לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

הסבת מכולה למשרדים

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
הסבת מכולה למשרדים - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (21)

כיום, ארגונים רבים מבינים את היעילות הרבה בהסבה של מכולות למשרדים

מרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במתחמים הסטנדרטיים עבורם – כלומר בבנייני משרדים רבי קומות – אלא גם במרחבים שהולכים והופכים פחות סטנדרטיים, ושלעתים יש צורך באלתור עבורם. במצבים רבים, יש צורך בפתרונות משרדיים גם במרחבים חיצוניים – באתרי בנייה, באתרי עבודה ופרויקטים בשטח, בשטחים תעשייתיים ועוד. במצבים כאלה, אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא הסבה של מכולות משרד – לוקחים מכולה, שהיא מטבעה יחסית ניידת ודינמית, וניתן להציב אותה במקומות רבים, ומסבים אותה כך שהיא מתאימה לשמש כמשרד נוח ואפקטיבי. כעת, נכיר את התהליך הזה מעט יותר לעומק ונבין כיצד לבצע אותו על הצד הטוב ביותר, ולמי עליכם לפנות לשם כך.

 

כיצד הופכים את המכולה למשרד?

  • קירוי – אחד השלבים הבסיסיים והראשוניים שצריך לבצע בתהליך הסבה של מכולה למשרד הוא שלב הקירוי. בשלב זה אנחנו למעשה הופכים מכולות למרחבים מודרניים ומתאימים יותר לשהייה ממושכת, כאשר אנחנו מצפים מבפנים את קירות המכולה המתכתיים בקירות גבס, בתקרה וברצפה – בכדי שהשימוש בהם יהיה נוח ונעים ובכדי שיהיה ניתן לנקות אותם ולסלול בהם תשתיות שונות בצורה נוחה.
  • חיבור לחשמל – שלב הכרחי עבור הפיכת כל מכולה למשרד הוא חיבור לחשמל. הדבר ברור מאליו – ברור כי מרחב משרדי מודרני חייב להכיל תשתית חשמלית שתפעיל את המערכות השונות הנחוצות במשרד, החל בתאורה וכלה בחיבור מזגנים, מחשבים ותשתיות רשת. בכדי לעשות זאת, יש צורך ליצור במכולה לוח חשמל שישלוט על קווי החשמל השונים בו, וכמובן שגם לחבר את המערכות השונות הנחוצות במשרד שיוצרים בפנים. כאשר ממקמים את המכולה, מחברים אותה לקו חשמל וכך משמישים את המשרד והופכים אותו לפעיל.
  • חיבור תשתיות נוספות – כמובן שתשתית החשמל היא לא היחידה אותה צריך לחבר למכולה בכדי להפוך אותה למשרד אפקטיבי. יש לעתים צורך גם בחיבור של תשתיות אחרות באופן מקומי בכדי שהמשרד יהיה פעיל ורלוונטי – בין אם מדובר בתשתיות צנרת וביוב במידה ורוצים להוסיף לה שירותים, ובין אם מדובר בתשתיות טלפון ורשת, כאמור, שהן נחוצות במבנה משרדי מודרני כפי שכל אחד ואחד מאתנו יודע היטב.

 

שדה מבנים ומכולות יכולים ליצור עבורכם משרד איכותי ונוח לשימוש בתהליך פשוט ומקצועי

במידה ואתם רוצים לבחור ביצירת משרד איכותי ונוח מחד, ומאידך גם שעלויות ההקמה שלו הן נמוכות ביותר, הוא בר קיימא ואקולוגי וניתן למקם אותו במגוון מרחבים גם מחוץ לבניין – הרי שהסבת מכולות למשרדים היא פתרון איכותי ביותר עבורכם. השירות המקצועי ביותר בכל הנוגע לכך, שיכול לקחת מכולה ולהפוך אותה לכל מה שנחוץ לכם, הוא בדיוק השירות של שדה מבנים ומכולות.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן