לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מבנים ניידים למגורים

יש פתרון – קוראים לו בית נייד

סוף סוף הגיע הרגע. אחרי שנים של התלבטויות, מחשבות ותקוות, הגיע הזמן לבנות את הבית שלכם! אין רגע מרגש מזה, אבל יחד עם ההתרגשות מגיע גם החשש. איך נוכל לעמוד בתשלומי המשכנתא? איך נוכל לבנות את בית חלומותינו בלי לוותר על שום דבר אבל גם בלי לקרוע את הכיס? המחשבות הללו טבעיות ומוצדקות. בשוק הדיור של ימינו לא קל למצוא את הדרך לבנות את הבית שאתם רוצים בדיוק, במחיר שפוי ובזמן הגיוני. ובכל זאת יש פתרון – קוראים לו בית נייד.

 

אחת הדוגמאות של מבנים ניידים למגורים מטעם חברת שדה
נגן וידאו
חדר שינה לדוגמה בתוך מבנים ניידים למגורים מטעם חברת שדה

בלי להתפשר

כשבונים בית רוצים שהכל יהיה מושלם. האפשרות לבחור כל פרט בבית מזמנת מצד אחד מחשבה רבה ודרור לכל החלומות, ומצד שני לאורך כל הדרך יש את הצורך לרסן את עצמינו כי ככל שמשהו יותר יפה, כך לרוב הוא גם יותר יקר, ובכל זאת יש לנו מסגרת תקציב. בדרך כלל החלק היקר ביותר בבית הוא שלד המבנה, כך שעוד לפני שמתחילים לעצב כבר הרבה מהתקציב נגמר.

המצב שונה לגמרי כשמדובר במבנה נייד למגורים. בבית נייד שלבי הבניה המוכרים כמו חפירת יסודות, בניית שלד וכו', אינם קיימים. בית נייד נבנה בשיטת הבניה הקלה. כלומר, הבית נבנה במפעל ומשונע אל הקרקע כשהוא מוכן או בחלקים שיורכבו על השטח. העובדה ששלבים רבים שיש בהם צורך בבנייה קונבנציונאלית נחסכים בתהליך של בניה קלה, יחסכו לכם גם הרבה מאוד כסף ויאפשר לכם לבנות את בית חלומותיכם בלי להתפשר על סגנון העיצוב הייחודי שלכם.

מרעיון למציאות בקלות ובמהירות

אחד הקשיים בבניית בית הוא המשך הארוך של התהליך. פעמים רבות אנשים מתחילים לבנות את הבית ורק שנים לאחר מכן מסיימים. בזמן זה עליהם למצוא מקום מגורים חלופי, פעמים רבות הרחק מהמקום שבו יוקם ביתם בסופו של דבר, מה שמקשה על ההסתגלות למקום החדש. אחרים, מוצאים מקום לשכור קרוב לבית המגורים שהם בונים, ונאלצים לשלם על כך מחיר גבוהה. כשבונים בית מגורים נייד המציאות שונה לגמרי. אחד מיתרונותיו הרבים של מבנים ניידים הוא המהירות שבה הוא הופך מרעיון למציאות. מבנים יבילים ניתנים לקניה כשהם כבר מוכנים, או להזמנה אישית בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. בכל מקרה, מדובר בבית שיהיה מוכן בתוך זמן קצר. לאחר שהמבנה עצמו מיוצר, הוא ישונע לשטח שעליו מיועד הבית להיבנות. תהליך ההורדה של הבית אל הקרקע וההרכבה שלו הוא תהליך קצר שיכול לקחת אפילו ימים בודדים.

סלון בתוך מבנים ניידים למגורים מטעם חברת שדה
עיצוב פנים של מבנים ניידים למגורים מטעם חברת שדה

הגודל כן קובע

רוצים בית קטן? גדול? קומה אחת? שתיים? כל האפשרויות קיימות בקניית מבנה מגורים נייד. מספר החדרים, הגודל שלהם, החלוקה הפנימית של הבית, מספר הקומות ועוד, הכל נתון לבחירתכם. לפני שתצאו לדרך תצטרכו כמובן להכין תוכנית אדריכלית כדי לדעת בדיוק מה אתם רוצים וצריכים. על פי התוכנית תוכלו להזמין את הבית שלכם בקלות ובנוחות.

יד ביד עם המומחים שלנו

בניית בית היא דבר רציני שרוב האנשים עושים פעם אחת בחייהם, לכן חשוב לעשות את זה נכון. איך תדעו מה מתאים לכם? איך תוודאו שהכל לשביעות רצונכם ותימנעו מעוגמת נפש? הכל מתחיל מבחירה נכונה של מומחים לתחום ובעלי מקצוע מתאימים. אנו בחברת "שדה מבנים ומכולות" נהנים משנים של ניסיון בכל הקשור להסבת מכולות לבתים. מאחורינו אין ספור זוגות שנעזרו בנו לבניית ביתם והם חיים בו באושר עד היום. לאחר הפניה הראשונית שלכם נקבע אתכם פגישה, נעזור לכם למפות את הצרכים שלכם, נשמע את הרצונות שלכם ונעזור לכם להגיע לרגע המיוחל של הכניסה לבית שחלמתם עליו.

שאלות ותשובות

על מבנים ניידים למגורים

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

בהחלט. ממ"ד הוא חלק חשוב מהבית והיום אף מתחייב על פי חוק. ישנה אפשרות להוביל לשטח ממ"ד נייד, או לבנות ממ"ד בשיטה המסורתית כששאר הבית הנייד נבנה סביבו או לצידו. את ההחלטה מה מתאים לכם יותר תוכלו לעשות לאחר התייעצות איתנו והכרת הייתרונות והחסרונות של כל שיטה.

עד כמה שתרצו! מבנים ניידים הם מבנים המיוצרים בהזמנה אישית. תוכלו לבחור כל פרט בבית שלכם: ריצוף, טייח, קרמיקות, דלתות, חלונות, מספר חדרים, צורת המבנה ועוד. בנוסף חשוב לזכור שמבנים ניידים הם מבנים מודולרים, כך שגם אם בחרתם מספר חדרים מסויים, בהמשך תוכלו להוסיף חדר נוסף בקלות.

בימינו מבנים ניידים מיוצרים מחומרים איכותיים בטכנולוגיה מתקדמת שמספקת בידוד מעולה. בעוד בעבר מבנים ניידים נחשבו לכאלה שאינם מבודדים היטב ומושפעים מאוד ממזג האוויר, היום כבר ידוע לכל שמבנים ניידים נהנים מבידוד איכותי שמשאיר את החום והקור בחוץ. גם מבחינה אקוסטית המבנים הניידים התקדמו מאוד והיום הבית הנייד שלכם יספק לכם את אותו שקט שיספק בית חדש בבנייה רגילה.

טווח המחירים של מבנים ניידים הוא רחב ותלוי במגוון פרמטרים כמו גודל, סוג החומר שממנו בנוי המבנה, תוספות שונות למבנה ועוד. מה שאינו משתנה הוא המחיר בהשוואה לבית באותו הגודל בבנייה קשיחה. בית מגורים נייד, כלומר בית שנבנה בבנייה קלה, יעלה לכם משמעותית פחות מאשר בית זהה בבנייה מסורתית.

כן. ניתן להעביר מבנים ניידים ממקום אחד למקום אחר, ובכלל זה גם בתי מגורים. אמנם לרוב בתי מגורים מיועדים להישאר במיקום אחד, גם אם הם ניידים, אבל אם בכל זאת עולה הצורך, ניתן להרים בעזרת מנוף את המבנה ולהעבירו למיקום חדש. מבנה נייד קל מאוד ביחס למבנה רגיל, ולכן האפשרות לשנע אותו יחסית פשוטה.

בניגוד למבנים ניידים קדומים ששימשו בעיקר כפתרונות דיור זמניים, בתי מגורים ניידים מודרניים מיוצרים מחומרים איכותיים, בשיטות בניה מתקדמות ועל כן מחזיקים מעמד לאורך שנים. כיום בית מגורים נייד הוא לא פתרון זמני, אלא פתרון קבע יפה, קל וזול.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן