לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

קונטיינר להשכרה

מהו קונטיינר להשכרה?​

הן נישאות על משאיות גדולות לאורך כבישים ראשיים, או מורמות על ידי מנופים בנמלי הים ומועמסות מלאות כל טוב על אניות משא בדרכן לארצות רחוקות: מכולות. האם אי פעם חשבתם שלמכולה – המוכרת גם בשם קונטיינר – יכול להיות שימוש נוסף מעבר להעמסת חפצים והובלתם ממקום למקום?

קונטיינר להשכרה הוא תיבת מתכת גדולה שמשמשת בראש ובראשונה להובלת סחורות על גבי כלי תחבורה שונים כמו משאיות, רכבות ואניות. לקונטיינר יש שימושים נוספים: החל מאחסון סחורות מכל הסוגים, דרך אחסון תכולה של דירה או משרד, וכלה בהסבה למשרדים, צימרים או מבנים יבילים של ממש למגורים.

קונטיינר לבן תלוי מייצג קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות
נגן וידאו
קונטיינר ירוק מייצג קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות

מי אנחנו?

אנחנו חברה שמתמחה במכולות ובמבנים יבילים ובכל מה שקשור אליהם. בעזרת צוות של אנשי מקצוע מומחים ומיומנים אנחנו יודעים לספק פתרונות אחסון ודיור באמצעות מכולות בהתאמה אישית לכל לקוח. אנחנו יודעים בשיח עם הלקוח לאפיין את הצרכים שלו, להציע מניפת אפשרויות שיתנו לו מענה בדמות מכולות ומבנים יבילים, ואז לפי בחירתו – לייצר לו את הפתרון המדויק לו, שהוא כמו חליפה בהזמנה, בדיוק מה שהוא צריך, במחירים נוחים ובזמינות גבוהה. אנו מאמינים בתודעת שירות מכוונת תוצאות, כשהלקוח במרכז, ובמקצועיות בלתי מתפשרת. אנו מקפידים על דיוק, זמינות, והתאמת המענה לפי הצרכים שלכם, ומלווים אתכם לאורך כל ההזמנה, מרגע הפנייה אלינו ועד לקבל השירות המלא, לשביעות רצונכם ובהתאמה לציפיות שלכם.

קונטיינר – פתרון למגוון צרכים

קונטיינר יכול לשמש אתכם להרחבת מקום אחסון קיים או שכלול מקום קיים. הוא גם יכול להיות פתרון אחסון בפני עצמו, למשל, כשעוברים רילוקיישן לחו"ל וצריכים לשמור את החפצים לשנה-שנתיים במקום בטוח. שאתם בונים בית וצריכים מקום זמני עד שיהיה מוכן לאחסן בו ריהוט שלא נכנס לדירת הביניים שאתם גרים בה בתקופת הבנייה, או, אם יש לכם מקום אחסון בחוץ – בגינה או בשטח פתוח למשל, ואתם רוצים להקים בתוכו אזור לאחסון מקורה שלא מושפע ממזג האוויר.

בכל המקרים הללו וברבים אחרים – קונטיינר הוא התשובה בדיוק בשבילכם. אם מדובר באחסון של מוצרים שאינם מושפעים מחום וקור, תוכלו להשתמש בקונטיינר מקורי בלי שינויים. אם המוצרים רגישים לקור וחום, אפשר לעשות לו התאמות כדי שיהיה מבודד ולא רגיש לשינויי מזג אוויר. אנו יודעים לייצר את הבידוד הדרוש כדי שהחלל הפנימי של הקונטיינר יהיה קריר ונעים בקיץ וחמים בחורף.

מראה של קונטיינר מבפנים מייצג דוגמה של קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות
קונטיינר לבן על משאית מייצג קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות

יתרונות של שכירת קונטיינר

כאשר אתם צריכים פתרון אחסון קונטיינר הוא פתרון נהדר וזמין. אבל אם אתם צריכים פתרון לשנה-שנתיים או אפילו מספר שנים, אתם מן הסתם לא תרצו להיכנס להשקעה כלכלית גדולה מדי רק בשביל האחסון. זה נכון גם למקרים של צורך בשימושים אחרים שניתן לעשות בקונטיינר שלא לאורך זמן ארוך. אם תקנו בעצמכם קונטיינר תמצאו את עצמכם בסוף התקופה בעלים של קונטיינר שאין לכם כל צורך בו, ואז תצטרכו לחפש לו קונה, ותכנסו להשקעה של זמן ומאמץ מיותרים. מחירו של קונטיינר יכול לנוע בין עשרות למאות אלפים, ואין כל צורך שתוציאו את כל הכסף הזה אם אתם צריכים את הפתרון רק לשנים ספורות. במקרים כאלה, השכרה של קונטיינר היא התשובה המתאימה ביותר בשבילכם.

