בית מכולות – כדאי או לא כדאי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישנם כיום אמצעים שונים ושיטות שונות לבנות בית. אחת הדרכים, וגם זו שנדמה שהופכת לפופולאריות מאד בשנים האחרונות, היא באמצעות מכולות. בית מכולות הוא חלק מהמודעות ההולכת וגוברת לצורך במציאת פתרונות יעילים, ידידותיים יותר, זולים וגם פשוטים, כאלה שמשתלבים נכון עם הסביבה, איכותיים מספיק לצרכי מגורים או לצרכים אחרים וגם לא משאירים חור בכיס.

רוצים לבנות בית או משרד אולי ומתלבטים האם לבחור באפשרות כזו? הנה כל הסיבות מדוע בית העשוי ממכולה יכול להיות פתרון מתאים:

  1. בית מכולה הוא פתרון מצוין לכל מי שרוצה לקבל מבנה מוכן על הקרקע בתוך פרק זמן קצר. בניית בית היא לרוב משימה לא קלה. הכשרת הקרקע, בניית יסודות, שלד המבנה ואחר כך שילוב של אלמנטים שונים עשויים כל אלה לארוך זמן רב. לאחר שאפיינתם את מאפייניו של המבנה הדרוש לכם, התהליך קצר. לא תצטרכו להמתין חודשים ארוכים (או שנים) ותוכלו ליהנות בתוך תקופה קצרה מאד מבית נפלא, המוכן למגורים.

  2. העלויות הנמוכות הן אחת הסיבות מדוע בוחרים באפשרות הזו רבים. עלויות הבנייה במקרים בהם משתמשים במכולות הן זולות באופן משמעותי מאלו הנדרשות בכל שיטת בנייה אחרת, כך שלאלה שתקציבם לא גבוה – בית העשוי ממכולה הוא ללא ספק פתרון מושלם.

  3. ניתן לשלב בבתי המכולה מגוון רחב של חומרי גלם, כמו עץ, פלדה וגם גבס כדי ליצור מבנה מיוחד ומושקע הרבה יותר. אפשר, מצד שני, גם לנצל את המראה התעשייתי יותר של המכולה כדי ליצור בית מסוג אחר, בית בעל מראה מחוספס ופחות יומרני.

  4. היתרון העצום של בית ממכולה הוא שהוא נראה בדיוק כמו בית "רגיל", בית העשוי מבטון. אם לא תספרו לחברים שלכם שמאחורי הקירות מסתתרת מכולה, קונטיינר תעשייתי שאנו רואים אותו לרוב באוניות או ברכבות, הם כלל לא ידעו.

מעוניינים לבדוק אפשרות של בניית בית העשוי ממכולה? חברת שדה מבנים ומכולות תשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבל את ההחלטה ותציג בפניכם את האפשרויות השונות, הרלוונטיות לצרכים שלכם. לקבלת פרטים, התקשרו לטלפון 073-7411730

בית מכולות – כדאי או לא כדאי - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (20)

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (3)

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »