לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולות משרד

הפתרון המצוין ביותר להקמת משרד חדש – מכולות משרד

מי אמר שבשביל לעבוד במשרד צריך לנסוע למרכזי ערים צפופות, לשלם שכירות גבוהה ולהעביר את היום עם עוד הרבה מאוד משרדים בבניין רב קומות?
מכולות הן פתרון מצוין לכל משרד. ניתן להציב אותן במקומות מגוונים, בעיר או מחוצה לה, והן מהוות מענה למגוון צרכים משרדיים בין אם לטווח קצר ובין אם כמשרד קבע.

כיום כבר ידוע שמכולה היא הרבה יותר מזה. התועלת הגדולה שהיא מציגה למי שעוסק ביבוא ויצוא, מסחר ואחסון חולש על תחומים רבים. אין ספק שמדובר במענה רחב, ובעל ערך רב לכל מי שעובד בתחום.

מכולות משרד - חברת SADE
נגן וידאו

מי אנחנו

חברת SADE היא חברה שמומחית בהסבת קונטיינרים לשלל צרכים. אנחנו יודעים איך להפוך את קופסאות המתכת העצומות ממכולות לשינוע מוצרים בים וביבשה לחללי עבודה מתקדמים שמשמשים כמשרדים נוחים ומפנקים ומכילים את כל הדרוש ברמה הגבוהה ביותר בשביל לעבוד בכל תחום.

משרדים ממכולות – למה?

דוגמה של מכולות משרד - חברת SADE

מכולה לאחסון היא פתרון מצוין למגוון צרכים. אחסון סחורות, מחסן עונתי או אפילו מחסן קבוע לכל השנה, וכן אחסון תכולת דירה ועוד. דוד ורותם ארבל, למשל, יכולים לספר לכם איך זה עזר להם במסגרת רילוקיישן שעשו.
מכולות למשרדים יכולות להיות פתרון יעיל ונגיש ליצירת מרחב עבודה אופטימלי והן יכולות לענות על כל צורך שיעלה על דעתכם.

אפשר לציין הרבה יתרונות לשימוש במכולות כמשרדים:
קודם כל, מכולות הן דבר זול בהשוואה לחומרי בנייה מסורתיים, וניתן לחסוך בהן בתהליך בניית משרד עד כשליש מעלויות שהייתם מוציאים בבנייה מסורתית.
מעבר לכך, משרדים ממכולות נהנים מתכונה ייחודית, והיא הניידות שלהם. הרי מכולות ניתנות להעברה בקלות למיקום חדש בעזרת משאית עם מנוף מתאים, וכך אם אתם צריכים את האפשרות להעביר את המשרד שלכם למקום חדש – הבחירה במכולות תחסוך לכם הרבה זמן, מאמץ וכסף. כאן חשוב לציין שעל אף הניידות והעלויות המוזלות, אין בבחירה במכולה כמשרד כל פשרה על איכות הבנייה. מכולות מיוצרות מראש כחללים עמידים במיוחד והן נועדו לעמוד בתנאיי מזג קשים. מכאן שהבחירה דווקא בהן למשרד היא בחירה חכמה במיוחד. כמובן, בעת הפיכתן למשרד נעשה חיפוי, צביעה ועיצוב פנים כך שהתחושה בפנים תהיה מעוצבת ומוקפדת ממש כמו משרד שנבנה בחומרי בנייה מסורתיים.

כניסה ראשית לתוך מכולות משרד - חברת SADE
מראה פנים של מכולות משרד - מחברת SADE

יתרונות שיש רק במשרד מכולה

למשרד שעשוי ממכולה יש יתרונות שמיוחדים רק לו. מעבר לניידות, שהיא כמובן הייחודיות המרכזית, ישנם מאפיינים נוספים שמייחדים אותו מכל שיטת בנייה אחרת. כך למשל, הוא מתאפיין ביתרון סביבתי ורגישות מיוחדת לסביבה:
שימוש במכולות כמשרדים מהווה אלטרנטיבה סביבתית ירוקה ומתחשבת בהשוואה לשימוש בחומרי בנייה חדשים. זהו מחזור אופטימלי של מכולה, ועקב זמן הבנייה הקצר וגם היעילות בשימוש בחומרי בנייה בגלל ההתבססות על השלד של המכולה, הטביעה הסביבתית של המכולה מזערית והיא מהווה בנייה ירוקה ששומרת על הכדור שלנו לדורות הבאים.
מעבר לכך, למכולה משרדית יש יתרון של גמישות מירבית: תוכלו לשנות ולהתאים אישית את המכולות לצרכי העסק שלכם על ידי שינויים בכל אלמנט שעולה על דעתם, כמו למשל, הוספת חלונות, דלתות, חיפויים שונים, גג מעוצב, מערכות תאורה ושמע, מצלמות אבטחה ועוד ועוד. בנוגע לאבטחה למשרד מכולה יש יתרון נוסף משום שמכולות ניתנות לנעילה במנגנוני נעילה מתקדמים וכמובן ניתן להתקין בהן גם מערכות אבטחה מתקדמות נוספות, ולשמור כך מפני פריצות וגניבות.

זמינות גבוהה – המשרד שלכם כבר מוכן

אתם יכולים לבחור מכולה למכירה או מכולה להשכרה, על פי הצורך שלכם, אבל בכל מקרה תהנו מזמינות גבוהה.

היתרון של מכולה הוא שהיא מוכנה כמעט באופן מידי לשימוש. שלא כמו בבנייה מסורתית, שדורשת זמן רב, תכנון ארוך וביצוע של חודשים ארוכים, הבחירה במכולה כמשרד יכולה לספק לכם משרד שעומד ומוכן לקראתכם בתוך זמן קצר בלבד. כדי לקבל הצעת מחיר והערכת לוח הזמנים פנו אלינו עם הצרכים המדויקים שלכם וניתן לכם את המענה המתאים בדיוק לצרכיכם.

דוגמא של מכולות משרד בצבע לבן - חברת SADE

שאלות ותשובות

על מכולות משרד

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

מכולות משרדים יכולות להיות למכירה או להשכרה.
הכול תלוי בצורך שלכם, בתקציב ובבחירה האישית שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונעזור לכם לבחור בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

משרד מכולה, ממש כמו משרד רגיל, כמובן יכול וצריך לעמוד בכל תקנות החוק. ניתן להתקין רמפה או מעלון בכניסה, מעקות, פתח כניסה רחב שיאפשר כניסת כיסאות גלגלים וכל פתרון נגישות אחר שנדרש.
חשוב שתבררו עם מומחה נגישות אילו הסדרי נגישות אתם צריכים בעסק שלכם, על מנת שנוכל להתאים לכם את המענה הנכון ביותר במכולה משרד שתעוצב עבורכם בדיוק. פנו אלינו בהקדם ונוכל לייעץ לכם על פי הצרכים המדויקים שלכם.

כשאתם בוחרים לבנות משרד ממכולות, אתם יכולים לעשות בו את כל ההתאמות שלכם. צריך לזכור שמכולות מיוצרות כדי להעביר מוצרים ממקום למקום, בים וביבשה, ולכן הן עמידות מאוד. כדי להתאים אותן למקום חם במיוחד יש להתקין מערכת מיזוג שתתאים לגודל המשרד ולשימוש הצפוי בו.

בניית משרד ממכולה היא מהירה הרבה יותר מאשר בנייה מסורתית, ויכולה לארוך שבועות ספורים. זמן הבנייה משתנה על פי הצרכים של הלקוח. חיפויים, ריצוף, עיצובים מיוחדים, קירוי, מערכות מיזוג ותאורה, תוספות גבס ועוד – כל אלה יכולים להאריך את זמן הבנייה. ועדיין, יחסית לבנייה רגילה מדובר בתהליך מהיר הרבה יותר. להערכת משך זמן בניית המשרד שאתם צריכים פנו אלינו לשיחת ייעוץ בהקדם.

בהחלט כן.
אפשר לחבר את המכולה המשרדית לכל התשתיות כך שהיא תכלול שירותים, מקלחת, מערכות חשמל וכל תשתית וצורך אחר שיש במשרד רגיל.
אפילו במקום שבו אין תשתיות מסודרות, כמו למשל, מכולה בשטח פתוח, אפשר למצוא פתרונות בדמות עוקב מים נייד וגנרטור, ולספק תשתיות מלאות למשרד.

המחיר של משרד ממכולה משתנה בהתאם לבחירת הלקוח בכל הנוגע לעיצוב, לתשתיות, למיקום, לגודל ועוד. ישנם משתנים רבים שמשפיעים על המחיר, ועדיין המשותף לכולם הוא שאותן בחירות בבנייה מסורתית היו עולות יותר.

בנייה ממכולה יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד הוצאות. כדי לקבל הצעת מחיר קונקרטית שתואמת את הצרכים שלכם, אנא פנו אלינו בהקדם.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן