קונטיינרים להשכרה

קונטיינרים להשכרה – פתרון שינוע ואחסנה

יותר ויותר עסקים, מפעלים וגם חברות, המתמחות בתחומים שונים, מחפשים פתרון שינוע ואחסנה בין אם לפרויקטים קצרי מועד או לפרויקטים ממושכים. באמצעות קונטיינרים להשכרה ניתן ליהנות ממענה מדויק, מענה בטוח, אמין וגם עמיד מאד לאורך זמן או למספר שבועות או ימים. הקונטיינרים להשכרה ניתנים גם לרכישה כמובן אם רוצים, אך היתרון בהשכרה הוא החיסכון בכסף (שלא תמיד מן הנמצא) וגם האפשרות להתנסות ולבחון האם זהו פתרון ריאלי ונכון.

מענה בהתאמה מלאה לצרכים שונים

אם אתם מחפשים קונטיינר להשכרה תגלו שהאפשרויות, ושלא כמו בעבר, הן איכותיות יותר וכאלו, שיכולות לשמש כמענה בהתאמה מדויקת מאד לצרכים רבים. הקונטיינרים להשכרה, המוצעים כיום, יכולים לשמש כפתרון שינוע ימי וגם כפתרון שינוע יבשתי. עסקים, המעוניינים לשלוח משלוחים בכמויות גדולות לרוב ובמשקלים כבדים, ובמיוחד כאשר היעד הוא מדינה כלשהי מעבר לים, קונטיינר, העושה את דרכו אליה על גבי אוניית משא, הוא הפתרון. זוהי אפשרות נוחה וזולה מאד עבור העסק עצמו, אפשרות בטוחה ויעילה. באמצעות הקונטיינר ניתן גם לשנע את הסחורה ואת הציוד בתוך המדינה, כשהוא בתוך קונטיינר על רכבת או על משאית גדולה.

בטיחות ויעילות

קונטיינרים, המוצעים להשכרה, יכולים גם להתאים לכל אלה, המחפשים דרך בטוחה, יעילה, זולה וגם ניידת לאחסון סחורה ומוצרים שונים. הקונטיינרים, מכולות אחסון חזקות ועמידות מאד, מספקים, במקרה הזה, פתרון נוח מאד, המגן על הפריטים שבו מפני פריצות לא רצויות וגם מפני נזקי מזג אוויר. הם מוגנים מפני רטיבות, מפני לחות העשויה להזיק במשך הזמן לאותם מוצרים וכמובן גם מפני השמש הלוהטת בחוץ. אם אין צורך במתקן קבוע ולמשך תקופה ארוכה, השכרת הקונטיינר היא הדרך הנכונה.

מעוניינים לשכור קונטיינר ותוהים למי לפנות? חברת שדה מבנים ומכולות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות בהתאמה מלאה ואפשרות לשכור קונטיינר בעלות נוחה. כל זאת לצד שירות מקצועי ואמין וזמינות גבוהה ללקוח. רוצים לשמוע על כך עוד? התקשרו לטלפון 073-7411730

יורי

יורי

כאן יש למלא מידע ביוגרפי של משתמש זה

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!