הפתרון המתאים בדיוק לכם.

דוגמה של מכולת קירור מייצגת מכולות קירור של חברת שדה מבנים ומכולות
ערימות של מכולות קירור לבנות שמייצגת מכולות קירור של חברת שדה מבנים ומכולות

מה חשוב לדעת על מכולות קירור?​

מכולת קירור היא מכולה שמחזיקה במערכת מבוקרת שמאפשרת שמירה על טמפרטורה נמוכה קבועה לאורך כל תקופת השימוש בה. הקירור מתאפשר באמצעות יחידת קירור מובנית שנשענת על אספקת חשמל חיצונית – ביבשה או בים. מכולת קירור יכולה לשמש לשינוע של מוצרים רגישים למרחק גדול או קטן, או לאחסון מוצרים כאלה בטמפרטורה קבועה כבמחסן נייח עד להפצה. יחידת הקירור יכולה לעבוד באמצעות חיבור לאספקת חשמל, או על ידי גנרטור נייד. אפשרות נוספת היא קירור באמצעות מים, שהיה נפוץ בעבר בהובלה ימית בבטן האונייה, אך כיום נפוץ פחות בשל מחירו הגבוה יחסית.

המכולות הראשונות, שהיו פשוט תיבות מתכת גדולות, נכנסו לשימוש בשנות החמישים של המאה הקודמת והפכו לפתרון האחסון והשינוע העיקרי בדרך הים. עם השנים נוצרו פתרונות לצרכי שינוע מורכבים יותר. אחד מהשינויים שנכנסו לתחום הוא פתרון קירור למוצרים רגישים שזקוקים לטמפרטורה נמוכה וקבועה, בדמות מכולות קירור. פתרון זה מחייב השקעה רבה יותר במכולה, אך הוא פותח אינסוף אפשרויות יצוא זול וזמין למוצרים שדורשים קירור. מכולות הקירור נכנסו לשימוש בעיקר באוניות משא אך עם הזמן נכנסו לשימוש גם בקווי הובלה אחרים, אם כי זה עדיין לא תופס את הנפח המרכזי של השימוש בהן.

כיום, השימוש במכולות קירור לשינוע במסגרת ייבוא ויצוא נפוץ כחלק מהיום יום שלנו, והן משמשות לא רק חברות גדולות, אלא גם לקוחות פרטיים ובתי עסקים קטנים ובינונים. יש לציין כי לפני שבוחרים שינוע במכולת קירור, מומלץ ליצור קשר עם המומחים שלנו בחברת "שדה מבנים ומכולות", ואנו ניתן לכם ייעוץ והערכה של הפתרון הנכון לכם, עם הכוונה מקצועית וליווי שלכם במקרה שתהיו מעוניינים להתקדם להובלה.

כל השימושים של מכולות קירור

מכולות קירור ייצרו שינוי בכללי המשחק עבור סקטורים רבים, בשל הנוחות של השימוש בהן, קלות האחסון ופשטות השינוע. הן מהוות פתרון לרשימה ארוכה של צרכים ועסקים, החל מחברות מזון ויצרנים קטנים ובינוניים, דרך מרפאות פרטיות ומוסדיות ועד חברות טכנולוגיה עתירות משאבים המשתמשות במוצרי אלקטרוניקה רגישים.

מכולות קירור מתאימות לשינוע מזון, תרופות, מוצרי גלם, פרחי נוי ועוד. הן מתאימות גם לאחסון קצר או ארוך טווח, או לשילוב בין שינוע יבשתי, אחסון סמוך לנמל למשל, ואחר כך שינוע ימי. הגמישות בשימושים במכולות קירור נובעת מכך שקירור המכולה מתאפשר באמצעות יחידת קירור שמחוברת לגנרטור או לתשתית חשמל קבועה. המשמעות היא שאין כל חובה להציב את המכולה במקום אחד קבוע, או להשתמש בה לצורך אחד בלבד. אפשר להחליט להציב אותה במקום קבוע לתקופה מסוימת, ואחר כך להשתמש בה לשינוע וניוד מוצרים ללא כל צורך בהתאמות מחדש.

כמו כן, בזכות העבודה שמכולות קירור יכולות להגיע בגדלים שונים הן מהוות כיום מענה למנעד רחב של צרכים. הסוגים השונים מאפשרים לערוך התאמה בין גודל המכולה וסוג המכולה הנחוץ ובין צרכי הלקוח. בנוסף, כיום ישנם מנגנוני אבטחה רבים בסטנדרט גבוה שיכולים להבטיח שינוע חלק ובטוח בין מדינות ויבשות רחוקות. מנגנונים אלו כוללים בין היתר מצלמות אבטחה, חיישני בקרה, מכולות בעלות קירות הפרדה כפולים ואמצעים נוספים, אשר מבטיחים את בטחון המשא ומאפשרים ללקוחות לישון בשקט מרגע הכנסת המוצרים למכולה ועד ליום המסירה המיוחל.

מכולת קירור עם דלת פתוחה מייצגת מכולות קירור של חברת שדה מבנים ומכולות

שאלות ותשובות

על מכולות קירור

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

בוודאי. מכולות קירור הן הפתרון בשבילך. אתה מוזמן לפנות לשיחת ייעוץ ונעזור לך למצוא את הגודל והסוג הנכון לך.

אתה יכול להיעזר במכולת קירור שפועלת על גנרטור, או במכולת קירור ששומרת על הקור באמצעות קרח יבש או חנקן נוזלי. אנא פנה אלינו לקבלת ייעוץ והתאמת פתרון לצרכיך.

בדיוק לשם כך יש מכולות קירור עם מערכת גיבוי. אנא פנה אלינו לייעוץ ונתאים לך את הפתרון הנכון בדיוק לך.

ישנם סוגים שונים של מכולות, וגדלים שונים. כדי לקבל מחיר למכולה המתאימה לך אנא צור קשר ונציג לך את כל האפשרויות.

בהחלט! מכולת קירור יכולה לעמוד במקום קבוע, תוך חיבור לתשתיות חשמל.

מכולות קירור, ומכולות בכלל, יכולות לשמש למגוון שימושים, בהם גם משרדים. פנה אלינו לקבלת ייעוץ לגבי מגוון האפשרויות שלפניך.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן