השכרת מכולה – לשם מה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מכולות הן מתקנים גדולים, אותן אנו רואים פעמים רבות על גבי ספינות משא החוזרות או יוצאות אל הים. הן מכילות לרוב סחורה כבדה או קלה בכמויות גדולות והן עושות את דרכן אל יעדים רחוקים או או על כבישי הארץ, כשהן על רכבות ארוכות או משאיות מאסיביות. בשנים האחרונות משמשות המכולות גם כמענה מסוג נוסף והן יכולות לספק פתרונות לחברות, לעסקים בתחומים שונים וגם למפעלים גדולים, בין אם באופן קבוע ובין אם זמני. השכרת מכולה, שירות ייחודי בעלות נוחה, הוא דרך מצוינת וקלה לאחסון ושינוע.

 

פתרונות רבים במכולה אחת

מכולת להשכרה יכולה, כאמור, לספק מענה לצרכים שונים ולקהלים שונים. בין אם יש לכם משלוח של סחורה לחו"ל, משלוח גדול מאד של מוצרים ליעדים שונים מעבר לים – קרובים או רחוקים, בין אם אתם זקוקים לפתרון שילוח ימי מאיכות גבוהה, זוהי אפשרות לא רעה. השכרת מכולות היא מענה מתאים לחברות ולבתי עסק המעוניינים במתקן גדול, חזק ועמיד, שישמש כאחסון סחורה, אותה ניתן לשלוח בדרך הים. במקום לרכוש מכולה כזו, ובעיקר כאשר מדובר בפרויקטים חד פעמיים או במספר מצומצם של פרויקטים, ניתן לשכור את המכולה לפרק זמן מוגדר ולהשתמש בה לצרכים השונים.

מכולה להשכרה יכולה לשמש גם כפתרון אחסנה. פעמים רבות יש צורך באחסון מוצרים או פריטים רגישים ויקרים, כאלה שחשוב לשמור עליהם מכל משמר. זה יכול להיות ציוד יקר ערך, כלי עבודה חדשים ויקרים מאד או כל אלמנט אחר שיש לשמור עליו במקום סגור ובטוח. המכולה היא ניידת, ניתן להציב אותה בכל מקום שרוצים, אך יחד עם זאת היא גם אמינה מאד ויציבה. היא בטוחה ולכן ניתן לאחסן בה מגוון של פריטים, ללא החשש מנזקים לא רצויים (רטיבות, חשיפה לחום ולשמש ישירה ואפילו פריצות, הגורמות לנזק עצום, כמו גם לעוגמת נפש). מכולות להשכרה יכולות לשמש גם כפתרון שינוע יבשתי. באמצעותן ניתן להעביר את הציוד, את הסחורה בין אם במשאית ובין אם ברכבת לכל יעד פנים ארצי שרוצים.

מעוניינים לשכור מכולה? חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות,
התקשרו לטלפון 073-7411730

השכרת מכולה לשם מה - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (5)

אולי יעניין אותך גם

קונטיינר שהוא בית - מאמר מקצועי מטעם חברת שדה מבנים ומכולות (3)

קונטיינר שהוא בית

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית

קרא עוד »