לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מכולות וקונטיינרים: הרבה מעבר לאחסון והובלה

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
שדה -מכולות וקונטיינרים הרבה מעבר לאחסון והובלה מאמר

מחפשים מכולה להשכרה או מכולה למכירה? איכות המכולה המוצעת וגם מחירה הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת שדה מבנים ומכולות היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.

בשנים האחרונות אנשים רבים מגלים כי השימוש במכולות וקונטיינרים אינו מוגבל אך ורק לצורכי אחסון והובלה. בשורות הבאות יוצג בפניכם כל המידע המקיף שנוגע לשימוש במכולות וקונטיינרים שוודאי הבנתם שאינו נוגע לתחומי השינוע והאחסון. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

הקונטיינרים (ובעברית, המכולות) משמשים כבר עשרות שנים לצורכי הובלות חוץ, הובלות פנים ולמטרות אחסון של אנשים פרטיים ובעלי עסקים. הם קלים לשינוע, ניתן להציב אותם במקומות שונים ואפשר לעצב אותם בסגנונות שונים בהתאם לצורך. השורות הבאות נכתבו במטרה להעלות את המודעות לשימוש במכולות וקונטיינרים מעבר לאחסון והובלה. שכן, ניתן להשתמש בהם במצבים שונים. הנה 5 שימושים נפוצים למכולות וקונטיינרים שאתם צריכים להכיר:

מכולות וקונטיינרים לתחום האירועים

אלו שעוסקים בתחום הפקת אירועים מוצאים את עצמם לא פעם זקוקים למרחב סגור שישמש אותם או את האורחים במקום לצרכים שונים. מדובר בין היתר בבעלי אולמות וגני אירועים, מפיקי כנסים, פסטיבלים ועוד. ריכזנו עבורכם 3 מצבים שכיחים שמעלים את הצורך במרחב סגור ופרטי במצבים מסוג זה:

  • כאשר יש צורך בחדר ייחוד עבור בני זוג שמגיעים להתחתן במקום
  • כאשר יש צורך במרחב עם שירותים חיצוניים
  • כאשר יש צורך במרחב התארגנות פרטי עבור להקות, זמרים או מופיעים שצפויים לעלות על הבמה

ראוי לציין כי ניתן להשתמש במכולות וקונטיינרים עבור מצבים אלה.

מכולות וקונטיינרים לאתרי בנייה

יש צורך לא פעם בהצבה של משרד נייד באתרי בנייה. מדובר במשרד שניתן להעביר אותו מאתר בנייה אחד לאחר. כך שבעצם, לאחר שמסתיימת בנייה של בניין או כמה בניינים בפרויקט מסוים, מתאפשר להעביר את המשרד של חברת הבנייה אל אתר הבנייה הבא. שימוש במכולות וקונטיינרים הוא המתאים ביותר למצבים שכאלו. שכן, מדובר במבנה נוח לשימוש למטרות משרדיות וניתן להעביר אותו בקלות ממקום אחד לאחר. ראוי לציין כי אין הגבלה של מרחק במעברים אלו. המעבר בין המקומות יכול להיות בין שכונות או בין ערים בהתאם לצורך.

מכולות וקונטיינרים למגורים

הפיתוחים הטכנולוגיים השונים הובילו יחידים, זוגות צעירים, ומשפחות להקים בתי קרקע מהודרים ומטופחים שעוצבו בתוך מכולות וקונטיינרים. יש מי שבחרו לבנות את הבית ממכולה אחת, בעוד אחרים, בחרו לחבר כמה מכולות יחדיו כדי ליצור בית מרווח מספיק עבור כל בני המשפחה. ראוי לציין כי ניתן לבנות בית ממספר מכולות שיהיה בעל מפלס אחד או בעל כמה מפלסים. הבחירה נתונה בידי דיירי הבית עצמם. יוקר המחיה גרם לאנשים רבים להבין כי הם לא רוצים להתחייב למשכנתא שתחנוק את חשבון הבנק שלהם למשך שנים. רבים מאלה שהכירו את האפשרות של עיצוב בית ממכולות וקונטיינרים למגורים, התחילו לבנות לעצמם בית שכזה, בעוד אחרים תרים אחר מידע כדי להכיר באפשרויות שעומדות בפניהם. שכן, זה ידוע שבנייה באמצעות מכולות וקונטיינרים היא זולה באופן משמעותי מבנייה "רגילה" או רכישה של דירה קיימת. מי שבחרו במגורים במכולות וקונטיינרים יודעים כי מדובר בפתרון זול שמאפשר ליהנות מיתרונות רבים, למשל:

  • ניתן לעצב את המכולה איך שרוצים מאפס
  • ניתן לבצע בידוד שישמור על המכולה קרה בימי הקיץ החמים וחמה בימי החורף הקרים
  • ניתן להעביר אותה ממקום למקום בקלות

מכולות וקונטיינרים לאירוח וטיפולים אלטרנטיביים

מכולות וקונטיינרים משמשים לא פעם בעלי עסקים קטנים וגדולים. מדובר בין היתר במי שעוסקים בתחומי האירוח והטיפולים האלטרנטיביים. אם יצא לכם ללון בתקופה האחרונה בצימר, סביר להניח שנתקלתם במכולות וקונטיינרים שהוסבו להיות צימרים מעוצבים ומפנקים. שכן, מדובר בתופעה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות. מטפלים שעוסקים בתחומים שונים (פסיכולוגיה, פסיכותרפיה גופנית, טיפולים אלטרנטיביים ועוד) בוחרים גם כן לעצב את הקליניקה שלהם בתוך מכולות וקונטיינרים מאותן סיבות שצוינו בפסקה שלעיל.

עיצוב מכולות וקונטיינרים בהתאם לצורך

יתרון משמעותי נוסף שבא לידי ביטוי בשימוש במכולות וקונטיינרים לצרכים שאינם הובלה ואחסון נוגע לתכנון והעיצוב. המכולות הן מלבניות, כידוע. ניתן לחלק את החלל הפנימי בהתאם לצורך האישי של כל אחד. כך שאם מישהו מעוניין להשתמש במכולות וקונטיינרים לצורך טיפולים אלטרנטיביים, הוא יוכל לבצע חלוקה של החלל בהתאם לצורך שלו. הנה הצעה של חלוקת חלל שכזה ל – 4 חלקים:

  • מרחב טיפולי
  • מטבח קטן
  • חדר שירותים
  • חדר התארגנות

לסיום

עד כאן כל הפרטים החשובים שצריך להכיר על מכולות וקונטיינרים. כעת, יש בידיכם את כל המידע הנחוץ. כך שנותר לכם רק להחליט איך תרצו להסב את המכולה שתרכשו בהמשך. אתם מוזמנים לפנות אל המומחים של חברת שדה מבנים ומכולות כדי לקבל מידע מקיף, המלצות או הצעות. נאחל לכם בהזדמנות זו שתעצבו את המכולה שלכם על הצד הטוב ביותר ותיהנו ממנה לאורך זמן.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן