בנייה ממכולות

בנייה ממכולות מחיר וכל מה שכדאי לכם לדעת על כך

הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים הולידו לא מעט פתרונות בשנים האחרונות, המספקים מענה לצרכים שונים ולקהלים שונים. יחד עם זאת, לעיתים דווקא האלמנטים הפשוטים, אלה שמלווים אותנו לא מעט שנים וגם אינם כוללים את אותן טכנולוגיות מודרניות, יכולים לספק מענה מצוין, מענה שהוא פתרון מהיר, פשוט וזול ולא פחות חשוב מכך – איכותי ויעיל. בנייה ממכולות היא שיטת בנייה של התקופה האחרונה, שנדמה שהופכת לפופולארית יותר ויותר ככל שחולפות השנים ולא בכדי.

הכירו את שיטת הבנייה החדשה

בנייה באמצעות מכולות הפכה לאחרונה לפופולארית מאד ואפשר למצוא אותה בהתהוות בערים רבות בארץ וגם ביישובים קטנים לרוב. כשמחפשים מידע על בניה ממכולות מחיר ופרמטרים נוספים הרלוונטיים לכך, מגלים עולם ומלואו. המכולות, שהן ניידות, קלות לשינוע וגם זולות יחסית, בהשוואה לאלמנטים אחרים והן יכולות להפוך בקלות רבה למבנה קבע, המשמש למגורים או לצרכים תעשייתיים ומסחריים שונים.

יתרונות של בניה כזו

בניה ממכולות מחיר ופרטים נוספים על כך אפשר למצוא ברחבי הרשת. הבנייה באמצעות מכולה כחומר הגלם העיקרי, מציעה יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע היא משמשת כפתרון חלופי ונכון עבור כלל המגזרים – פרטיים ותעשייתיים כאחד. ניתן לבנות בקלות רבה מאד מבנה באופן הזה ולשלב בו אלמנטים מסוגים שונים כדי לקבל מראה שלם, מסוגנן, אסתטי וגם יוקרתי יותר. העץ, למשל, הוא אחד מחומרי הגלם שבו משתמשים פעמים רבות בשילוב עם המכולה, כמו גם הגבס, באמצעותו ניתן להוסיף קירות. היתרון הנוסף, והחשוב לא פחות של בנייה באמצעות מכולות, הוא העובדה שניתן להקים את המבנה במהירות רבה ואפילו בתוך יום אחד בלבד. הדבר חשוב מאד במקרים של פינוי דיירים בשל אסונות טבע, למשל, והרס של יחידות דיור המצריך הקמתן מחדש.

רוצים לנצל את היתרונות של המכולה כבסיס לבניית מבנה חדש? חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מכולות להשכרה וגם לקנייה, כאלו שתוכלנה לשמש אתכם לצורך בנית משרד או אפילו צימר בחצר. למידע על השירות ועל המחיר, התקשרו לטלפון 073-7411730

בניה ממכולות – מי רוצה לבנות ממכולה ומדוע?

מי שיעשה סיבוב ביישובים כפריים בוודאי יגלה בתים העשויים ממכולות, המעטרים את ההרחבות החדשות. אכן, בניה ממכולות נעשתה פופולארית בשנים האחרונות עקב מספר יתרונות מהותיים שיפורטו בהמשך המאמר. דברים אלו נכונים גם לגבי בנייה ממכולות בערים, כאשר גורמים שונים משתמשים בהן לצרכי עסקיים ומסחריים, ולעיתים כיחידות דיור ועבודה לכל דבר העומדת בחצר.

יחד עם זאת, אם תעשו את אותו הסיור ביישובים כפריים בפריפריה ובמרכז, תתקשו לומר איזה בית הוא זה העשוי ממכולה. למעשה בנייה במכולות יוצרת מבנים שיכולים להיראות במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, ורק כשהבעלים מספרים לכם על בניית בית ממכולה אתם מופתעים לגלות שהקונסטרוקציה אכן עשויה ממבנה זה. לכן, בניית בית ממכולות בולטת בשטח של ההרחבה כל עוד נמשכות העבודות והקונסטרוקציה חשופה, ומכיוון שמדובר בעבודות קצרות יחסית ה- "סוד" גלוי לעין רק לתקופה של חודשים בודדים. יחד עם זאת, כמובן שהדבר תלוי בסוג המבנה שאתם מעוניינים להקים, בהיבטים של תכנון, עיצוב וגימור, באיכות העבודות המבוצעות ובמקצועיות החברה הבונה.

מי בונה ממכולות?

מכולו יכולות לספק מענה מהיר, זול, פשוט, איכותי ויעיל למגוון צרכים. כך למשל, בניה ממכולות משמשת אנשים המעוניינים להקים צימרים ליד ביתם, בעיקר באזור הצפון אך לא רק. כמו כן, יש אנשים המעוניינים להוסיף יחידת דיור או יחידת עבודה אשר תעמוד בחצר ביתם הפרטי, אך לעשות זאת בעלויות סבירות ובמהירות גדולה יחסית. מלבד זאת, מכולות יכולות לשמש בתור מחסנים או בתי מלאכה קטנים, ובהחלט ניתן לעצב מבחינה פנימית כך שיתאימו בדיוק לסוג העיסוק ולאחסון התכולה הספציפית. וכמובן, מכולות משמשות גורמים שונים במשק הנדרשים מבנים יבילים, למשל למגורים זמניים של עובדים באתרי בנייה, באתרים של שיפוץ ובניית כבישים, לאחסון מוצרים תעשייתיים ועוד. כל זאת, כאמור, בנוסף על בנייה ממכולות של בתים פרטיים.

בניית בית ממכולה  – יתרונות

בנייה ממכולות מעניקה מספר יתרונות מהותיים בכל סוגי המבנים, קבועים ויבילים, ולכל המטרות שצוינו לעיל. זוהי הסיבה לכך ששיטת בניה זו הינה מקובלת מאוד בארצות הברית ובאירופה, ובשנים האחרונות היא צוברת תאוצה גם בישראל. בכל הקשור אל בניית בית ממכולה, היתרון המהותי הראשון הוא המחיר הנמוך יחסית לבנייה רגילה שעלותה הממוצעת היא למעלה ממיליון שקלים. במקרה של בניית בית ממכולות רוכשים את המכולה ולאחר מכן מבוצעות עבודות שונות על ידי החברה המתמחה בכך, אשר מסתמכות בהוצאות נמוכות משמעותית מבנייה רגילה. יחד עם זאת, אין בכך לומר שהעמידות של מבנים אלו אינה טובה מפני שהמכולות עשויות ברובן מפלדה המחזיקה לאורך שנים ארוכות כנגד פגעי מזג האוויר. מצד שני, מה שמעלה יחסית את העלויות הוא הצורך לצפות את המכולה בחומר בידוד על גבי המתכת, דבר הכרוך במחיר חומר הגלם עצמו ובעבודת הציפוי עצמן.

בנייה ממכולה מתאימה לכם?

בניה ממכולות מאפשרת ליצור קשת רחבה של מבנים בעלי מראה ופונקציונאליות שונים. כך למשל, ניתן לבנות מבנים העשויים ממספר מכולות הבנויות זה על גבי ולצד זו, ניתן לעצב את החללים הפנימיים בגבס כראות עיניכם, וישנה גמישות גבוהות ומודולארית באפשרויות. במידה שאתם מעוניינים להקים בית שנראה יפה ושמשרת היטב את צרכיכם לאורך השנים, אך אינכם רוצים או יכולים להרשות לעצמכם את המשכנתא וההתחייבות העצומה הכרוכה בבניית בית בשיטה הקונבנציונאלית, שווה לבחון את הנושא ולקבל הסברים מפורטים לגבי היתרונות והחסרונות של בנייה ממכולות.

יורי

יורי

כאן יש למלא מידע ביוגרפי של משתמש זה

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!