לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולות מעוצבות

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
שדה - מכולות מעוצבות

מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות יחס, מגע של יצירתיות והופכות למבנה שימושי. היום אנחנו יכולים לראות מכולות מעוצבות המשמשות למבנים ניידים, משרדים, מחסנים ואפילו בתי מגורים.

מכולות מעוצבות למגוון רחב של שימושים

המכולות המעוצבות יכולות להיות מונחות באינסוף דרכים ומעניקות פתרונות ירוקים חדשניים. במינימום פסולת, קצת עבודת עיצוב והרבה יצירתיות אפשר להפוך את המכולה למבנה שכיף להשתמש ולשהות בו. למכולה ניתן להתייחס כמבנה לכל דבר ועניין כשניתן לחבר אותה לתשתיות חשמל, מים, מיזוג אוויר ולבצע חלוקה על פי הצורך שלנו.

מכולות מעוצבות - שדה
מכולות מעוצבות - חברת שדה

מכולות מעוצבות לפתרונות דיור ייחודיים

מכולות יכולות לתת פתרון דיור נהדר כשהן מקבלות מתיחת פנים והופכות לבתים זעירים. ניתן להשתמש במכולה אחת לבית עם חדר אחד או לחבר בין מספר מכולות. המכולה תקבל התייחסות מבחינה חיצונית ופנימית כשהדלת תיראה ידידותית, יתווספו לה חלון או חלונות והרצפה תטופל עם גימור למינציה, שטיח קיר לקיר וכל אפשרות אחרת שרק נחלום עליה.

מכולות יכולות לתת פתרון דיור כשאפשרויות העיצוב כמעט ובלתי מוגבלות. ניתן להוסיף מחיצות פנימיות (שלמות או חצי גובה), להכניס צבע בחלל הפנימי ולצבוע את המכולה מבחוץ. כשאנחנו מסתכלים על בניית בתים ממכולות עלינו לפתוח את הראש, לתת ליצירתיות לבוא לידי ביטוי וליהנות מהתהליך והתוצאה.

הפיכת מכולה משעממת למחסן גינה

מכולות שילוח עשויות פלדה ולכן הן יכולות לעמוד בפני כל מזג אוויר ויכולות להיות מושלמות למחסנים ומחסני גינה ידידותיים לסביבה. המחסנים יכולים להיות בגינה הפרטית ויכולים להיות שימושיים מאד במרחבים ציבוריים כמו גני ילדים שזקוקים להרחבת מקום לאחסון כל הפריטים של הגן.

המכולות יציבות, הן אינן רגישות למזג האוויר ולכן אין חשש לפגיעה. כיוון שניתן לחבר כל תשתית אם רק נרצה בכך אפשר לחבר גם חשמל ומערכת אבטחה במידת הצורך. גם במקרה של מחסן אפשרויות העיצוב בלתי נגמרות וכל שעלינו לעשות הוא לעצב את חלל הפנימי כך שהגישה לכל פריט תהיה נוחה ולשים שכבת צבע מבחוץ כדי להעניק למחסן את המראה הידידותי שיעלה חיוך על פנינו.

מכולות מעוצבות כמרחב מסחרי

בעולם המסחרי אנחנו יכולים לראות את טרנד הפופ אפ שתופס תאוצה. חנויות אשר נפתחות מראש לתקופת זמן מוגבלת ומסעדות שמיועדות ליצור חוויה לזמן מוגדר מראש. כדי ליצור חוויה יוצאת דופן שתהיה גם כלכלית וידידותית לסביבה יש לחשוב על פתרונות יצירתיים וכאן השכרת מכולות מעוצבות יכולה להיות הפתרון המתאים.

בין אם המטרה היא לשכור או לקנות את המכולה, עם מגע מתאים היא יכולה להפוך לחנות או מסעדה במראה בלתי נשכח. העלות הנמוכה של המכולה מאפשרת להשקיע במבנה, ליצור מיתוג וכל זאת בדרך ידידותית לסביבה. המכולה יכולה לעבור מתיחת פנים עם חלוקה פנימית מושלמת וצבעים מעוררי השראה מבחוץ.

מכולות מעוצבות - מאמר שדה
מאמר מקצועי - מכולות מעוצבות - שדה

מכולות מעוצבות שימושיות למרחבים חקלאיים

המכולות יכולות לעבור התאמה לכל צורך כמעט והן משמשות גם את עולם החקלאות. הן יכולות להוות מרחב אידאלי לחממה כשהן יכולות לקבל חלוקה לפי הצורך וכמובן חיבורי החשמל והמים יאפשרו לשלוט במתרחש בפנים. המכולות יכולות להיות מונחות אחת על גבי השנייה ובכך להקטין את שטח הקרקע הנדרש לגידול ולהציע פתרון בר קיימא.

אפשר לשלוט בתנאי הגידול במכולה כמו בכל מרחב סגור. העיצוב הפנימי והחיצוני באים לשרת את העבודה במקום כשחקלאים יכולים להשתמש במכולות לא רק לגידול אלא גם כמרחבי מנוחה אם ירצו בכך ומחסנים. כל אלה נחוצים במרחב הפתוח והפתרון של מבנים ניידים יכול להיות מושלם וידידותי לסביבה.

 

משרדים ומרחבי עבודה ממכולות

הצורך במציאת פתרונות ידידותיים לסביבה, שמשתלמים מבחינה כלכלית וגמישים, מוביל באופן טבעי למכולות. היום אפשר להפוך את המכולה הישנה, זו שנדמה שכבר אין לה שימוש יותר, למשרד או קומפלקס משרדים כשהמראה יכול להתאים בדיוק מושלם לעובדים.

מגע של יצירתיות יוצר משרדים, קליניקות ומרחבי עבודה יוצאי דופן. הדלתות יכולות להיות גדולות או קטנות, ניתן לשלב חלון אחד או מספר חלונות והרצפה יכולה להיות מכל חומר שנוכל לדמיין. החלוקה הפנימית פשוטה ליישום כשבהתאם למרחב ניתן להוסיף דק חיצוני, פרגולה קטנה, תאורה מזמינה ובקיצור, השמיים הם הגבול ועכשיו רק נשאר להפוך את החלום למציאות.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
בעלי מוסדות ובעלי עסקים שונים יודעים שהטכנולוגיה שהתקדמה בשנים האחרונות בתחום המבנים, מאפשרת לרכוש ביתן איכותי לשומר. הכוונה לביתן שיהיה...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן