מאמרים

 

 

 

1


אם אתם רוצים לעבור לבית משלכם, אולם לא מסוגלים לעשות זאת מפאת מחירי השוק הגבוהים;
אם אתם צריכים פתרון דיור מהיר, או אם אתם חולמים על בית מיוחד במינו או על יחידת דיור בשטח הקיים 

קונטיינר למגורים הוא הפתרון המושלם עבורכם!

001


שיטת הבניה המתקדמת שלנו מבוססת על קירות נושאים בעלי שלד מפרופילי פלדה מגולוונים, תקרות הביניים וכן הגג עשויים גם הם משלד דומה.
לשלד הפלדה עמידות מצוינת בתזוזות קרקע וברעידות אדמה.

2

אם אתם צריכים פתרון לשינוע מוצרים שצריכים להיות בקירור. מכולת קירור היא הפתרון האופטימלי עבורכם.
מכולות קירור ניתנות להמסה על משאיות שיסיעו אותן אל היעד, ויכולות גם לשמש לצורך העברת מוצרים ממדינה למדינה באוויר ובים כאחד

002

בנייה קלה: ברוכים הבאים למאה ה- 21

חברת שדה מבנים ומכולות הינה מומחית לבנייה קלה, שיטת הבנייה החדשה שמאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. החברה שלנו הינה מובילה בתחומה ומשרתת אינספור לקוחות מרוצים ונאמנים. הצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים ותוכלו גם אתם לקבל:

 

building
מהם היתרונות והחסרונות של בניה ממכולות?
בשנים האחרונות, צפה ועולה המודעות לנושא של בניה ממכולות, יותר ויותר מהישראלים וכנים לשקול את הנושא בחיוב. המהות של השיטה הזו היא לקחת מכולות ישנות, ובעצם לערוך להן הסבה כך שהן יהפכו להיות יחידות של מגורים או עבודה. מאחר שזו טכניקה שאמנם קיימת באירופה וארה"ב שנים רבו תאך בישראל היא חדשה, עולה השאלה מהם היתרונות והחסרונות של שיטה זו? ומה בסוף יקבע את ההחלטה? בואו ונסתכל על זה ביחד:
בשנים האחרונות, צפה ועולה המודעות לנושא של בניה ממכולות, יותר ויותר מהישראלים וכנים לשקול את הנושא בחיוב. המהות של השיטה הזו היא לקחת מכולות ישנות, ובעצם לערוך להן הסבה כך שהן יהפכו להיות יחידות של מגורים או עבודה. 
home כאשר אנחנו מאבזרים את הבית שלנו בעוד ועוד ריהוט, אנחנו יוצרים סביבת מחייה נעימה ואיכותית יותר. אך כאשר אנו צריכים להוציא את כל עולמנו מהדירה למטרות שונות, כמו למשל מעבר דירה או פינוי דירה לשיפוצים, נשאלת השאלה הגדולה ביותר: איך אפשר לבצע את המשימה בכמה שפחות נזק וכמה שיותר מהר.
Office
כיום, ארגונים רבים מבינים את היעילות הרבה בהסבה של מכולות למשרדים
מרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במתחמים הסטנדרטיים עבורם – כלומר בבנייני משרדים רבי קומות – אלא גם במרחבים שהולכים והופכים פחות סטנדרטיים, ושלעתים יש צורך באלתור עבורם
מרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במתחמים הסטנדרטיים עבורם – כלומר בבנייני משרדים רבי קומות – אלא גם במרחבים שהולכים והופכים פחות סטנדרטיים, ושלעתים יש צורך באלתור עבורם.
3 בית מכולות הוא חלק מהמודעות ההולכת וגוברת לצורך במציאת פתרונות יעילים, ידידותיים יותר, זולים וגם פשוטים, כאלה שמשתלבים נכון עם הסביבה, איכותיים מספיק לצרכי מגורים או לצרכים אחרים וגם לא משאירים חור בכיס.

4

בשנים האחרונות עבר עולם הבנייה מהפכה של ממש והנטייה כיום היא לנצל את הקיים ולחפש פתרונות העוזרים לשמור על הסביבה, כמו גם לנצל את משאבי הטבע ואת האלמנטים שבהם גם כך אנו משתמשים.


5

רוצים לבנות צימר בחצר או אולי משרד שבו תוכלו לעבוד במהלך היום? חולמים על בית קטן ונעים או אפילו סטודיו, שיוכל לשרת אתכם למשך שנים?


6

כולנו מכירים את בתי העץ, את הבתים העשויים מבטון וגם את אלה שמשלבים בין שני חומרי הגלם הפופולאריים האלה וחומרים נוספים. האם ידעתם שניתן לבנות בתים גם מקונטיינרים?


7

השכרה של מבנים ניידים כמו מכולות יכולה לשמש הן כפתרון שינוע של סחורות וציוד ממקום למקום, בין אם דרך הים ובין אם דרך היבשה, הן כמקום מגורים קבוע או זמני והן כמחסן.


dos

אפשר לבנות באמצעות המכולות יחידת דיור אך ורק להורים או אפילו יחידה המשמשת כחדר משחקים או אפילו חדר משפחה שבו כולם מבלים ועוד ועוד.


uau

כאשר מחפשים מכולות אחסון להשכרה מגלים מגוון רחב של פתרונות. בניגוד לעבר, משמשות המכולות כיום גם כמענה, כאמור, לצרכים נוספים ואפשר להשתמש בהן לצורך אחסון אלמנטים שונים.


uno

בנייה ממכולות היא שיטת בנייה של התקופה האחרונה, שנדמה שהופכת לפופולארית יותר ויותר ככל שחולפות השנים ולא בכדי.


whoa

בין אם לצרכי שינוע הסחורה שלכם מנקודה אחת לשנייה ובין אם לצרכי אחסון יקר ערך ובעל חשיבות רבה, השכרת מכולה יכולה להיות הפתרון הנכון עבורכם.


pacho

מחפשים משרד חדש לעבוד בו? כזה שיחליף את המבנה הישן שבו עבדתם עד עתה?

pecho המכולות ששימשו עד היום כפתרון לשינוע סחורה ממקום למקום וגם לצורך אחסון, קבלו תפקיד חדש וחשוב לא פחות – חומר גלם לבניית בתים, משרדים וגם מחסנים.
picho

אם אתם מחפשים מכולה למגורים למכירה תגלו מגוון נהדר של אפשרויות ומחירים נוחים מאד

pocho המכולות, שעד היום שמשו לצורך שינוע סחורות וגם לאחסונן, מספקות היום מענה לצורך חדש – בית לכל דבר
faiv מומלץ מאד שלא להתחיל בחיפוש אחר קונטיינרים למכירה ברגע האחרון. כדאי להקדיש למשימה הזו את הזמן הנדרש לה וגם לזכור שהדבר דורש סבלנות רבה.
for הקונטיינרים שאנו מכירים משמשים לרוב לשינוע של ציוד ממקום למקום, שינוע של סחורה מעבר לים ולעיתים גם כפתרון אחסון. בשנים האחרונות הפכו הקונטיינרים גם כפתרון בנייה עם יתרונות רבים.
seben קונטיינרים, המוצעים להשכרה, יכולים גם להתאים לכל אלה, המחפשים דרך בטוחה, יעילה, זולה וגם ניידת לאחסון סחורה ומוצרים שונים.
sics בשנים האחרונות משתמשים בקונטיינרים גם לצרכי בנייה, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים.
tri לא משנה מהו תחום העיסוק שלכם, אם יש לכם משרד, סביר שאתם מתמודדים מדי חודש עם הוצאות גבוהות מאד, שחלקן קשורות להשכרת המבנה עצמו. אם הדבר אכן הוא כך, מה דעתכם על אפשרות אחרת ויצירתית יותר, כזו שתחסוך לכם לא מעט כסף בחשבון הכללי?
tu מכולת להשכרה יכולה לספק מענה לצרכים שונים ולקהלים שונים. בין אם יש לכם משלוח של סחורה לחו"ל, משלוח גדול מאד של מוצרים ליעדים שונים מעבר לים – קרובים או רחוקים, בין אם אתם זקוקים לפתרון שילוח ימי מאיכות גבוהה, זוהי אפשרות לא רעה.
uan

מחפשים מכולה למכירה? רוצים לבנות בית, משרד, צימר אולי או מחסן בצמוד לבית ממכולה? אם כן, תגלו שישנן לא מעט אפשרויות וגם חברות שונות המציעות זאת. מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אחת כזו?

house

בנייה פרטית מביאה אתה יתרונות רבים. סטייל אישי, איכות, עמידות וגם אלמנטים נוספים שניתן לשלב בבית בדיוק בהתאם לכל הצרכים והשאיפות. יחד עם זאת, בניית בית ממכולות, שהיא ללא ספק אחד הטרנדים החמים כיום, יכולה להתחרות בשיטה המקובלת ולזכות למקום של כבוד בזכות היתרונות הרבים שהיא מציעה.

sics2 מבנה נייד למגורים, כשמו כן הוא. אפשר למקם אותו בכל מקום שרוצים ואפילו בחצר הפרטית, הצמודה אל בית ההורים ואם מחליטים לעבור למקום אחר, אפשר לנייד אותו ליעד החדש. 
container

הבית שלנו או המשרד שבו אנו עובדים משרת אותנו לא מעט במהלך היום. עליו להיות אטום, נעים וגם נוח לשוהים בו ולספק את כל הפתרונות שלהם זקוקים. בית או משרד לא מוכרח להיות צמוד אל הקרקע ועשוי מבטון. ישנן דרכים רבות נוספות שיכולות לשמש לכך, דרכים מפתיעות שמביאות איתן לא מעט יתרונות. מבנים ניידים למכירה הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש ולא בכדי. מדובר במכולות בגדלים שונים המתאימות לשהות ארוכה או קצרה בפנים.