מחסן בנוי או קונטיינר להשכרה​

כשאתם צריכים לאחסן דברים, יש כל מיני פתרונות. מחסן בבית יכול להיות פתרון לחלק מהאנשים. חדר ארונות או בוידעם יכולים להתאים למי שרוצה לאחסן לפרקי זמן קצרים, למשל לעונה או שתיים, וכאשר מדובר על אחסון בכמויות ביתיות. אבל כאשר מדובר באחסון של חפצים גדולים או של מספר גדול של פריטים שצריכים פתרון אחסון לאורך זמן, ברור שהבית הוא לא פתרון אמיתי וחייבים פתרון עסקי. מחסן תעשייתי יכול להיות כיוון לפתרון. לעומת זאת, השכרה של קונטיינר יכולה להיות פתרון מושלם: מדובר בסך הכול בחודשים ספורים, כך שההוצאה אינה גדולה, והתמורה גדולה. הסחורה נשמרת היטב, אינה ניזוקה מאחסון לא נכון, וכשיגיע זמנה לצאת מהקונטיינר להפצה לחנויות או לקונים, היא תראה כמו חדשה. כמו כן, תוכלו לשנע את הסחורה בתוך הקונטיינר לאן שתרצו ולחסוך משאבים של זמן ומאמץ של הכנסה והוצאה מהמחסן לשם השינוע.

קונטיינר צהוב מייצג קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות
רחבה עם קונטיינרים מייצגים דוגמה של קונטיינר להשכרה מחברת שדה מבנים ומכולות

מחיר של קונטיינר להשכרה

מחיר שכירות של קונטיינר משתנה בהתאם לסוג הקונטיינר, גודלו, התאמות שנעשו בו כמו תאורה, מיזוג, פתיחת חלונות ודלתות ועוד. אם אתם משתמשים בקונטיינרים שבהם אתם צריכים לסדר סחורה על המדפים עבור מכירה של מוצרים או לאחסון כללי אתם צריכים לערוך בו את ההתאמות הללו. כל סעיף משנה את המחיר, ולכן, אם אתם רוצים לדעת מה המחיר המדויק שתשלמו, כדי שתיצרו אתנו קשר בהקדם. אנו נדע לכוון אתכם על ידי שאלות ומיפוי הצרכים שלכם, לקונטיינר שהכי מתאים לכם עם המחיר הכי אטרקטיבי.

שאלות ותשובות

על קונטיינר להשכרה

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

קונטיינרים יכולים להגיע במגוון גדלים, וזה תלוי בצורך שלך. כדי לדעת איזה קונטיינר אתה צריך, כדאי לפנות אלינו עם פרטים לגבי השימוש הצפוי. אנו נתאים לך את ההצעה הטובה ביותר שתתאים בדיוק לצרכיך.

טבעי ומובן שאתם רוצים להיות בטוחים שהציוד שלכם מוגן ובטוח מפני גניבות כאשר אתם משתמשים בקונטיינר כמחסן. ניתן לספק מגוון פתרונות נעילה מתקדמים, מנעולים מובנים, ואפילו להתקין אזעקה, קודן, מצלמות ואמצעים מתקדמים נוספים ואף כאלה שמחוברים לחברת אבטחה מקצועית. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, ממש כמו אפשרויות האבטחה על בתים פרטיים או משרדים.

יש לנו מגוון מכולות שיכולות לענות בדיוק על הצרכים שלך. מכולות קירור למשל, בנויות בדיוק בשביל הצורך הזה, ומספקות קירור מתמיד וקבוע לתכולת הקונטיינר. אתה מוזמן לפנות אלינו לשיחת ייעוץ כדי לקבל מענה מדויק לצרכים שלך.

בוודאי! הקונטיינרים שלנו הם בעצם מכולות שאפשר לעשות להן התאמות ושדרוגים. באופן טבעי, קונטיינר יכול מאוד להתחמם בקיץ ולהיות קר מאוד בחורף כי הוא עשוי מתכת שאינה מבודדת. אבל על ידי חיפוי הקירות, והתקנת מיזוג – הקונטיינר יכול להפוך לחלל עבודה נעים וממוזג ולשמש לכל צורך, ממש כמו מבנה רגיל. אנא פנה אלינו לקבלת פרטים נוספים והתאמת הפתרונות המושלמים לצורך שלך.

השכרה של קונטיינר היא עניין של צורך אישי, כל אחד לפי צורכו. יש כאלה שצריכים קונטיינר לתקופה ארוכה ויש שצריכים לזמן קצר. אתה מוזמן ליצור איתנו קשר לשיחת ייעוץ ונתאים לך את תנאי ההשכרה המתאימים לצרכים שלך.

אחד היתרונות הגדולים של קונטיינר, לעומת מחסן בנוי, הוא היותו מבנה יביל. אתה יכול להעמיס את הקונטיינר שלך ולהעביר לאן שאתה צריך, ממש בקלות. ניתן לפנות אלינו לפרטים נוספים והתאמת פתרונות אישית לצרכים שלך.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן