מכולות קירור

עוסקים בייבוא או בייצוא סחורה שיש לאחסן בטמפרטורה נמוכה? זקוקים למכולות קירור?

בחברת שדה תוכלו לקנות או לשכור מכולות קירור!

מי שעוסק בענף הייבוא ו/או הייצוא מכיר כבר את אותם מתקנים גדולים שבעזרתם ניתן לשנע בקלות וביעילות סחורה בים וביבשה. לצידם, ישנם גם מתקנים מיוחדים המיועדים להובלה ולשינוע סחורה שיש לאחסנה בטמפרטורה נמוכה. זוהי האופציה האולטימטיבית המחליפה את חדרי הקירור, כיוון שהיא מאפשרת ניידות נוחה, מבלי שלמוצרים שבתוכה ייגרם כל נזק. כאשר סוחרים משתמשים בה, הם מאפשרים למעשה לאנשים מכל רחבי העולם ליהנות ממוצרים שונים שנדרש להעביר אותם ממקום למקום תוך שמירה על טמפרטורה נמוכה מהממוצע. לחברת שדה מבנים ומכולות ישנה מחלקת מכולות קירור מקצועית, המסבה מכולות ימיות ומבודדות למכולות קירור, בעלות טמפרטורה של כ- 18 מעלות צלזיוס. אנו מאפשרים לכם לקנות או לשכור את המכולות קירור שלנו, להתאמה מושלמת לצורכיכם.

מכולות קירור – מה ניתן להעביר בתוכן?

בזכות פלאי הטכנולוגיה, הגבולות בין מדינות העולם מיטשטשים, ועולמנו הופך לכפר גלובלי אחד גדול.
אנשים נהנים לאורך כל ימות השנה ממגוון רחב של מוצרים, כולל:

מתעניינים במכולות למגורים?

תמיד כאן לשירותכם!

אנו מתמחים בהסבת מכולות לכל מטרה: לצורך מגורים, לעסק ולצורך הובלה בקירור. שביעות רצונכם חשובה לנו. לכן, אנו מעמידים לשירותכם צוות עובדים איכותי בעל ידע עשיר וניסיון רב, אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ויחס אישי. הצוות שלנו מקפיד לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוח זמנים, כדי שתוכלו לייבא ולייצא את הסחורה בדיוק בזמן שתכננתם.

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 8679040 – 08 או צרו עמנו קשר באמצעות האתר.

מכולות קירור – שדה מבנים ומכולות

עם השנים הטכנולוגיה מצליחה לצמצם את מרבית הפערים שהעין שלנו יכולה לתפוס, החל מהמרחק הגעה שבין מדינות ועד למרחק המידע שבין יבשת כזו או אחרת. כחלק מהשינוי המבורך הזה מגיעים לא מעט חידושים שונים ובעיקר בתחומי ההובלה, אחד מהם הוא כמובן הובלה קרה דרך מכולות קירור. השיטה החלה בעיקרה דרך אוניות והתפשטה בצורה מזערית יותר אל קווי הובלה שונים, אך כיום היא גם משמשת לקוחות פרטיים ובתי עסקים קטנים ובינונים. אבל לפני שבוחרים הובלה שכזו, מומלץ להיוועץ עם המומחים שדה מבנים ומכולות.

כל השימושים של מכולות קירור

בעבר הכמעט לא רחוק נהגו להעביר לא מעט סוגים שונים של מזון בבטן האונייה, עוד הרבה לפני שידעו כי חנקן נוזלי יכול לעזור בשימור הקור של מזון ועוד מוצרים שונים. כיום מכולות קירור מצליחות להוות "משנה משחק" עבור סקטורים רבים, החל מקונדיטוריות קטנות וגדולות ועד למרפאות פרטיות ומוסדיות ואפילו חברות טכנולוגיה המשתמשות במוצרי אלקטרוניקה רגישים.

מכולות אלו עונות כיום על מנעד רחב של צרכים, גם מכיוון שהן יכולות להגיע בגדלים שונים וגם כי כיום ישנם מנגנוני אבטחה שונים שיכולים להבטיח שינוע חלק ובטוח עד ליד. מנגנונים אלו כוללים בין היתר מצלמות אבטחה, חיישני בקרה, מכולות בעלות קירות הפרדה כפולים ועוד אמצעים שונים המבטיחים את בטחון המשא ויתנו לנו לישון בשקט מהרגע שנניח את המוצרים ועד ליום המסירה המיוחל.

גם לשימוש פרטי וגם למסחרי

היכולות של מכולות קירור נמצאו רלוונטיות כמעט לרוב האוכלוסייה, במיוחד לאחר תקופת הסגרים והריחוק החברתי. הרי מי מאיתנו לא ביקש להעביר אוכל לסבתא וסבא או להפך? מי לא ביקש לשלוח כמה מוצרי מזון לאחד מבני המשפחה  שנשאר בבידוד במפתיע? החיים עצמם הפכו את המכולות קירור לרלוונטיות כיום יותר מתמיד גם לאזרח הפרטי וגם לשימושים מסחריים וגדולים.

אך שנרצה לחפש שירות כל כך כללי עבור עבודה ספציפית הדורשת מקצועיות רבה וסטנדרטים מובילים בתחומה, מומלץ שננסה את שדה מבנים ומכולות המובילים בתחום המכולות, מבני מגורים ניידים, קונטיינרים וכמובן מכולות קירור.

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!