לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולה למכירה – איך תמצאו את המתאימה?

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
מכולה למכירה איך תמצאו את המתאימה - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (4)

מחפשים מכולה למכירה? רוצים לבנות בית, משרד, צימר אולי או מחסן בצמוד לבית ממכולה? אם כן, תגלו שישנן לא מעט אפשרויות וגם חברות שונות המציעות זאת. מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אחת כזו? הנה:

 

המידות של המכולה

כאשר מחפשים מכולות למכירה חשוב, כאמור, לבחון כמה פרמטרים ולבדוק היטב מספר נקודות ולו כדי להבטיח שזו אכן הבחירה הנכונה. אחת הנקודות הראשונות שיש לבדוק היא גודל המכולה. הטווח רחב יחסית ובעוד שישנן מכולות גדולות יש גם את אלו הקטנות. כדי לאתר את המכולה המתאימה לכם מבחינת המידה, כדאי גם להגדיר את הצרכים – לשם מה זקוקים למכולה ומה רוצים לבנות אתה? בית למגורים? משרד או סטודיו לעבוד בו? אולי צימר שבו יתארחו האורחים או חדר משפחה או יחידת הורים?

 

העלויות הנלוות

כדי לבנות מבנה כלשהו עם המכולה יש לקחת בחשבון גם את כל העלויות הנלוות לכך. מכירת מכולות היא שירות ייחודי המוצע כיום על ידי חברת המתמחות בכך, חברות המציעות מכולות הן לצרכים פרטיים והן לצרכים תעשייתיים. שימוש במכולה לצורך בניית מבנה מסוים כולל, בעת תהליך הבנייה לרוב, גם חומרי גלם נוספים, כמו פלדה, עץ, זכוכית ואפילו גבס שאתו יוצרים מחיצות בין החדרים. המחירים עשויים להיות גבוהים יותר ככל שחומרי הגלם רבים ויקרים, וכדאי לקחת זאת בחשבון לפני שיוצאים לדרך ומחפשים את המכולה המתאימה.

 

מי מציע לכם את השירות

כמו בכל תחום אחר, פנייה אל המומחים המתמחים במכירת מכולות היא הדרך הנכונה למצוא בדיוק מה שרוצים ומה שצריכים. מומלץ שלא להתפשר על העניין וגם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה מכפי שציפיתם. כתובת מקצועית ואמינה היא הכתובת שכדאי לכם לפנות אליה, כזו שתוכל לספק לכם את הפתרון המתאים.

מחפשים מכולות המוצעות למכירה? מתלבטים למי לפנות וגם מהם המחירים? חברת שדה מבנים ומכולות מעמידה לרשותכם מכולות במידות שונות שתוכלנה להפוך בקלות רבה לבית, מכולות משרד או למחסן שישרת אתכם שנים. רוצים לשמוע על כך עוד? התקשרו לטלפון 073-7411730

 

מכולה למכירה במחיר משתלם

 

מכולה למכירה – קנו מחברה שמתמחה בתחום הבנייה ממכולות

בשנים האחרונות מחפשים יותר ויותר אנשים מכולות למכירה על מנת להשתמש בהן בתור פתרונות דיור שניתן להקים מהר ובעלויות נמוכות. אכן, ניתן לראות כיום ביישובים רבים צימרים, יחידות דיור, יחידות עבודה וכדומה העשויים ממכולות, והינם מעוצבים ונראים כבית יפה לכל דבר. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מבית מכולה ברמה גבוהה אשר ייתן מענה פרקטי ואסתטי מצוין, יש לפנות אל חברה המתמחה בתחום ואשר מציעה גם מכולה למכירה.

אנו גאים להוביל את התחום בארץ ולהיות החברה בעלת הניסיון הרב ביותר בישראל, אשר מתמחה בכל הקשור לבנייה ממכולות עד מפתח. חברתנו מספקת תכנון וייעוץ בתחום ללא עלות וביכולתה להתאים את הפתרון האידיאלי לצרכי הלקוח, תוך הקפדה על לוחות הזמנים ועל איכות הבנייה. השירות ניתן על ידי צוות מנוסה מאוד המבין היטב את חשיבותו של המבנה עבור הלקוח, ולכן מספק ליווי אישי לכל אורך הדרך עם אחריות ארוכת טווח, לרבות אפשרות לחוזה תחזוקה ושירות הדואג לאורך זמן לכל פרטי המבנה.

 

שלב ראשון – רכישת מכולה

בין אם אתם מבצעים את הפרויקט איתנו או עם כל גורם אחר, השלב הראשון הוא לאתר מכולה למכירה וכיום ניתן למצוא כזאת בחברות שונות. יחד עם זאת, חשוב להבין כי ישנם סוגים רבים של מכולות אשר מתאימים ליעדים כאלו ואחרים, וכמו כן המכולות נבדלות זו מזו בגילן ובמצבן. לכן, אם הכוונה היא לבנות מבנה יביל או קבוע כמו מחסן, צימר, יחידת דיור וכדומה – חשוב לפנות אל חברה המתמחה בתחום. אנשי החברה יוכלו להסביר לכם על האפשרויות השונות ויעמידו לרשותכם מכולות למכירה שהינן במצב מתאים לבנייה ארוכת טווח. בחברה כזו גם תקבלו כמובן ליווי לכל הפרויקט ואחריות לשנים.

כך למשל, בחברה יסבירו לכם כי המכולות שונות זו מזו בגודלן, ואת הבחירה צריך להתאים לצרכים. יש לבחון בין היתר את השטח הפנוי בחצר או בכל אתר אחר שבו אתם רוצים להקים את המבנה, להבין למה המכולה אמורה לשמש, מי אמור להשתמש בה, לאיזו תקופת זמן, אילו עבודות רוצים לבצע בה (חלונות, דלתות, תשתיות למיניהן), וכיוצא בזאת. מעבר לכך, כאשר אתם מחפשים מכולה למכירה חשוב שתזכרו כי העלויות אינן מסתכמות במכירתה. בין היתר יש לקחת בחשבון הוצאות על חומרי הגלם המתאימים, כגון גבס ליצירת מחיצות בין חדרים, פלדה, זכוכית ועץ. חברה המתמחה בתחום תוכל לעשות לכם סדר בעניינים ותוכלו להתנהל עם תקציב ברור ומוגדר.

 

שלב שני – להתחיל בעבודה

לאחר שמצאתם מכולה למכירה ורכשתם אותה, זה הזמן שהחברה הבונה תתחיל בעבודות. מצד אחד, בניית מבנה יביל או קבוע ממכולה אינה משחק ילדים ובהחלט מדובר בפרויקט המורכב מעבודות מקצועיות רבות, המחייבות מיומנות גבוהה והיכרות ספציפית עם עולם בנייה זה. המיומנות וההיכרות המעמיקה עם עולם זה מאפשרת לחברה לעצב את המכולה בהתאם לחזון ולחלומות של הלקוח, עם כל ההיבטים הפרקטיים והאסתטיים המתבקשים באיכות חסרת פשרות. מצד שני, אין ספק כי העלויות של בניית בית ממכולה הינן נמוכות באופן משמעותי מבניית בית ביישוב או מקניית דירה, בתקציב שחלק גדול מהזוגות הצעירים אינו יכול להרשות לעצמו כיום. מעבר לכך, בניית בית מכל זוג ממכולה הינה קצרה באופן משמעותי בהשוואה לבניית בית פרטי, אשר בנייתו נמשכת חודשים ארוכים ולרוב יותר משנה – בזמן שמשלמים גם משכנתא וגם שכירות. הסבת מכולה למגורים יכולה להסתכם במספר שבועות עד חודשים כתלות במורכבות הפרויקט.

 

מכולה ניידת למכירה

 

מכולה למכירה

לא מעט טרנדים שונים מתפרצים אל חיינו והופכים סדרי עולם, החל מנעלי הקרוקס שהביאו אופנה שונה לחלוטין ועד לשחקני כדורגל שהחליטו לשנות את התסרוקת שלהם וגררו עוד עשרות אלפי או לא מאות מעריצים. אחד הטרנדים הלוהטים כיום בעולם הדיור ובכלל בבנייה הקלה, אלו הן המכולות שהפכו לטרנדיות במגוון תחומי דיור שונים. המכולות מסוגלות לספק דיור מושלם, זמני או קבוע ודרך מגוון אפשרויות ואין זו הפתעה שאנו רואים כיום לא מעט מודעות המפרסמות מכולה למכירה. לכן קנייה שכזו מומלץ לעשות אצל מומחים, כמו שדה מבנים ומכולות.

 

מכולה למכירה, לשם מה?

היכולת לשנע מכולות הפכה לכל כך פופולרית בישראל בשנים האחרונות, עד שהיא גרמה גם לעלייה בביקוש אחר המוצר שנקרא מכולה למכירה. אפשר לראות את השימוש במכולות החל משימושים מוסדיים כמו משרדי עירייה זמנים ולעיתים קבועים, אזורי מגורים לחיילים או לתלמידי ישיבה ובשנים האחרונות עוד ועוד מכולות הופכות גם לבתי קבע למגורים.

למען האמת? אין כל פליאה בכך שמכולות עוברות הסבה בשנים האחרונות לבתים של ממש, הגדלים השונים והיכולת לחבר בין מכולות בצורות שונות הופכים את הבתים המתבססים על מכולות לעיתים לגדולים ממש או למינימליסטים לחלוטין.

 

קל ניוד וקל לסביבה

הטרנד הזה מצטרף גם אל הבנייה האקולוגית, כאשר בניית בתים על ידי מכולות נעשית בצורה ירוקה ושומרת על הסביבה. כך הבנייה במכולה הופכת לא רק לעדיפה, קלה, ניידת יותר ואפילו מעוצבת יותר בקלות אלא גם ללא מזיקה לסביבה ותורמת לשמירה עליה. לכן הריבוי אחרי מכולה למכירה כל כך גבוה בשנים האחרונות, לא רק בגלל העמידות, יכולת העיצוב או הפאן האקולוגי אלא בגלל כולם יחדיו.

ולכן כאשר נבחרה מכולה שכזו, בין אם תהיה למגורים קבועים, למשרד נייד או אפילו לכיתת לימוד זמנית
חשוב שנעשה זאת מול מקצוענים בתחום, כאלו שידעו לתת לנו תשובות לכל השאלות באשר לשימוש במכולות מהסוג הזה. ואת כל התשובות לשאלו הללו נוכל לקבל אצל שדה מבנים ומכולות המובילים בתחום גם במקצועיות וגם בשירות אישי וליווי עד לדלת.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן