בנייה מקונטיינרים

בנייה מקונטיינרים – הטרנד החם בעולם הבנייה

בשנים האחרונות עבר עולם הבנייה מהפכה של ממש והנטייה כיום היא לנצל את הקיים ולחפש פתרונות העוזרים לשמור על הסביבהכמו גם לנצל את משאבי הטבע ואת האלמנטים שבהם גם כך אנו משתמשיםבנייה מקונטיינרים היא שיטת בנייה של העת האחרונהשנדמה שהופכת לפופולארית יותר ויותר הן בארץ והן בעולםהרעיון הוא להשתמש בקונטיינריםבמכולות עצמןלטובת בניית מבנה חדש ומסוגנן.

ניצול הקיים לטובת בנייה מחדש

האפשרות של בניה מקונטיינרים היא ללא ספק אחד הטרנדים החמים של עולם הבנייה ולא בכדיהקונטיינרים משמשים לרוב לצורך שינוע סחורות ומוצרים שונים ממקום למקוםהן מעבר לים ליעדים שונים והן בתוך הארץוגם לצורך אחסוןפעמים רבות הם עומדים ללא כל שימוש בהאנגרים שוניםצוברים לכלוך וגם אבקבמקום זאתאפשר לנצל אותם לטובת בניית מבנים חדשים וליהנות מהיתרונות הרבים שהם מציעים.

פתרונות בהתאמה מלאה

קונטיינרים הם אמצעי נהדר לבנייהכזה שניתן להשתמש בו בכל מקוםאפשר לנייד אותו בקלות רבה באמצעות משאית או רכבת ולשלב בו חומרי גלם מסוגים שוניםכמו עץפלדה וגם גבסכך אפשר ליצור בעזרתו מבנה חדש בחצר הצמודהצימר לאורחים או משרד ביום יוםהעלויות זולות יותרהבנייה מהירה יותר והתוצאה – נפלאהבנייה באמצעות קונטיינרים יכולה להחליף את הפתרונות שהוצעו לנו בעבר וכללו את הגבס הפשוט יחסיתבבנייה שכזו ניתן לשלב פתרונות איטום ברמה גבוהה וגם אלמנטים ויזואליים שיוצרים מראה מסוגנן ויפה יותרהאפשרויות הן רבות וכמעט לא מוגבלותיצירתיות נדרשת כאן וגם חשיבה מחוץ לקופסאפעמים רבותאו ליתר דיוק – מחוץ לקונטיינר.

חולמים על סטודיו צמוד לבית או אולי צימרשתוכלו לפתוח לציבור הרחב במהלך השנה ו"על הדרךלהרוויח עוד קצת כסףחברת שדה מבנים ומכולות מעמידה לרשותכם קונטיינריםשבעזרתם תוכלו לבנות מבנה צמוד קרקעבמהירותבקלות וגם בעלויות נמוכות יותרלפרטים על ההליך עצמועל מידותיהם של הקונטיינריםעל המחירים ועל כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים,
התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!