בתים יבילים

בתים יבילים מחירים ועובדות נוספות שכדאי לכם לדעת עליהם

כולנו מכירים את בתי העץאת הבתים העשויים מבטון וגם את אלה שמשלבים בין שני חומרי הגלם הפופולאריים האלה וחומרים נוספיםהאם ידעתם שניתן לבנות בתים גם מקונטיינריםממכולותהמוכרות לנו ככאלו שבעזרתן משנעים סחורה וציוד דרך הים ודרך היבשהאזמסתבר שמדובר בפתרונות מבוקשים מאד בשנים האחרונותפתרונות המכונים בתים יבילים מחירים ועובדות נוספות הקשורות אליהם חושפים בפנינו עולם ומלואועולם שמשלב בין איכות ליעילות.

אזמה הם בעצם בתים יבילים

כאשר מדברים על בתים יבילים מתכוונים לבתים ניידיםבתים העשויים מחומריםמאלמנטיםשניתן לנייד אותם בקלות ממקום למקוםכאלו הן בדיוק המכולותהקונטיינרים הגדולים והתעשייתייםאם תבחנו את סוגי המבנים הקיימים כיום בארץ ובעולם תגלו שיש לא מעט מבנים יבילים למגורים מחירים שונים וגם אלמנטים רביםהשזורים בהםהמבנים היבילים מציעים יתרונות רבים ומספקים מענה לצרכים שוניםהבנייה באמצעותםובמיוחד כשאלו מכולותמהירה ופשוטה מאדבתוך מספר שבועות בלבד אפשר להרים על הקרקע בית חדשבמקום להמתין לכך חודשים ארוכים ואפילו שנים לעיתיםמעבר לכךהעלויות זולות הרבה יותרחומרי הגלם יכולים אמנם להיות מגוונים ומעבר למכולה עצמה ניתן להשתמש גם בפלדהבגבס ואפילו בעץ אם רוציםאולם בחישוב הכללי העלויות נוחות ומשתלמות מאדבהשוואה לבנייה הרגילה.

מבנה יביל למגורים מחיר משתלם ונוח וגם מהירות הבנייה הם היתרונות הבולטיםלרשימה הזו מצטרף יתרון נוסף – העובדה שניתן לנייד את המבנה לכל מקום שרוציםולכןאם מחליטים לשנות את מקום המגוריםאפשר להזיזו למקום החדשהקביעות איננה נדרשת כאשר עושים שימוש במבנה יביל והגמישות היא חלק מכללי המשחק.

מחפשים מבנים יבילים למגורים ותוהים מהן העלויות שלהםחברת שדה מבנים ומכולות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונותהמתאימים לצרכי מגוריםמכולות בגדלים שונים ובטווח רחב של מחיריםניתן בעזרתן לבנות בתים פרטייםמשרדיםמחסניםבתי כנסתכיתות לימוד ועוד ועודנשמע לכם מענייןרוצים לשמוע על כך עודהתקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »

וואלה, המייל נשלח בהצלחה!