לוגו - שדה מבנים ומכולות

073-7411730

הטרנד החדש בעולם: בניית בתים ממכולות

up
הדפס
לינקדאין
טוויטר
פייסבוק
וואצאפ
down
שדה - מאמר הטרנד החדש בעולם בניה בתים ממכולות - שדה

בניית בתים ממכולות

חיפוש קצר ברחבי הרשת אחר המושג "בניית בתים ממכולות" יציג בפניכם עולם שלם של בתים מרהיבים שמעוצבים מקופסאות מתכת: מכולות. הקונספט אולי נשמע חדשני, אך הוא קיים כבר משנת 1987, כאשר פיליפ ס. קלארק הגה את הרעיון להסב את המכולות למגורים.

יש לא מעט סיבות שגורמות לאנשים רבים "לצאת מהקופסא" או יותר נכון לצאת מהבטון ולעבור אל מגורים אלטרנטיביים במכולה. כותרת המדריך מגדירה את הטרנד כחדש בעולם. וודאי שמתם לב שכותרת זו מנוגדת למידע שצוין בפניכם בפסקה שלעיל. חשוב לנו לציין בפניכם בשלב זה שאין זו טעות. שכן, בחרנו להגדיר את הטרנד כחדש תחילה, משום שבתקופה האחרונה הוא תפס תאוצה וגרם לרבים להתעניין בו. עובדה זו התגלתה בפנינו לאחר שסיפרנו על כך לאנשים שנמצאים מסביבנו והם לא היו מודעים לאפשרות הזו. אך ברגע שהם שמעו אודותיה, הם רק רצו לקבל פרטים נוספים.

תכירו את המכולות למגורים

מכולות המגורים הם בעצם מכולות סטנדרטיות שמגיעות בדרך כלל בשני גדלים שונים. במקרים רבים, בנייה של בית ממכולות מתבצעת תוך חיבור של כמה מכולות יחדיו. כך מתאפשר לייצר יחידות מגורים רחבות ידיים ומעוצבות יותר. הפיכת המכולות למקום מגורים מאפשרות לדיירים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות.

לפרטים על מכולה להשכרה >>

לפרטים על מכולה למכירה >>

יתרון מספר 1 בבניית בתים ממכולות – בנייה מהירה

אי אפשר לעסוק ביתרונות שבבניית בתים ממכולות מבלי לציין את העובדה כי מדובר בבנייה מהירה הרבה יותר מזו של בניין "רגיל". הליכי ההסבה של המכולה למטרות מגורים נעשות על ידי חברות בעלות ידע רב בתחום. אלו מבצעות את הליך האיטום וההכנה הכללית במהירות גבוהה מבלי להתפשר כמובן על האיכות. כך שבעצם, ניתן לומר כי במקרים מסוימים, ניתן להסב מכולה לבית תוך כמה חודשים.

יתרון מספר 2 בבניית בתים ממכולות – קל לשינוע

בגלל שהבית הוא בעצם מכולה, ניתן לשנע אותו ממקום אחד לאחר. זהו יתרון משמעותי עבור מי שרוצים לשנע את הבית שלהם ממקום למקום. יש מי שבוחרים בשלב מסוים להפוך את המכולה מבית לעסק. למשל, סטודיו, קליניקה, צימר, מתפרה וכו'. שינוי זה מצריך לעיתים העברה של המכולה ממקום אחד לאחר. כך שראוי לציין כי ניתן לערוך שינוי במבנה הפנימי של המכולה ולהעביר אותה ליעד אחר בקלות.

יתרון מספר 3 בבניית בתים ממכולות – שומר על הסביבה

שיטת בנייה שכזו מוגדרת כ"בנייה ירוקה". שכן, היא כוללת את היתרונות הבאים שקשורים להפחתה של הזיהום הסביבתי:

  1. לא נעשה שימוש בבטון ובמלט במהלך הבנייה בשיטה זו. חומרים אלו מוכרים כחומרים מזהמים
  2. יש אפשרות למחזר את כל חלקי המכולה ולהשתמש בהם שוב

 

יתרונות אלו מאפשרים בסופו של דבר לשמור על כדור הארץ כפי שהוא, עבור הדורות הבאים.

יתרון מספר 4 בבניית בתים ממכולות – עמידות

החלק החיצוני של המכולה עשוי מפלדה גלית שידועה כחומר חזק ועמיד מאוד. הפלדה הזו עוברת תהליך של פסיבציה לפני שהיא הופכת להיות חלק ממכולה. הליך זה מונע התפתחות של חלודה וקורוזיה בהמשך. חשוב להכיר במידע זה מכיוון כדי להבין שמדובר במבנה עמיד שמתאים למגורים. כדי להציג בפניכם את חוזקת החומר בקלות, נאמר כי ניתן להעמיד מעל מכולה אחת לפחות עוד 5 מכולות נוספות. המכולה כל כך חזקה ועמידה, כך שסיטואציה שכזו לא תשפיע על האיכות שלה.

יתרון מספר 5 בבניית בתים ממכולות – עיצוב

מי שראו עיצובים של בתים ממכולות יודעים להגיד שיש אינספור אפשרויות עיצוב חיצוניות ופנימיות. אפשרויות העיצוב הפנימיות באות לידי ביטוי בשילוב של אלמנטים עיצוביים שונים. כאלו שיכולים להביא לעיצוב יוקרתי ומרשים. שכן, ניתן לשלב חומרים שונים בעיצוב הפנימי שיובילו לתוצאה הרצויה. שימוש בחומרים כמו עץ וגבס יכולים להעניק תחושת חמימות בתוך הבית. ראוי לציין כי בנוסף לכך, ניתן גם לחלק את פנים הבית לחללים שונים בהתאם לרצון הדיירים. מדובר ביתרון משמעותי עבור מי שרוצים לעצב את הבית שלהם מאפס. בנוסף לכל אלו, יש גם אפשרויות שונות לגימור החיצוני של הבית שיכולות להביא גם כן לתוצאות מרהיבות. שכן, ניתן לבצע גימור שכזה באמצעות חיפוי עץ, שליכט, אלומיניום, שיש וכו'.

אהבתם את הכתבה?
כןלא

מעוניינים לשכור מכולה?

חברת שדה מבנים ומכולות מציעה לכם מגוון של פתרונות. למידע נוסף הן על השירותים השונים והן על העלויות

התקשרו לטלפון 073-7411730

אולי יעניין אותך גם...

אנחנו חיים בעידן שמעריך קיימות, עם הבנה שחשוב לשמור על כדור הארץ, לפעול למחזור ותוך כדי לחסוך משאבים יקרים ובהם...
Group 1858
מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. המבנה יכול לשמש למגורים, מחסן, משרד והוא יכול להיות מודולרי...
Group 1858
מכולות השילוח המוכרות כקופסאות משעממות מקבלות היום חיים חדשים. לאחר שהן מסיימות את תפקידן כמעבירות סחורה ברחבי העולם המכולות מקבלות...
Group 1858
webthenet עיצוב ובניית אתרים

שנחזור אליכם?

דילוג לתוכן