[ חזרה ]

dos
ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

בניית בתים ממכולות – שילוב בין משומש לחדש

ישנם כיום מגוון רחב של חומרי גלם, המשמשים לצורך בניית בתים: בטון, שנחשב לפופולארי מאד, בוץ שהולך ותופס תאוצה כחומר גלם יותר ויותר בשנים האחרונות, עץ שמלווה אותנו לא מעט שנים וגם מכולות, מסתבר. בניית בתים ממכולות היא שיטת בנייה של העת האחרונה, שמביאה אתה יתרונות רבים. הרעיון המרכזי העומד מאחורי בנייה שכזו הוא ניצול הקיים והאפשרות לבנות במהירות וביעילות מבנה חדש יפהפה.

למי זה מתאים

האפשרות של בנייה באמצעות מכולות יכולה לספק מענה מושלם לצרכים רבים. אפשר באמצעות המכולה לבנות צימר צמוד לבית הקיים, כזה שבו אפשר לארח חברים ואורחים מכל הארץ ומהעולם, אפשר באמצעות המכולה לבנות סטודיו, המשמש כמקום עבודה בשעות היום ובלילה כמקום לינה לאנשים נוספים, לא בני משפחה. אפשר לבנות באמצעות המכולות יחידת דיור אך ורק להורים או אפילו יחידה המשמשת כחדר משחקים או אפילו חדר משפחה שבו כולם מבלים ועוד ועוד.

מחפשים דרך קצת אחר לבנות מבנה צמוד קרקע? התקציב שלכם לא גבוה אבל האיכות חשובה לכם? חברת שדה מבנים ומכולות מעמידה לרשותכם פתרונות בנייה מהירים, זולים יותר ואיכותיים לא פחות מפתרונות אחרים, כאלה שתוכלו לשלב לצדם אלמנטים עיצוביים שונים. למידע על המכולות של החברה, על תהליך הבנייה, על היתרונות שהוא מציע וכמובן גל העלויות, התקשרו לטלפון 073-7411730
[ חזרה ]