לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

מחפשים ביתן שומר?

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
מחפשים ביתן שומר - הכירו את מגוון האפשרויות - שדה

בעלי מוסדות ובעלי עסקים שונים יודעים שהטכנולוגיה שהתקדמה בשנים האחרונות בתחום המבנים, מאפשרת לרכוש ביתן איכותי לשומר. הכוונה לביתן שיהיה קודם כל אטום באמצעות חומרים איכותיים ועמידים שיביאו לבידוד חיוני מחום וקור. ראוי לציין כי בניגוד לשנים עברו, כיום יש מגוון רחב של מבנים שעומדים בסטנדרט הבסיסי הזה.

מחפשים ביתן שומר? הכירו את מגוון האפשרויות

ביתן שומר חייב לעמוד בסטנדרטים בסייסים שיאפשרו לעובדים בו לשבת בנוחות ולבצע את עבודת השמירה ללא הסחות דעת. עובדה זו גורמת למעסיקים רבים לבחון את מגוון האפשרויות שקיימות בשוק, כדי שתהיה להם את האפשרות לבחור את הביתן האיכותי ביותר שמתאים לצרכיהם. בשורות הבאות נציג בפניכם את שני סוגי המבנים המומלצים ביותר שיכולים לשמש לכם כביתן לשומר.

מחפשים ביתן שומר - מאמר מקצועי שדה מכולות ומבנים
מחפשים ביתן שומר - מאמר מטעם של חברת שדה מכולות

אפשרות נפוצה מספר 1 – מכולה

האפשרות הראשונה שאתם צריכים להכיר מקרוב היא מכולה. אם אתם חושבים שקראתם לא נכון, דעו שאתם לא טועים, אין צורך לשפשף את העיניים. ההצעה שלנו היא אותה מכולה שמוכרת לכם מתחום האחסנה והשינוע. יש כיום חברות רבות שמשתמשות בטכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות להם לקחת מכולה פשוטה ולשדרג אותה תוך שימוש בחומרי איטום ובידוד טובים. אם לא די בכך, ניתן גם להוסיף למכולה מערכות קירור, אוורור וחימום ייעודיות שיקנו תנאים נוחים לשומרים שצפויים לעבוד בביתן השומר.

היתרונות בשימוש במכולה כביתן שומר

יש הרבה יתרונות שבאים לידי ביטוי בעת בחירה במכולה כביתן לשומר. הנה כמה מהבולטים שבהם:

המרחב

מכולות ידועות כגדולות ומרווחות מאוד. ברגע שתבחרו באפשרות זו, תוכלו לאפשר לשומרים שלכם ליהנות ממרחב עבודה רחב ידיים. במרחב מסוג זה ניתן להוסיף רהיטים, מוצרי חשמל ופריטים נוספים שחיוניים למי שעובדים בתחום השמירה מסביב לשעון. מדובר בין היתר בדברים הבאים:

  • מקרר
  • תנור חימום או מאוורר
  • שירותים
  • מטבח ועוד

בנייה מהירה

בחירה במכולה כביתן לשומר תאפשר לכם לבצע בנייה מהירה. שכן, תוכלו פשוט להניח את המכולה במקומה מבלי לבצע את הליכי הבנייה המוכרים שמתרחשים בעת בנייה של מבנים שונים.

עמידות

אי אפשר לעסוק ביתרונות של מכולה ולא לציין את העובדה כי מדובר במבנה עמיד מאוד. המעטפת החיצונית של המכולה עשויה מפלדה גלית שנחשבת לחומר גלם עמיד ביותר. הפלדה הזו עוברת תהליך של פסיבציה שמונע התפתחות של קורוזיה וחלודה בהמשך.

ידידותי לסביבה

בחירה במכולה תאפשר לכם לשמור על הסביבה ולהפחית שימוש בחומרי בטון ומלט שידועים כחומרים מזהמים שפוגעים בטבע. בנוסף לכך, ראוי גם לציין כי כל חלקי המכולה ניתנים למחזור, כך שאפשר להשתמש בהם בשנית בשלב מאוחר יותר.

מחפשים ביתן שומר - מאמר מקצועי שדה מבנים ומכולות
מחפשים ביתן שומר - מאמר מטעם של שדה מכולות

אפשרות נפוצה מספר 2 – ביתן מובנה לשומר

האפשרות הנפוצה השנייה היא ביתן מובנה לשומר. מדובר בעצם במבנה שכשמו כן הוא, מבנה קיים שניתן פשוט להציב אותו במקום המיועד. זהו מבנה קטן הרבה יותר מהמכולה וניתן להציב אותו בכל מקום. החל מכניסה לחניונים, מפעלים, מרכזים מסחריים או כל מוסד ציבורי אחר.

הגדלים האפשריים של ביתן מובנה לשומר

את הביתן המובנה לשומר ניתן להשיג בכמה גדלים:

  • 130\110
  • 130\130
  • 210\130
  • 250\130
  • 210\210
  • 250\210

כל מבנה שכזה מגיע עם חלונות היקפיים, דלת עם חלון, שקע חשמל ותאורת פנים.

היתרונות בשימוש ביתן מובנה לשומר

היתרון הבולט ביותר שניתן לשים לב אליו בשלב זה נוגע למגוון הגדלים. מכולות מגיעות בדרך כלל ב – 2 גדלים שונים. בעוד הביתן המובנה לשומר מגיע בשישה גדלים שונים. בנוסף לכך, ישנם גם היתרונות הבאים:

אינו תופס מקום רב

מי שצריך ביתן לשומר שאינו תופס מקום רב בשטח, וודאי ישמח לשמוע שזו האפשרות המתאימה עבורו. שכן, ביתן מובנה לשומר אינו תופס הרבה מקום. אם לא די בכך, כל אחד יכול לבחור את הגודל המתאים לו ביותר בהתאם לתנאי השטח הקיימים.

מרווח

בניגוד לביתני השומר שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר, הביתן המובנה לשומר הוא מרווח מספיק ומאפשר לשומר יחיד לשבת בתוך המבנה באופן מרווח ומספק.

לסיום

עד כאן המאמר שהציג בפניכם את שני סוגי המבנים שיכולים לשמש כביתן איכותי לשומר. כעת, יש בידיכם את כל הפרטים החשובים, כך שנותר לכם רק לבחור מהו המבנה המתאים לכם ביותר. אם אתם מתלבטים בין שתי האפשרויות הללו, דעו שאתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג מטעם חברת שדה מבנים ומכולות שיקשיב לכם ויבחן אתכם ביחד מהי האפשרות המתאימה לכם ביותר בהתאם לפרמטרים שונים. נאחל לכם בהזדמנות זו שתבחרו נכון ושהשומר שלכם יוכל ליהנות ממרחב עבודה נעים ובטוח.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן