לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

השכרת מכולות בתל אביב

מכולה אדומה שמייצגת השכרת מכולות בתל אביב של חברת SADE מכולות ומבנים

השכרת מכולות בתל אביב לכל מטרה

חברת שדה מבנים ומכולות מתמחה בכל הקשור לתחום לרבות בניית מבנים ניידים, מכולת קירור, קונטיינרים וכן השכרת מכולות בתל אביב וללקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ. השכרת מכולה בתל אביב יכולה להתאים מאוד ולהעניק יתרונות מובהקים במקרים שונים, כאשר יש צורך ביחידת שינוע, אחסון, מכולה למגורים וכדומה באופן זמני. כלומר, כאשר החישוב של עלות מול תועלת, הלוקח בחשבון את המחיר הגבוה יחסית של רכישת מכולה ואחזקתה, מראה כי עדיף לחסוך ממון נכבד ולהשכיר את המכולה מחברה רצינית ואמינה. 

מי צריך להשכיר מכולה בתל אביב?

השכרת מכולות בתל אביב נדרשת כאמור בקשת רחבה של מצבים. כך לדוגמא, אחת ישנם גורמים עסקיים ואנשים פרטיים הצריכים לאחסן חפצים מסוימים. בנודע לעסקים, בדרך כלל מדובר בסחורות שהעסק מחזיק במלאי שאינן בהכרח חלק מהמלאי הקבוע. לדוגמא, כאשר מזמינים ציוד וסחורות עבור פרויקט נקודתי הנפרש על פני תקופה מסוימת, כאשר ישנה עלייה מהירה בביקוש למוצר מסוים, כאשר רוצים לפרוץ על מוצר ייחודי לשוק וכן הלאה. על מנת לפתור את בעיית האחסון אשר שטח העסק אינו מספיק לה, ניתן כמובן להשכיר מבנה נוסף או לפנות לחברות המציעות שטחי אחסון להשכרה. מכולה מספקת מקום אחסון מאוד יציב, עמיד ובטוח שאין בו הפתעות לא נעימות העלולות לפגום בתכולה, וכמו כן ניתן להציבה בשטח נגיש עבור הפעילות השוטפת של העסק.

באשר לאנשים פרטיים, השכרת מכולה בתל אביב נותנת מענה למשל לאנשים המעתיקים את מגוריהם לחו"ל, למשל עקב קבלת תפקיד חדש בעבודה המצריך שהייה מחוץ לגבולות הארץ לתקופה ארוכה. גם כאן, המכולה מאפשרת לאחסן את התכולה בשטח פרטי שנותר בבעלות המשפחה, היא מבטיחה תנאים הולמים לשמירה מפני מכרסמים, רטיבות וכדומה, היא מבטיחה את מלוא הפרטיות והדיסקרטיות ומנעת בלבולים שיכולים לקרות בחברות המשכירות שטחי אחסון להרבה מאוד לקוחות.

מי עוד צריך מכולות להשכרה בתל אביב?

לא כולם יודעים שמכולות משמשות לצרכי מגורים, לעיתים זמניים ואפילו קבועים. אכן, כיום הבנייה במכולות הופכת להיות נפוצה מאוד גם במבני קבע ומשמשות בתור בתים לכל דבר. יחד עם זאת, השכרת מכולות בתל אביב יכולה לכוון לצרכים זמניים של מגורים, והכוונה היא בעיקר לעובדים בחברות המבצעות פרויקטים בשטח. במרבית המקרים מדובר בפרויקטים זמניים המבוצעים במשמרות של יום ולילה, כאשר צריך לספק לעובדים מקום לינה הולם. המכולה שמגנה מפני לחות, רטיבות ופגעי סביבה נוספים, ניתנת גם לעיצוב ושינויים בהתאם לצורך כגון מפתחים, חלונות, מדפים וכדומה. אמנם ניתן לרכוש עבור פרויקטים כאלו מכולות אולם לעיתים ישנה עדיפות לחסוך את ההוצאה הגבוהה, ולהשכיר עבור הפרויקט הזמני מכולה מותאמת לצרכים.

עוד קבוצת לקוחות שעבורם השכרת מכולה בתל אביב מתאימה, היא בעלי עסקים וחברות הנדרשים לשלח סחורות, ציוד, מכונות ומוצרים מסוגים שונים. גם כאן, במקום לקנות מכולה, לפנות לה שטח ייעודי ולדאוג לתחזוקתה, לעיתים קרובות עדיף להשכיר מכולה העונה לגודל הרצוי או לצרכים מיוחדים נוספים. את המכולה ניתן להעלות על רכבת, על אוניה או על סמי טריילר, והיא נחשבת לאמצעי השינוע הבטוח ביותר שמספק הגנה מצוינת על סחורות מכל סוג.

מכולה לבנה מייצגת השכרת מכולות בתל אביב של חברת SADE מכולות ומבנים

אל מי לפנות לצורך השכרת מכולות בתל אביב?

ניתן להבין, אם כן, כי השכרת מכולה בתל אביב צריכה להיות מדויקת מאוד לצרכים שלכם. בין היתר צריך לקחת בחשבון את גודל המכולה, את העובי שלה, עיצובים ושינויים שנעשו בה, התכולה שרוצים לשמור או לשנע בה וכדומה. על כן, יש לבצע את ההתקשרות אך ורק עם חברה שזהו תחום התמחותה, ושיש לה ניסיון רב שנים בכל הקשור למכולות והשכרת, כדוגמת חברת שדה מבנים ומכולות.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן