לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מבנה יביל בהתאמה אישית

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
שדה - מבנה יביל בהתאמה אישית

מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי כולל שינוי של השימוש בו, העברתו למקום חדש לאחר הצבתו אצלנו ולקבל כל עיצוב שנרצה. ישנם חומרים שונים המשמשים למבנה שכזה כשאחד מהם הוא המכולה, זו שמשמשת להעברת סחורות ומשלוחים ובמקום לסיים את חייה מקבלת מתיחת פנים והופכת למרחב מותאם באופן אישי.

המכולה היא הרבה יותר מרק קופסה. היא יכולה לעבור שינוי והתאמה לצרכים שלנו ולהמשיך להיות שימושית גם כאשר נדמה שאין בה צורך יותר. השינוי לא רק מאפשר לנו לקבל מרחב שימושי אלא לקבל אותו בעלות נמוכה, עם גמישות רבה ולבצע שינויים ככל שנוכל לחלום. ניתן לחלק את המכולה מבפנים, לחבר בין שתי מכולות או יותר ולהוסיף לה נקודות חשמל, מים ואוורור.

מאמר - שדה - מבנה יביל בהתאמה אישית
שדה - מאמר מבנה יביל בהתאמה אישית

מבנה יביל בהתאמה אישית: כך מקבלת המכולה חיים חדשים

המכולה הישנה שאולי נדמה שאף אחד לא זקוק לה יותר יכולה לעבור מתיחת פנים כשאלו השלבים הנדרשים כדי להפוך אותה למבנה יביל שימושי:

תכנון נכון

יש להתחיל בתכנון אשר מביא בחשבון את הצרכים והרצונות שלנו. בשלב הראשון כדאי שנשאל את עצמנו מה אנחנו רוצים ליצור, איזה מרחב נחוץ לנו ואיך אנחנו חושבים להשתמש בו. תכנון נכון כולל חשיבה כוללת ויקבע את המיקום של המכולה, גודל המכולה הנדרשת ואת הפעולות שנבצע בה כדי להפוך אותה לאחת שמתאימה במיוחד עבורנו.

בחירת מכולה מתאימה

ישנן שלל מכולה למכירה וגם מכולות להשכרה כשאלו מגיעות לרוב בשני גדלים שונים ולכל אחת מרחב פתח שונה. אנחנו יכולים ליצור ממבנה יביל כמעט כל דבר כולל מרחב מגורים, עסקים ומחסן. לשם כך נוכל לבחור את המכולה האחת שמתאימה לנו או במספר מכולות אשר מיועדות לחיבור. בבחירה יש להתייחס לגודל של המכולה, למצב הנוכחי שלה ולפוטנציאל של מה שנוכל ליצור באמצעותה.

הכנת השטח

השטח בו תונח המכולה צריך להיות מתאים לשימוש שלה. עלינו להתייחס למספר דברים ובהם הבטיחות כשהמכולה חייבת לעמוד על משטח מפולס ויציב לאורך זמן. אנחנו צריכים לוודא שאפשר יהיה להגיע למכולה בקלות, להחנות באזור ושיהיה שביל גישה ואם יש לנו כוונה לחבר אותה לחשמל ולמים חשוב מאד שיהיה לנו קו מתאים וחוקי להתחבר אליו. כל אלו הן נקודות שחייבים להתייחס אליהן לפני הנחת המכולה.

הבאת המכולה

לאחר שברור לנו איזו מכולה יכולה להתאים לנו והיכן היא תוצב זה הזמן להביא אותה למקום. המכולה היא מבנה יביל שאפשר להעביר עכשיו ובעתיד. היא לא צריכה להיות קבועה במקום ועצם הנחתה במקום בטוח תבטיח יציבות. המכולה עצמה תגיע על גבי משאית ואת ההרמה וההנחה שלה נבצע תוך שימוש במנוף.  

מאמר מקצועי - שדה - מבנה יביל בהתאמה אישית
שדה - מאמר מקצועי מבנה יביל בהתאמה אישית

חלוקה פנימית

ישנן שתי גישות להתאמה האישית של המכולה. הראשונה היא יצירת עיצוב והתאמות מבעוד מועד ורק לאחר מכן נשיאה למקום והשנייה הפוך כששתי האפשרויות כוללות התייחסות לחלוקה הפנימית. ניתן לבצע חלוקה פנימית של המכולה תוך שימוש בקירות גבס או משרביה שהיא מחיצה דקורטיבית שלרוב לא תהיה אטומה. מחיצה זו יוצרת מראה מיוחד ומחלקת את החלל בלי להקטין אותו ולכן היא מתאימה מאד עבור מכולות משרד אותן נרצה לעצב ולהפוך לחלל עבודה שכיף לשהות בו.

חיבורי חשמל ומים

ברגע שהועברה המכולה למקום זה הזמן לחבר את התשתיות והעיקריות בהן חשמל ומים. לא תמיד נצטרך חיבור למים אך חשוב לדעת כי הדבר אפשרי, גם כאשר מדובר במבנה יביל וגם במידה והמבנה אמור להיות במקום באופן זמני. היופי הוא שגם מבנה יביל, אשר כבר אין לו עוד שימוש, אפשר להמשיך ליהנות ממנו עוד תקופה כשהוא מתאים בדיוק לצרכים שלנו.

עיצוב ופיניש

הפעולה האחרונה בהפיכת מכולה למגורים, משרד או מחסן, היא עיצוב סופי שלה ונגיעות אחרונות. האפשרויות שעומדות בפנינו רבות כשאפשר להוסיף נקודות תאורה, לצבוע את קירות המכולה, ליצור רצפה או לשים פרקט למינציה, להציב דלת מעוצבת וחלונות נוחים. אפשר לשלב מערכת אוורור כולל מזגן או חימום, בהתאם לצורך באזור ולבסוף להכניס ריהוט ולהתחיל להשתמש במקום. תכנון נכון יבטא את הייעוד ואת העיצוב שנרצה ליצור לעצמנו.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
בעלי מוסדות ובעלי עסקים שונים יודעים שהטכנולוגיה שהתקדמה בשנים האחרונות בתחום המבנים, מאפשרת לרכוש ביתן איכותי לשומר. הכוונה לביתן שיהיה...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן