לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מבנים יבילים למגורים

משאית אשר מרימה מבנה יביל למגורים שמייצג מבנים יבילים למגורים של חברת שדה -מבנים ומכולות

מהם מבנים יבילים?

משמעות המילה יביל היא שניתן להובילו ממקום למקום. כאלה בדיוק הם המבנים היבילים – מדובר במבנים שניתן להעביר ממקום אחד למקום אחר. אין הכוונה למבנה בעל גלגלים, אלא למבנים הבנויים בשיטה המוכרת בשם "בניה קלה".

בניה קלה היא שיטה שקיימת בארץ כבר יותר משלושים שנה. בשנים האחרונות שיטת הבניה הקלה התפתחה מאוד, לאור החידושים הטכנולוגיים והשיטות המתקדמות לבניה שקידמו את הענף. בבניה קלה, בניגוד לבניה מסורתית בבטון ובלוקים, נעשה שימוש בחלקים של מבנה שנבנו מראש במפעל, לאחר שהוזמנו בהזמנה אישית. את החלקים מחברים אלה לאלה ממש כמו פאזל.

נגן וידאו

זמינות

יתרון משמעותי נוסף של מבנים יבילים הוא הזמינות. זקוקים לבית שיעמוד על השטח בתוך זמן קצר? צריכים פתרון מגורים באופן מידי? מבנה יביל הוא הפתרון המושלם עבורכם. כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את הגודל, העיצוב והסגנון המתאימים לכם ולהזמין את הבית החדש שלכם. המבנה יגיע עד אליכם ויורכב על השטח שתקצו עבורו, בצורה קלה, נקיה ומהירה. ישנם אף מבנים יבילים, כמו מכולות למשל, שמגיעים אליכם כשהם כבר בנויים לגמרי ונותר רק להעמידם על הקרקע ולחבר אותם לתשתיות המתאימות.

מתאים לכל מטרה

לאילו מטרות מתאים מבנה יביל? לכל מטרה שתוכלו לחשוב עליה: בית מגורים, משרד, קליניקה, צימר, מבני ציבור, בית כנסת ועוד. מאחר ומבנים יבילים מיוצרים בהזמנה אישית, תוכלו להתאים את המבנה לצרכים שלכם ולעצב אותו כך שיענה על כל הדרישות והחלומות שלכם. יש לכם שטח לבניה אך אתם לא בטוחים שתרצו לגור בו לתמיד? מבנה יביל יהווה פתרון מושלם עבורכם – כשתחליטו לעבור תוכלו לקחת את הבית שלכם אתכם מאחר והוא ניתן לשינוע.

יש לכם בית ואתם רוצים להוסיף לו חדר? מבנה יביל יוכל להשתלב באופן מושלם במבנה הקיים שכבר נמצא ברשותכם. תוכלו להרחיב את הבית ולהוסיף לו חדרים באופן שיראה כאילו ההרחבה הייתה חלק מהבית המקורי מאז ומעולם.

מבנה יביל למגורים המייצג דוגמה של מבנים יבילים למגורים של חברת שדה -מבנים ומכולות
עיצוב פנים של מבנים יבילים למגורים מטעם חברת שדה מבנים ומכולות

מבנה יביל – האם זה משתלם?

רבים שואלים את עצמם האם משתלם לבנות בבנייה קלה ולמה בעצם לבחור במבנה יביל על פני מבנה מסורתי. התשובה היא שלמבנים יבילים ישנם יתרונות רבים על פני בניה מסורתית. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר הוא המחיר. בניית מבנה יביל זולה בהרבה מבניית מבנה מבטון ובלוקים. מדוע? מפני שחלקיו של המבנה היביל נבנים לפני שהוא מגיע לשטח עצמו, ואילו על השטח שבו הוא ממוקם נעשית רק עבודת חיבור החלקים וכן חיבור לתשתיות כמו מים וחשמל. העובדה ששלד המבנה לא נבנה על השטח עצמו במשך חודשים ארוכים כמו בבנייה רגילה, חוסכת שעות רבות של עבודה וכוח אדם רב, מה שמוביל לחיסכון אדיר בכסף.

עמידות

בשיטות הבניה המתקדמות הקיימות כיום, בתים יבילים הם בתים עמידים מאוד. ממש כמו בית בבנייה מסורתית, גם בית יביל עמיד בכל מזג אוויר ובכל טמפרטורה. רוחות, סערות, שמש חזקה וחום הקיץ לא פוגעים באיכות המבנה או במראה שלו. מבנים יבילים רבים עשויים מחומרים מעכבי בערה, מה שהופך אותם גם לעמידים בפנים שריפות, יותר ממבנים אחרים.

עיצוב

איך נראה מבנה יביל למגורים? בדיוק כמו שתרצו. ממש כמו בית בבניה מסורתית גם בית יביל דורש תכנון ועיצוב. הגודל, מספר החדרים, קו הגימור, הצבע, הסגנון – הכל נתון לבחירתכם. לפני שתחליטו בדיוק כיצד תרצו שביתכם יראה, תצטרכו לשבת עם אדריכל ומעצב ולתכנן את ביתכם לפרטי פרטים. בין השאר תצטרכו לבחור את סוג המבנה. אם תבחרו בית ממכולות למשל, תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים לשמור על המראה הטבעי שלה, או לעצב אותה אחרת לגמרי, כך שמי שלא יובא בסוד העניינים אפילו לא ידע ששלד הבית שלכם לא עשוי מבטון אלא ממכולות.

ניידות

את המבנה היביל משנעים אל הקרקע שהוקצתה לו מראש על גבי משאית. המבנה מורד בעזרת מנוף ובמקרה שמדובר במבנה המורכב מחלקים שונים הם מורכבים על השטח שיועד לו. זוגות צעירים רבים שטרם החליטו היכן לקבוע את משכנם לטווח הארוך, בוחרים לבנות את ביתם בצורה יבילה, כדי שבעתיד יוכלו לקחת אותו איתם כאשר יבחרו לעבור לגור במיקום אחר.

עיצוב פנים בתוך בית יביל שמייצג דוגמה של מבנים יבילים למגורים של חברת שדה -מבנים ומכולות

שאלות ותשובות

על מבנים יבילים למגורים

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

ישנו מגוון של מבנים יבילים. המוכרים ביותר הם מכולות, קרוואנים וקרווילות, אך ישנם מבנים נוספים העשויים מעץ, גבס או מתכות שונות. המשותף לכולם היא האפשרות לשנע אותם ממקום למקום והעובדה שכולם נוצרים במפעל, הרחק מהשטח בו הם ממוקמים בסופו של דבר.

כן. אם אתם זקוקים למבנה באופן זמני בלבד, תוכלו לשכור מבנה במקום לקנות אחד. אם אתם מחפשים פתרון לאחסון חפצים, שינוע או מבנה מגורים לזמן מוגבל, תוכלו לשכור מכולה משדה מבנים ומכולות ולחסוך את הצורך בקנייה.

כדי לדעת בדיוק לאיזה מבנה אתם זקוקים ואילו מבנים יענו על הצורך שלכם, יש להכיר לעומק את כל האפשרויות הקיימות. אנו בחברת שדה מבנים ומכולות נעמוד לשירותכם ונלווה אתכם בתהליך, משלב החשיבה והתכנון ועד שתקבלו את המפתח לבית חלומותיכם.

בהחלט. מבנים יבילים הם מודולריים וניתן לשלב בהם ממ"ד. גם הממ"ד עצמו יכול להיות יביל כך שלא יהיה צורך לבנות אותו בצורת בניה שונה מאת שאר הבית. כל שיידרש הוא רק לחבר בין הממ"ד לבין שאר חדרי הבית היביל.

מבנים יבילים נחשבים לידידותיים מאוד עבור הסביבה. מאחר והבניה עצמה נעשית במפעל, הרחק מסביבת המגורים, היא פחות מזהמת, לא מרעישה לגרים בשכנות למבנה ולא מלכלכת. בנוסף, ניתן לעשות במבנה יביל שימוש חוזר דבר שתורם גם כן לשמירה על הסביבה.

למי שמחפש פתרון מושלם לבניה מהירה, זולה ובהתאמה מדויקת לצרכים האישיים שלו. כמו למשל זוגות צעירים שמחפשים דיור בר השגה, חברות שמבצעות עבודות באתרים שונים וזקוקות למשרד או לחלל עבודה שניתן לשנע, מוסדות שצריכים ביתני שמירה, אתרי בניה שזקוקים למקלחות ושירותים ניידים ועוד.  

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן