קונטיינר שהוא בית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית בית ממכולות, שהיא ללא ספק אחד הטרנדים החמים כיום, יכולה להתחרות בשיטה המקובלת ולזכות למקום של כבוד בזכות היתרונות הרבים שהיא מציעה.

 

צנוע וקטן או יוקרתי ומרשים

אנו מכירים את המכולות ככאלו המשמשות כפתרון אחסון והובלה של ציוד כבד או קל ממקום למקום ובעיקר – דרך הים, בספינות. אולם, אותן מכולות יכולות לשמש גם לצרכים אחרים כמו גם לצרכי מגורים! למרות היותו שמרני במיוחד, שוק הבנייה בישראל נפתח לאחרונה גם לשיטה חדשה, לשילוב של מכולות לצרכי מגורים ובנייה. בית ממכולות אמנם איננו בית קונבנציונאלי, כפי שאנו מכירים, אך הוא מציע את כל מה שצריך ממרחב מגורים, נוח ונעים. בית מכולה יכול להיות צנוע בעיצובו, קטן וקומפקטי, וגם יכול להיות יוקרתי, מרשים וגדול. הסוד הוא לשלב בין האפשרויות ולנצל את הגמישות הרבה שמציעות המכולות.

לכל אחד ולכל צורך

היתרון במכולה, בניגוד למבנה בטון למשל או מבנה אחר, הוא עמידותה ברעידות אדמה, למשל, היכולת לשלב בה פתרונות בידוד מיוחדים כדי ליצור רמת אטימות ראויה וגם ליהנות מאלמנט חסכוני, כזה המתחשב בסביבה. המכולות, המשמשות לצרכי מגורים, מגיעות בגדלים שונים. אפשר לשלב בין כמה מהן כדי ליצור מבנה גדול יותר או להסתפק באחת ולחלק אותה לכמה חדרים. את המבנה החדש שמקבלים ניתן להתאים באופן מדויק לכל הצרכים, תוך התייחסות לכל הדיירים. בין אם זו משפחה מרובת ילדים, זוג צעיר, זוג מבוגר או אדם בודד, לכל אחד דרישות אחרות מהמבנה ובהיותה מודולארית, ניתנת המכולה להתאמה מלאה.

שילוב של ריצוף מעניין, אלמנטים עיצוביים מסוגננים ופתרונות פונקציונאליים שונים, כל אלה ועוד יכולים להפוך כל מכולה פשוטה לבית שהוא קסם אמיתי!

מתעניינים בבניית בית ממכולה? חברת שדה מבנים ומכולות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום המתאים שיוכל להגשים לכם את החלום. לסקירת כלל שירותי ומוצרי החברה, לחצו כאן, ולקבלת למידע נוסף, התקשרו לטלפון 073-7411730

קונטיינר שהוא בית - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (3)

אולי יעניין אותך גם