לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

קונטיינרים להשכרה – פתרון שינוע ואחסנה

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
קונטיינרים להשכרה – פתרון שינוע ואחסנה - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (7)

קונטיינרים להשכרה – פתרון שינוע ואחסנה

יותר ויותר עסקים, מפעלים וגם חברות, המתמחות בתחומים שונים, מחפשים פתרון שינוע ואחסנה בין אם לפרויקטים קצרי מועד או לפרויקטים ממושכים. באמצעות קונטיינרים להשכרה ניתן ליהנות ממענה מדויק, מענה בטוח, אמין וגם עמיד מאד לאורך זמן או למספר שבועות או ימים. הקונטיינרים להשכרה ניתנים גם לרכישה כמובן אם רוצים, אך היתרון בהשכרה הוא החיסכון בכסף (שלא תמיד מן הנמצא) וגם האפשרות להתנסות ולבחון האם זהו פתרון ריאלי ונכון.

 

מענה בהתאמה מלאה לצרכים שונים

אם אתם מחפשים קונטיינר להשכרה תגלו שהאפשרויות, ושלא כמו בעבר, הן איכותיות יותר וכאלו, שיכולות לשמש כמענה בהתאמה מדויקת מאד לצרכים רבים. הקונטיינרים להשכרה, המוצעים כיום, יכולים לשמש כפתרון שינוע ימי וגם כפתרון שינוע יבשתי. עסקים, המעוניינים לשלוח משלוחים בכמויות גדולות לרוב ובמשקלים כבדים, ובמיוחד כאשר היעד הוא מדינה כלשהי מעבר לים, קונטיינר, העושה את דרכו אליה על גבי אוניית משא, הוא הפתרון. זוהי אפשרות נוחה וזולה מאד עבור העסק עצמו, אפשרות בטוחה ויעילה. באמצעות הקונטיינר ניתן גם לשנע את הסחורה ואת הציוד בתוך המדינה, כשהוא בתוך קונטיינר על רכבת או על משאית גדולה.

 

בטיחות ויעילות

קונטיינרים, המוצעים להשכרה, יכולים גם להתאים לכל אלה, המחפשים דרך בטוחה, יעילה, זולה וגם ניידת לאחסון סחורה ומוצרים שונים. הקונטיינרים, מכולות אחסון חזקות ועמידות מאד, מספקים, במקרה הזה, פתרון נוח מאד, המגן על הפריטים שבו מפני פריצות לא רצויות וגם מפני נזקי מזג אוויר. הם מוגנים מפני רטיבות, מפני לחות העשויה להזיק במשך הזמן לאותם מוצרים וכמובן גם מפני השמש הלוהטת בחוץ. אם אין צורך במתקן קבוע ולמשך תקופה ארוכה, השכרת הקונטיינר היא הדרך הנכונה.

מעוניינים לשכור קונטיינר ותוהים למי לפנות? חברת שדה מבנים ומכולות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות בהתאמה מלאה ואפשרות לשכור קונטיינר בעלות נוחה. כל זאת לצד שירות מקצועי ואמין וזמינות גבוהה ללקוח. רוצים לשמוע על כך עוד? התקשרו לטלפון 073-7411730

 

קונטיינר להשכרה

 

קונטיינר להשכרה

בעולם של היום הצרכים שלנו הולכים ומשתנים, אך מעל הכל הם זקוקים למענה כמעט מידי.
הדפוס הולך ותופס מקום גם בחיים האמיתיים שלנו, כשלא מעט אנשים מחפשים אחר פתרונות מהירים, זולים וקומפקטיים למגורים. אחד מהפתרונות שהפכו ליותר נפוצים בשנים האחרונות אלו הם קונטיינרים המצליחים להוות שימוש עבור מגוון רחב של צרכים, ולכן גם הצורך אחר קונטיינר להשכרה ומכירה הולך וגואה בלוחות המכירה השונים. אבל כשאנחנו מחפשים אחר קונטיינר לכל מטרה, מומלץ שנעשה זאת דרך מומחים בתחום כמו שדה מבנים ומכולות שיוכלו לתת לנו מענה נרחב ומקצועי.

 

קונטיינר להשכרה ומשתניו

הקונטיינרים כיום משמים למגוון רחב של שימושים, הם יכולים להוות מקום מעולה עבור אחסון ציוד כמו מוצרי חשמל, ציוד משרדי, אופנועים ואפילו כלי אלקטרוניקה שונים. עם זאת הם גם יכולים לשמש עבור מגורים ומשרדים ברמות גימור הכי גבוהות שיש כיום בתחום הבנייה, וזאת הודות לחוזקה ועמידות ממנו עשויי קונטיינר. לכן קו העיצוב והבנייה הזה איננו טרנד חולף ומודעות אחר קונטיינר להשכרה ומכירה ככל הנראה עוד יישארו לזמן רב בלוחות המודעות.

וזאת הודות גם ליכולות הניוד של קונטיינר ממקום לקום ובקלות, כיום בישראל קיימות חברות רבות שמבצעות שירות הזזה של קונטיינרים ומכולות ובמחירי די סבירים. לכן לא רק שנוכל לבצע אינספור שימושים שונים בקונטיינר עמיד וחזק, אלא גם להזיז אות ובשעת הצורך לכל מקום שרק נבחר.

 

פתרון יעיל, זול ואקולוגי

השימוש בקונטיינרים עבור מגוון שימושים, מוכתר בשנים האחרונות כשימוש "ירוק" ובעל בנייה ירוק ומעט מאוד זיהום סביבתי, מה שגם הופך אותו לכל כך אטרקטיבי בחיפוש אחר קונטיינר להשכרה ומכירה במקומות רבים. אך מלבד זאת השימוש בקונטיינרים נחשב לזול ביחס לפתרונות מגורים אחרים ועדיף בהרבה, גם בגלל העמידות וגם בגלל היעילות רבת השנים.

לכן במעמד בחירה של מוצרים ושירותים כדוגמת קונטיינרים, בין אם לקנייה או להקמת משרד זמני
חשוב שנעשה זאת בעזרת חברה בעלת ניסיון וידע בתחום, בדיוק כמו שדה מבנים ומכולות המעניקים שירותים מגוונים בתחום מכולות, בתים ניידים וליווי אישי.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן