לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

גודל מכולות

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
גודל מכולות - שדה מבנים ומכולות

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם כסף ושטח. כאן בדיוק נכנסות המכולות אשר בעבר שימשו כדי להעביר סחורות דרך האוקיינוס והיום כבר לא יכולות לשמש יותר למטרה זו. אותן קופסאות מוצאות את עצמן כמבנים חדשים, פרטיים ומסחריים ומקבלות חיים חדשים ומרגשים.

הסיבות לכך שהמכולות מושכות אדריכלים, מעצבים ואנשים שפשוט מחפשים פתרון ליצירת מרחב רבות. העלות-תועלת גבוהה, העמידות של המכולות מרשימה, ניתן לבנות באמצעותן באופן מודולרי וניתן להשיג באמצעותן עיצובים מגוונים ויצירתיים. היתרונות ברורים כשאחת השאלות שיש להעלות נוגעת לנושא גודל מכולות כשזוהי נקודה חשובה בהשגת הפתרון הרצוי.

גודל מכולות - חברת שדה מבנים ומכולות
מאמר - גודל מכולות - שדה מבנים ומכולות

גודל מכולות בהתייחסות למענה לצרכים

כאשר אנחנו מסתכלים על בית ממכולות או על כל מבנה אחר, אחד הדברים שישפיעו על שביעות הרצון שלנו הוא הגודל של המכולה. אנחנו יכולים לראות כי המכולות משמשות למשרדים, ליצירת מרחב מגורים נוסף, בתור מחסנים ואפילו לפרויקטים נרחבים כמו מעונות ונוספים. ברור כי כל פרויקט שכזה דורש מרחב שונה ולכן עלינו להתייחס לגודל של המכולות הקיימות ולהבין מה נוכל להשיג בכל אחת.

גודל מכולה

מידות

דוגמאות לאפשרויות ויישומים

6 מ״ר

6.10X2.40X2.60 מטר

מתאים לחדר קטן, משרד, חנות פופ-אפ

12 מ״ר

12.20X2.40X2.60 מטר

מתאים לבית קטן, משרד מרווח, כיתת לימוד ועסקי פופ-אפ

12 מ״ר למכולה גבוהה

12.20X2.40X2.90 מטר

מתאים לסטודיו, מחסן מרווח וגבוה ולתערוכות זמניות וקבועות

מהטבלה אפשר לראות כי ישנם גדלים שונים של מכולות כשכל אחת יכולה להתאים לצרכים שונים. חשוב לדעת כי המטרה שלנו היא לא הדבר היחיד שאנחנו צריכים להתחשב בו אלא יש להביא בחשבון גם את השטח הנוכחי והגישה אליו.

שינוע המכולה ממקום אחד לאחר

שינוע המכולה מתבצע באמצעות משאית כאשר היא ההנחה שלה הן על המשאית והן במקום תתבצע באמצעות מנוף המיועד לכך. המכולות הן מבנים ניידים, יבילים, אשר יכולות לעבור ממקום למקום אך היישום יתבצע רק במקום שיש גישה מתאימה לכך. חשוב לבדוק מבעוד מועד כי אפשר יהיה להגיע לקרבת המקום עם משאית ומנוף.

בנוסף לכך יש לבדוק כי השטח בו המכולה מיועדת לעמוד מפולס ויציב. אין להניח מכולה על משטח שאינו מפולס או שאינו יציב. ברגע שהשטח מתאים לכך אפשר להגיע למקום, להניח את המכולה וליהנות מהמבנה החדש על פי התכנון והעיצוב המועדפים.

גודל מכולות - מטעם שדה מבנים ומכולות
מאמר מקצועי - גודל מכולות - שדה מבנים ומכולות

מכולות בגודל סטנדרטי ומכולות מותאמות באופן אישי

מכולות יגיעו בדרך כלל באחד משני הגדלים הסטנדרטיים, 6 או 12 מטר מרובע כשאפשרות נוספת שלעתים זמינה היא מכולה גבוהה יותר מהסטנדרט אך שמידות האורך והרוחב שלה זהות לזו של 12 מ״ר. בכל הגדלים, המכולות נחשבות לעמידות מאד כשיש לזכור כי במקור הן מיועדות לעמוד בסביבה ימית קשה ולכן אפשר להשתמש בהן כפי שהן או לעוף על כנפי הדמיון ולבצע התאמות אישיות.

ההתאמות יהיו תוצאה של חיבור מספר מכולות כשאלו יכולות לעמוד זו לצד זו וזו על זו. ברגע שישנו בסיס איתן אין כל בעיה להפוך את המרחב למעוצב ויצירתי ולהתאים אותו לגודל הנדרש. אנחנו יכולים לראות היום קונטיינרים קטנים שמשמשים למחסנים בחצרות פרטיות ויכולים לראות חיבורים של קונטיינרים גדולים שהפכו בסופו של דבר לא רק לבית אלא לקומפלקס מגורים מרשים.

כללים בסיסיים לחיבורי מכולות ויצירת מבנים ייחודיים

השימוש במכולה פותח בפנינו מגוון רחב של אפשרויות לצרכים ועיצובים שונים. כתבנו כבר שהכלל הבסיסי הוא הכנת השטח כך שהמכולה תהיה מונחת באופן יציב. מעבר לכך ישנם עוד מספר דברים שיש לשים לב אליהם בדרך ליצירת המבנה המושלם. את המכולה ניתן לחתוך, להרחיב ולעצב כך שהיא תיראה כמו כל מבנה אחר שאינו יביל אך אם מתבצעים חיתוכים רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע וזאת כדי להבטיח את היציבות המבנית.

הדרך ליצור מבנה מיוחד ממכולה יכולה לעבור בפתיחת חלונות, הוספת דלתות, בידוד המגן מפני תנאי מזג האוויר בחוץ ומספק הגנה אקוסטית. אפשר לשנות לחלוטין את הנראות של המבנה עם יצירת רצפה מחומרים שונים, להוסיף קירות גבס, תאורה ואפילו מיזוג אוויר. בתכנון נכון וביצוע קפדני ומדויק אפשר יהיה לנצל כל מכולה, בכל גודל, לצרכים האישיים.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
בעלי מוסדות ובעלי עסקים שונים יודעים שהטכנולוגיה שהתקדמה בשנים האחרונות בתחום המבנים, מאפשרת לרכוש ביתן איכותי לשומר. הכוונה לביתן שיהיה...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן