לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מבנים ניידים למכירה

דוגמה של מבנים ניידים למכירה בחברת שדה

מבנים ניידים למכירה - הפתרון המושלם למגוון רחב של צרכים

מבנים ניידים הם מבנים מוכנים במגוון גדלים ועיצובים, שניתן לקנות בשלמותם ולהעבירם למקום הנחוץ. מבנים ניידים הם הפתרון המושלם למגוון רחב של צרכים: כיתות לימוד, חדרי אוכל, בתי כנסת, משרדים, צימרים, קליניקות ועוד.

איכות

בעבר מבנים ניידים נחשבו למבנים באיכות נמוכה מזו של מבנים "רגילים" בבנייה מסורתית. היום לעומת זאת כבר ידוע לכל שמבנים ניידים לא רק עשויים מהחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות, אלא שיש להם גם יתרונות רבים על פני מבנים אחרים.

נגן וידאו

זמינות

בעוד שמבנה בבנייה רגילה נבנה במשך חודשים עד שנים, מבנה נייד יכול לעמוד על השטח שלכם בתוך ימים. כאשר תגיעו למעמד קניית המבנה תוכלו לבחור אם לרכוש מבנה נייד מוכן, שעונה על כל הצרכים שלכם, או להזמין מבנה שיתאים לכם בדיוק, בהזמנה אישית. בין כך ובין כך, המבנה יהיה מוכן לשימוש בתוך זמן קצר מאוד. מבנים שייוצרו עבורכם בהזמנה אישית יבנו במפעל ויגיעו אליכם ביחידה אחת או בחלקים שיורכבו על השטח. חפירת יסודות? חודשים של יציקות וחפירת תשתיות? אם תבחרו במבנה נייד לא יהיה לכם צורך בכל אלו.

מבנה רציני במחיר מצחיק

לאור העובדה שבניית מבנים יבילים דורשים הרבה פחות זמן מאשר מבנים רגילים, גם המחיר צונח בהתאם. בעוד עבור מבנה בבניית קלאסית תצטרכו לשלם סכומי עתק, מחירו של מבנה נייד ללא ספק יפתיע אתכם לטובה. לכן מבנים ניידים מתאימים במיוחד לזוגות צעירים, לבעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את משרדיהם בקלות ובזול, לבית ספר שזקוקים לכיתות חדשות באיכות גבוהה ובמחיר נמוך, למי שמעוניין בקליניקה בחצר ביתו ואפילו למי שרוצה להוסיף חדר לבית מבלי לקחת משכנתא נוספת.

מכולה מבפנים מייצגת מבנים ניידים למכירה בחברת שדה
מבנים ניידים למכירה בחברת שדה

עיצוב אישי

את המבנה הנייד שלכם תוכלו לבחור אצלנו, חברת שדה – מבנים ומכולות, מתוך מגוון דגמים קיים או להזמין מבנה שייוצר במיוחד עבורכם בהתאם לתוכנית האדריכלית שלכם ותוך מענה למגוון הצרכים והחלומות שלכם. העיצוב האישי שלכם יכלול את כל הבקשות שלכם, החל מהחלוקה הפנימית של המבנה, דרך סוג החלונות, בחירת המשקופים, צבע הטיח, הריצוף ועוד. גם אם תבחרו במבנה מוכן תוכלו להוסיף לו את הנגיעה האישית שלכם בעיצוב הפנים וכן לבחור לעשות שינויים עיצוביים במבנה כמו בחירת צבע, ריצוף ועוד.

ממ"ד

מבנים ניידים הם מבנים מודולרים, לכן ניתן בקלות להוסיף להם ממ"ד. ישנם ממ"דים ניידים שניתן להזמין ולשנע לשטח על גבי משאית. אפשרות אחרת היא לבנות את הממ"ד בשיטה הקלאסית, שנקראת גם בניה קשיחה, ולחבר אליו את המבנה הנייד. באופן זה מחיר המבנה בשלמותו עדיין יהיה נמוך משמעותית מאשר מבנה שבנוי כולו בבנייה קשיחה, וכן זמן הבניה יהיה קצר הרבה יותר מאשר זמן הבניה של מבנה בבנייה רגילה.

אמידות

בעבר מבנים ניידים נחשבו פחות אמידים ממבנים בבנייה רגילה. לכן פעמים רבות המבנה הנייד שימש כפתרון ביניים ולא כמבנה קבע. היום לעומת זאת המצב שונה. מבנים ניידים מודרניים עשויים מחומרים מעולים בטכנולוגיית בנייה מתקדמת, הם אינם מושפעים ממזג האוויר יותר ממבנים בבניה רגילה ויש להם תוחלת חיים ארוכה. כאשר אתם קונים מבנה נייד היום, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהוא ישמש אתכם בצורה מיטבית עוד שנים רבות.

בידוד

רוצים לקנות בית ממכולות אבל חוששים מרעשים? מתכננים להציב את המבנה שלכם באתר רועש ותוהים אם הרעשים יכנסו בחוץ? ובכן, אתם יכולים להיות רגועים. מבנים ניידים מודרניים בנויים מפנל מבודד, שמבודד קולות באופן איכותי מאוד.

חדר פנימי של מבנים ניידים חלל למכירה בחברת שדה

שאלות ותשובות

על מבנים ניידים למכירה

נשמח תמיד לענות על השאלות שלכם

בחירת המבנה המתאים והנכון ביותר עבורכם חשובה מאוד. ישנו מגוון רחב של מבנים, בעיצובים שונים, בגדלים שונים ולמטרות שונות. כדי למצוא את המבנה המושלם עבורכם, אנו בחברת שדה מבנים ומכולות, נשב איתכם, נמפה את הצרכים שלכם, נשמע על השאיפות והחלומות שלכם, ונפרוס בפניכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם. בתהליך הבחירה נתחשב במכלול השיקולים שלכם, כמו מחיר, דחיפות, תוואי השטח, מטרת המבנה ועוד.

לא. מבנים ניידים לא רק מבודדים אקוסטית אלא גם תרמית. קור וחום לא ישפיעו על פנים המבנה יותר מאשר על מבנה בבנייה רגילה. כמו כן ניתן להתקין מזגן בכל מבנה נייד, כך שהטמפרטורה במבנה תהיה נתונה לבחירתכם.

בהחלט. מבנים ניידים ניתנים להעברה ממקום למקום על פי הצורך. כאשר מדובר בבית מגורים נייד, לרוב ייבנה המבנה על השטח שיועד לו ויישאר עליו לצמיתות. לעומת זאת ישנם מבנים ניידים שנועדו מראש למעבר מאתר לאתר. כך למשל משרדים באתרי בנייה, כאשר המבנים משונעים לאתר הבנייה בתחילת הפרויקט ומפונים ממנו לאתר אחר בסיום הפרויקט.

מבנה נייד מתאים כמעט לכל מטרה שתוכלו להעלות על דעתכם. בית מגורים, משרד, קליניקה, כיתת לימוד, חדר אוכל, מחסן, בית כנסת ועוד. הבחירה במבנה נייד מתאימה בעיקר למי שמעוניין במבנה באופן מיידי ותוך חיסכון משמעותי בעלויות.

בהחלט. נראות המבנה שתבחרו תלויה לגמרי בבחירה שלכם. מבנה נייד יכול להיראות יוקרתי, מסוגנן, חדשני ומודרני. כאשר תעצבו את המבנה שלכם תוכלו לבחור כל אחד מהפרמטרים, מחיפוי הקירות ועד סוג החלונות. המבנה שלכם יכול להיות פשוט ופרקטי, או מעוצב ומוקפד. הכל לפי הצרכים והבחירה שלכם.

כן. מבנים ניידים הם מבנים מודולריים, לכן קל להרחיב אותם בעת הצורך. בבניית בית למשל תוכלו לבחור להתחיל במספר חדרים מסויים, מתוך הנחה שבהמשך אם יהיה לכם צורך תוסיפו חדר נוסף. הרחבת המבנה היא פשוטה ואינה דורשת עבודה רבה.   

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן