לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

קונטיינרים

מאיפה צצו קונטיינרים לחיינו?​

קונטיינרים, או בעברית, מכולות, נמצאים בשימוש נרחב עשרות שנים. הם קלים לתכנון ולהצבה בכל מקום, הם ניתנים לאינסוף אפשרויות של עיצוב, תכנון פנים וחוץ, והסבה לשורה של שימושים.

המכולה הראשונה נכנסה לשימוש בראשית חודש אפריל בשנת 1956. היא הומצאה על ידי מ. מקלין, כפתרון לשינוע סחורות. התיבה הגדולה, העשויה מתכת, יכולה להכיל כמות גדולה של סחורות, ועדיין קלה דיה לשינוע בדרך הים. היא מספקת פתרונות לוגיסטיים לגדולי היבואנים והיצואנים. החשיבות הגדולה של המצאת הקונטיינרים טמונה בעובדה שהובלה ימית היא ההובלה הזולה ביותר והיעילה ביותר מבחינת היחס בין כמות לעלות השינוע. בזכות הקונטיינרים נוצרה אפשרות לשנע כמות סחורות גדולה בצורה מאורגת וקלה (יחסית) מבחינה לוגיסטית. ההמצאה האיצה תהליכים ופתחה פתח לשכלול ופיתוח היבוא והיצוא באופן משמעותי בהיקפים גדולים, באופן ששינה מן היסוד את הכלכלה העולמית. אפשר להגיד שמכולות הן חלק ניכר מההתפתחות המואצת של העולם, בזכות קיצור זמן השינוע באופן משמעותי כמו גם הוזלה משמעותית של עלותו.

מי אנחנו?

אנו בחברת שדה מבנים ומכולות מובילים בתחום הסבת קונטיינרים לכל שימוש, ומציעים מומחיות, מקצועיות בלתי מתפשרת, שירות מכוון לקוח, ליווי אישי דרך כל התהליך, והתאמה מושלמת של קונטיינרים לכל צורך שיש.

קונטיינר על משאית מייצג דוגמה של קונטיינרים מחברת שדה מבנים ומכולות
נגן וידאו
פנים של קונטיינר ארוך מייצג דוגמה של קונטיינרים מחברת שדה מבנים ומכולות

קונטיינרים בכל גודל​

הקונטיינרים שלנו מגיעים בגדלים שונים ויכולים לשמש למגוון שימושים: מחסן, ביתן שומר, מכולת קירור, צימר, סטודיו, קליניקה פרטית ועוד.

אצלנו תוכלו למצוא מכולות אחסון למכירה והשכרה במגוון גדלים, ובהם:

מכולה בגודל 3 מ’ * 2.44 מ’ , 7.5 מ"ר

מכולה בגודל 6 מ’ * 2.44 מ’, 15 מ"ר

מכולה בגודל 12 מ’ * 2.44 מ’, 30 מ"ר

איך תדעו מה הגודל המתאים לכם?

כיוון שלכל אחד מתאים גודל אחר, הכי טוב שתתייעצו עם המומחים שלנו בחברת "שדה מבנים ומכולות". לכל לקוח יש צרכים משלו ולכן אין גודל אחד שמתאים לכולם.

כדי להתאים את הגודל הנכון לכם אנחנו:

  • נגדיר יחד אתכם באופן מדויק את הצרכים שלכם
  • ניקח בחשבון את כל השימושים העתידיים שלכם במבנה
  • נבין מה סדר הגודל של התקציב שלכם
  • נמפה את ההעדפות האישיות שלכם
  • ולבסוף, נסנכרן בין כל הנתונים ונציג לכם אפשרויות שיכולות לענות על הצרכים שלכם.

הסבה של קונטיינרים למגורים​

אחרי עשרות שנים של שימוש בקונטיינרים, נוצרו שימושי משנה בתיבות המתכת הענקיות הללו. וכך, לקראת שנות ה-80 התפתחה מסורת בנייה באמצעות מכולות. מספר המכולות שיצאו משימושן המקורי הלך וגדל ככל שהשימוש בהן התרחב ונעשה בעצם לנורמה. ואז החלו יזמים שונים להסב את תיבות הענק הללו למחסנים, למשרדים לקבלנים, ובהמשך גם למבנים מכל הסוגים – למגורים פרטיים וציבוריים, מבנים פונקציונליים כמו מרפאות ניידות ומבנים לציוד, ומבנים לשימושים תיירותיים כמו צימרים, ואפילו גלריות אומנותיות, כיתות לימוד ועוד ככל העולה על דמיונכם.

גמישות מקסימלית לצרכים שלכם​

חשוב לציין שאתם לא חייבים להגביל את עצמכם לגדלים הסטנדרטיים. תמיד אפשר לייצר לכם פתרון ייחודי בשבילכם בגדלים לא סטנדרטיים שתפורים בדיוק לצרכיכם. למעשה, מדובר על מנעד אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. חיבור מכולות זו לזו, בנייה לגובה, לאורך או לרוחב, שימוש במכולה בבסיס ועל זה להוסיף בנייה קלה, פרגולות, דק עץ, ואפילו חדרים שלמים מחומרים שונים. למעשה יש עולם שלם של גודל וארגון החללים שאפשר לשחק איתם. כך ניתן ליצור מגוון מענים באמצעות המכולות ובאמצעות תוספות שמוסיפים להם.

קונטיינר עמוס על משאית מייצג דוגמה של קונטיינרים מחברת שדה מבנים ומכולות
פנים קונטיינר הבנוי כמשרד נייד מטעם חברת שדה המייצג דוגמה של קונטיינרים

יעילות ומהירות זה שם המשחק​

הקונטיינרים שלנו הם מבחינתנו מעין שלד שעליו אפשר להלביש ככל העולה על רוחכם.

אם אתם רוצים קליניקה – אתם יכולים להתקין מזגן, לקרות ולצבוע בצבעי פסטל נעימים ורכים, להתקין תאורה חמה וביתית, ולרהט בהתאם לטעמכם. רוצים צימר? חיפוי מקורי של עץ, דמוי לבנים או אפילו בוץ, ועיצוב החלל הפנימי עם אלמנטים ייחודיים בהתאם לקונספט שלכם. צריכים בית מגורים? כאן אתם חופשיים להמציא ולדמיין את כל מה שאתם רוצים בבית החלומות שלכם ולגלות שכאשר מדובר בהסבת קונטיינר – הכול נעשה במהירות, ביעילות, ובמחירים מצחיקים – ואתם תקבלו את בית חלומותיכם בזמן שהוא כהרף עין, גם באופן אובייקטיבי, ועוד יותר אם משווים את זה לשיטות בנייה אחרות.

למה כדאי לבחור בנו?​

כחברה מובילה ומנוסה אנו נותנים לכם מענה משלב הפנייה הראשונית בשיחת ייעוץ ועד לקבלת התוצר המוגמר שיתאים בדיוק לצרכיכם.

אנחנו מבינים מה אתם מחפשים ויודעים להתאים לכל אחד את המענה המתאים לו.

אנו מחזיקים בתודעת שירות גבוהה על פיה הלקוח נמצא במרכז. אתם תביאו את עצמכם ואת החלומות שלכם אלינו, אנחנו נביא את המקצועיות שלנו – ויחד נכין לכם את התוכנית המשולמת לבניית הבית שלכם, או כל מענה אחר שאתם צריכים על בסיס הסבת קונטיינר לצרכים שלכם. חברתנו מציעה בנוסף למוצר טוב ואיכותי גם שירות בכל תהליך הקניה ולאחריה.

שאלות ותשובות

על קונטיינרים

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

אין הבדל. המילה קונטיינר היא הצורה העברית של המילה האנגלית container. בעברית חידשו מילה נפרדת לקונטיינר, והיום מקובל להשתמש במילה מכולה, אם כי לצידה עדיין אפשר למצוא גם את הכינוי קונטיינר.

בדרך כלל הסבת קונטיינר למבנה כוללת גם חיבור שלו לתשתיות כמו חשמל ומים. שינוע של המבנה בהחלט אפשרי, אך יש לזכור שלא מדובר בקרוואן על גלגלים כמו בסדרות אמריקאיות, כזה שאפשר להעביר ממש בקלות לכל מקום, אלא מדובר במבנה שכדי להעבירו יש להביא משאית מתאימה, לנתק מהתשתיות להניף באוויר עם מנוף ולהציב על המשאית. זהו תהליך שלא כדאי לעבור לעתים קרובות. עם זאת, אם התעורר צורך להעביר את הבית, כמובן, זה אפשרי באופן עקרוני. ולא לשכוח לבחון כל מקרה לגופו. מוזמנים לשיחת ייעוץ לקבלת פרטים נוספים.

כל קונטיינר יכול להיות מוסב לשימוש משני גם ללא כל התאמה. זהו מבנה מתכת גדול שכאשר הוא מוצב על הקרקע הוא יכול לשמש לאחסון או לצרכים אחרים. עם זאת, כיוון שהוא עשוי מתכת בלתי מבודדת, במקרים שבהם יש צורך לעבוד בתוך החלל של המחסן, או אם יש סחורות רגישות לחום ולקור, יש צורך לבצע התאמות. אלה יכולים להיות מערכות קירור, קירות כפולים, או חיפויים שונים ופריצת פתחים (חלונות, דלת) שיאפשרו אוורור וקירור בקיץ וחימום בחורף.

מכולה אמורה להיות עמידה לכל מזג אוויר, ויש לה עמידות אפילו לקורוזיה שמקורה במלחי הים. למרות זאת, אף חומר לא יכול להתקיים לנצח. מכולות יכולות לעבור בלייה וקורוזיה מסיבות שונות, ומזג אוויר קיצוני יכול להשפיע על אורך חייהן. במקרים של שימוש במכולה במקום עם מזג אוויר קיצוני, יש להעדיף מכולה שעברה התאמה, ונוספו לה למשל שכבות בידוד וכדומה. לפרטים נוספים, התקשרו לשיחת ייעוץ והתאמה.

מכולה, או קונטיינר, היא לא מוצר אחד. לכל קונטיינר מחיר משלו. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המתאימה לכם.

זה יכול לנוע בין ימים לשבועות ואף יותר. תלוי בצרכים שלכם ובכמות העבודה שהתוספות מייצרות. פנו לשיחת ייעוץ לקבלת הערכת זמן שתואמת את צרכיכם.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן