לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מחיר בית מכולה

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
מחיר בית מכולה - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (11)

מחיר בית מכולה – כל מה שכדאי לדעת לפני הקניה

המכולות ששימשו עד היום כפתרון לשינוע סחורה ממקום למקום וגם לצורך אחסון, קבלו תפקיד חדש וחשוב לא פחות – חומר גלם לבניית בתים, משרדים וגם מחסנים. בשנים האחרונות משתמשים במכולות לצורך בניית בתים ומנצלים את היתרונות הרבים שהן מביאות אתן. אם אתם מעוניינים לבנות בית ממכולות מחיר הוא וודאי פרמטר חשוב שאתם מעוניינים לבחון, כמו גם את הדרכים שבהן בונים את המבנה.

כיצד נקבע המחיר

כאשר בוחנים מחיר בית מכולה מגלים טווח מחירים רחב. מחיר בניית הבית באמצעות המכולה נקבע בהתאם לפרמטרים שונים: גודל המכולה למשל, חומרי הגלם הנוספים הלוקחים גם הם חלק מתהליך הבניה, המיקום והסביבה ועוד. ככל שהמכולה גדולה יותר, המבנה הסופי המתקבל יהיה גדול גם כן ובהשוואה לשימוש במכולה קטנה יחסית, מחירו יהיה גבוה יותר. בית ממכולה הכולל גם חומרי גלם נוספים, כמו פלדה, עץ ואולי גם גבס יעלה יותר מכזה הכולל אך ורק את המכולה עצמה יחד עם גבס, למשל. ככל שישנם חומרי גלם רבים וגם יקרים, העלות הסופית של הבנייה תהיה גבוהה יותר.

חשוב לקחת בחשבון

בניית בית באמצעות מכולה היא פשוטה, מהירה וגם זולה בהשוואה לבניה בשיטות אחרות. העניין מפתה מאד ומושך רבים לבחור בו. אולם, כדי ליהנות מהיתרונות הרבים, חשוב לפנות אך ורק למומחים. לחברות המתמחות בבניית בית מכולה, כאלו השמות דגש על תהליך בנייה מאיכות גבוהה, על שימוש בחומרי גלם עמידים וחזקים וגם על שירות זמין ללקוח. חברות אלו תדענה לספק לפונים אליהן את המענה המתאים, את הפתרונות המותאמים לצרכים. בעת הפנייה לחברה כזו חשוב מאד להגדיר את הצרכים וגם את התקציב, חשוב לבחון את הליך הבנייה וגם את מגוון חומרי הגלם שניתן לשלב בו.
רוצים לבנות בית ממכולה ותוהים מהן העלויות וגם כיצד מתבצע ההליך? חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מכולות למגורים, שתוכלנה לשמש אתכם גם לצרכים אחרים – לבניית משרד אולי, מחסן או סטודיו. מעוניינים בפרטים נוספים על המכולות וגם על המחירים? התקשרו לטלפון 073-7411730
בית מכולה

בית מכולה

בעבר הלא רחוק הלך הרוח היה כי בית מכולה נחשב לבית ארעי, כזה שאין בו צורך לשימוש מירבי ושיש לענות על צורכי בנייה ואכלוס של עובדים, אזרחים דווקא בבתים מבטון. אפר לומר כי הלך הרוח הזה די חלף בעשור האחרון, דווקא עם הכנסה של בתי מכולה רחבים יותר, מאווררים יותר ובהרבה יותר מהירים להקמה מאשר כל מבנה בטון. וכמובן שמהירות ההקמה של המבנה כיום היא פרמטר לא קטן בעולם המהיר בו אנו חיים, ועם יכולת התאמה מעולה של מבנים בדיוק כמו שיודעים לעשות שדה מבנים ומכולות, נוכל לקבל פתרון מהיר ואיכותי.

 

היתרונות שיש לבית מכולה

מלבד המהירות הרבה שניתן להשמיש בית ממכולה, היא יכולה להיות מועילה עבור מגוון רחב של צרכים החל מבתי כנסת, אותם ניתן להציב בכל אזור בין אם בשכונה חדשה או עבור חיילים או פועלים. ובין אם משרדים או דוכני מכירות, שיכולים להפוך בקלות רבה למשרדים מפוארים או דוכן מזמין בכל פסטיבל. אך יתרה מכל אלו, העלויות הזולות שכרוכות בהקמה של מבנה כזה, הופכות אותו לעדיף מכל מבנה זמני או קבוע אחר.

כי השימוש במכולות יכול לשמש גם כשירותים ציבוריים במקרים שונים, גם כמחסן עבור עסקים מתרחבים או משפחות שזקוקות לאחד כזה. על כן הקלות שבה ניתן לאפיין מבנה מכולה, המהירות בה היא מגיעה אל הלקוח והמחיר שהוא כל כך זול משמעותית ממבנה רגיל, מציבים אותה כפתרון מושלם.

 

לא רק פתרון זול, גם מגוון

בתי מכולה אמנם יכולים להתאים עצמם למגוון רחב של שימושים, אך בכדי לעשות זאת בצורה מדויקת ככל הניתן, אפשר כיום להזמין בית מכולה בגדלים שונים החל מ15 מטרים 6*2.44 ועד למכולת 60 מטרים 12*4.88. כך ניתן להפיק יותר שימוש מהמכולות, בין אם בבניית בית או כיתת לימוד.

בבחירת מבנים כאלו לא מעט מוטל על הפרק, על כן חשוב לדעת לבחור בחברת מנצחת עם צוות מצוין בעל ניסיון רב ויצירתיות רבה כמו של שדה מבנים ומכולות שיודעים להעניק לבעיות מגורים פתרון מושלם.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן