מאמרים

 

 

 

001


שיטת הבניה המתקדמת שלנו מבוססת על קירות נושאים בעלי שלד מפרופילי פלדה מגולוונים, תקרות הביניים וכן הגג עשויים גם הם משלד דומה.
לשלד הפלדה עמידות מצוינת בתזוזות קרקע וברעידות אדמה.

1


אם אתם רוצים לעבור לבית משלכם, אולם לא מסוגלים לעשות זאת מפאת מחירי השוק הגבוהים;
אם אתם צריכים פתרון דיור מהיר, או אם אתם חולמים על בית מיוחד במינו או על יחידת דיור בשטח הקיים 

קונטיינר למגורים הוא הפתרון המושלם עבורכם!

002

בנייה קלה: ברוכים הבאים למאה ה- 21

חברת שדה מבנים ומכולות הינה מומחית לבנייה קלה, שיטת הבנייה החדשה שמאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. החברה שלנו הינה מובילה בתחומה ומשרתת אינספור לקוחות מרוצים ונאמנים. הצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים ותוכלו גם אתם לקבל:

 

2

אם אתם צריכים פתרון לשינוע מוצרים שצריכים להיות בקירור. מכולת קירור היא הפתרון האופטימלי עבורכם.
מכולות קירור ניתנות להמסה על משאיות שיסיעו אותן אל היעד, ויכולות גם לשמש לצורך העברת מוצרים ממדינה למדינה באוויר ובים כאחד

building
מהם היתרונות והחסרונות של בניה ממכולות?
בשנים האחרונות, צפה ועולה המודעות לנושא של בניה ממכולות, יותר ויותר מהישראלים וכנים לשקול את הנושא בחיוב. המהות של השיטה הזו היא לקחת מכולות ישנות, ובעצם לערוך להן הסבה כך שהן יהפכו להיות יחידות של מגורים או עבודה. מאחר שזו טכניקה שאמנם קיימת באירופה וארה"ב שנים רבו תאך בישראל היא חדשה, עולה השאלה מהם היתרונות והחסרונות של שיטה זו? ומה בסוף יקבע את ההחלטה? בואו ונסתכל על זה ביחד:
בשנים האחרונות, צפה ועולה המודעות לנושא של בניה ממכולות, יותר ויותר מהישראלים וכנים לשקול את הנושא בחיוב. המהות של השיטה הזו היא לקחת מכולות ישנות, ובעצם לערוך להן הסבה כך שהן יהפכו להיות יחידות של מגורים או עבודה. 
home כאשר אנחנו מאבזרים את הבית שלנו בעוד ועוד ריהוט, אנחנו יוצרים סביבת מחייה נעימה ואיכותית יותר. אך כאשר אנו צריכים להוציא את כל עולמנו מהדירה למטרות שונות, כמו למשל מעבר דירה או פינוי דירה לשיפוצים, נשאלת השאלה הגדולה ביותר: איך אפשר לבצע את המשימה בכמה שפחות נזק וכמה שיותר מהר.
Office
כיום, ארגונים רבים מבינים את היעילות הרבה בהסבה של מכולות למשרדים
מרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במתחמים הסטנדרטיים עבורם – כלומר בבנייני משרדים רבי קומות – אלא גם במרחבים שהולכים והופכים פחות סטנדרטיים, ושלעתים יש צורך באלתור עבורם
מרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במרחבים משרדיים אפקטיביים הם מצרך חשוב ביותר בעולם שבו אנו חיים. משרדים נוחים ואיכותיים נחוצים כיום לא רק במתחמים הסטנדרטיים עבורם – כלומר בבנייני משרדים רבי קומות – אלא גם במרחבים שהולכים והופכים פחות סטנדרטיים, ושלעתים יש צורך באלתור עבורם.